Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v červenci 2019 přinesl výborné kakao a ovocná nealko piva

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

7. 8. 2019

Uprostřed léta a horka je tu zase Brandnooz Box, krabice s překvapením ve formě jídla a pití. Tentokrát se můžete těšit na nový energetický nápoj, nealkoholické radlery i speciální špagety. Vše jsme vyzkoušeli a zhodnotili v recenzi.

Cacaolat Original (200 ml, cena v obchodě 34,90,-)

Asi nejzajímavější věcí v Brandnooz Boxu je lahvička s kakaem od značky Cacaolat. Jde o novinku, kterou jste už možná zaznamenali v reklamách. Kvůli celkem vysoké ceně jsem se ale neodvažovala výrobek koupit.

A tak jsem ho teď ráda vyzkoušela. Chutná skvěle, vážně jako kakao, nijak přeslazené. Porce je velká tak akorát a design lahve je nádherný. Nezapomeňte ale kakao pořádně vychladit!

Penam Toustís Tmavé (300 g, cena v obchodě 32,90,-)

Tyhle měkké bulky jsme testovali už v minulém Brandnooz Boxu, tentokrát došlo na tmavou variantu. Stačí opéct a naplnit osmahnutou slaninou, rozteklým sýrem a volským okem. A máte vynikající snídani podobnou tzv. McMuffinu z fastfoodového řetězce McDonald’s. Mně osobně ale chutnala světlá verze víc.

Birell Botanicals Angrešt s rakytníkem a meduňkou (400 ml, cena v obchodě 19,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Řada Botanicals obsahuje celkem příjemné, neokoukané kombinace nealkoholického piva a limonády. Pokaždé s nějakou bylinkou. Nový Angrešt s rakytníkem a meduňkou tak doplňuje tři příchutě – Bezový květ s citronem a tymiánem, Zelený čaj s jasmínem a bergamotem a Jablko se zázvorem a heřmánkem.

Svijany Svijanský vozka černý rybíz a limetka (500 ml, cena v obchodě 21,90,-)

To nealkoholický radler ze Svijan je o něco slabší. Pivní základ chutnal trochu mdle a limonáda z černého rybízu a limetky obyčejně. Nápoj ale aspoň nebyl moc sladký.

Semtex energy HIGH (500 ml, cena v obchodě 34,90,-)

Nebo dáváte přednost energetickým nápojům? Tahle novinka od Semtexu má kromě chytlavé televizní reklamy i skvělý design plechovek. V nově řadě najdete tři různé nápoje FLOW, LONG a HIGH – jsou určeny pro různé příležitosti, jak se dá vyvodit z anglického názvu.

V mém boxu byla například poslední zmíněná varianta, která obsahuje o 20 procent více kofeinu, a tak rychleji nakopne. Oproti konkurenci chutná výborně, až mě to překvapilo.

Babiččina volba žitná celozrnná & pšeničná celozrnná (2x 1 kg, cena v obchodě 2x 23,90,-)

Pokud rádi pečete, pak oceníte tyhle dvě balení mouky od značky Babiččina volba. Obě jsou celozrnné, jedna pšeničná na koláč a druhá žitná je zase skvělá do chleba nebo perníku. Peklo se s nimi snadno, těsto dopadlo na výbornou. S žitnou variantou je akorát trochu víc práce, ideálně ji nařeďte pšeničnou moukou.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Adriana Spaghetti tradizionale (500 g, cena v obchodě 39,90,-)

Anebo jste snad fanoušci italské kuchyně? Tyhle špagety uvítáte k boloňské omáčce i ve stylu pomodoro. Oproti ostatním špagetám mají hrubou texturu, takže omáčky na nich lépe drží. Chutí jsou srovnatelné s běžnými výrobky od stejné značky.

Mattoni Black (500 ml, cena v obchodě 13,90,-)

Značka Mattoni představuje další příchuť slazených vod, tentokrát jde o směs černých plodů – borůvek, ostružin a černého rybízu. Voda je příjemná, perlivá tak akorát a není moc přeslazená. Konkrétní ovoce v ní ale spíš nepoznáte, je celkem zaměnitelná s ostatními příchutěmi.

Corny BIG Blueberry (40 g, cena v obchodě 17,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Letní novinka od Corny obsahuje kombinaci cereálií a borůvek a na výlety je fajn – nemá žádnou čokoládovou polevu, takže není tolik sladká, a navíc se po cestě nerozteče. Jako rychlá náhrada svačiny posloužila dobře, ale nezasytí na dlouho.

Chupa Chups 3D Tropical Fizz & Skull (2x 15 g, cena v obchodě 2x 9,90,-)

Na první pohled klasická lízátka. Ve skutečnosti ale jedno vypadá jako lebka a druhé jako letní drink (tedy, tak to asi má být, každopádně má spíš tvar sklenice piva). Obě vypadají skvěle a chutnají neobvykle. Ať už jde o jahodu s limetkou nebo v druhém případě tropickou kombinaci.

K tomu bylo v boxu i několik menších dárků navíc. Mezi nimi pytlíček droždí od značky Dr. Oetker, dva vzorky kečupu od značky Spak, dva pytlíky s kyselými želé bonbony od Hariba a oříškovo-medová tyčinka DeNuts od Nutrendu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v červenci 2019 přinesl výborné kakao a ovocná nealko piva