Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v březnu 2017 představil exkluzivní koktejly i citronádu

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

10. 4. 2017

S jarem přichází žízeň. A tak v březnovém Brandnooz Boxu ochutnáte novou citronovou limonádu nebo výbornou směs na výrobu koktejlů – jako od barmana. Všechny výrobky jsme vyzkoušeli a zhodnotili v recenzi.

Jednou za čas je potřeba si ulehčit vaření nebo pečení. Tímhle heslem se v březnu řídí Brandnooz Box, krabice s novinkami z jídla a pití. Najdete v ní výbornou zeleninovou směs k masu nebo alkoholický nápoj, který stačí nalít do sklenice s ledem – a hned máte skvělý koktejl.

Na druhou stranu mnoho zákazníků čekalo, že vše bude v březnu laděno do Velikonoc. Tak třeba příště.

Shatler’s Koktejl (200 ml, cena v obchodě 79,-)

S tímhle nápojem si vytvoříte profesionální koktejl během deseti vteřin. Stačí nasypat do sklenice drcený led, zalít ho vychlazenou směsí a hotovo.

Na výběr máte z devíti příchutí: mojito, tequila sunrise nebo třeba sex on the beach. Já v krabici našla piňa coladu a byla skutečně výborná – přesně jako od barmana. Velkým plusem je i ekologický obal. Zamrzí akorát vysoká cena.

Krušovice Ležák za studena chmelený (0,5 l, cena v obchodě 16,90,-)

Další alkoholický nápoj v boxu byl ležák od Krušovic. Jde o březnovou novinku, která byla za studena chmelená, podobně jako v menších pivovarech. Chuťově je příjemná, trochu nakyslá, ne moc hořká. Dají se sehnat i lepší piva, ale poměr cena – výkon je tady více než dobrý.

Tranquini The New Way to Relax (2x 250 ml, cena v obchodě 2x 35,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

A další nápoj, tentokrát relaxační pití od značky Tranquini. To jsme ochutnávali už loni v srpnu a bohužel stejné dvě příchutě. Chtělo by to příště vyladit.

Jinak já si nestěžuji. Tuhle značku zbožňuju, její bylinné nápoje dokážou navodit relaxační atmosféru a utlumit stres (anebo na mě to placebo skvěle funguje). Bylinková chuť ale asi ne každému sedne, rozhodně ovšem pomůže, když si nápoj hodně vychladíte.

Poděbradka Poctivá limonáda (2 l, cena v obchodě 19,90,-)

V dubnu značka Poděbradka představila novou, údajně poctivou citronádu. V boxu byla hned dvoulitrová lahev, což je trochu zbytečné (přece chceme pouze ochutnávat).

Jinak nápoj chutnal jako obyčejná limonáda, nemůžu si pomoct. Těšila jsem se na nakyslou, citronovou příchuť – ale nápoj je klasicky přeslazený. Alespoň neobsahuje umělá barviva a sladidla.

Vitana Potahovací hmota s mandlovou příchutí (210 g, cena v obchodě 39,90,-)

A další usnadňovač práce, který ocení především ti, kteří rádi pečou. Potahovací hmota je vhodná na zdobení dortů a moučníků. Například když chcete vykouzlit barevné velikonoční muffiny. Stačí do směsi přidat trochu vody a za chvíli máte hotovo.

Chutí skutečně připomíná mandle, ale upřímně – marcipán je prostě marcipán.

Znojmia Pod masíčko (340 g, cena v obchodě 39,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Zato tahle předem nachystaná směs je skvělá. Stačí jí zalít orestované maso, trochu povařit…a máte hotovo. Vybrat si můžete ze čtyř zeleninových směsí ve skle: Peperonatka, Cizrnka, Pikantka a Sojanka. Podle názvu si asi odvodíte, čím se liší.

Já měla štěstí na tu poslední se sójou. K vepřové pečeni byla perfektní, nechutnala nijak chemicky ani příliš kysele. Složení ostatně taky není nejhorší. Směsi neobsahují zahušťovadla ani konzervanty.

Fidorka Hořká s citronovou příchutí (30 g, cena v obchodě 10,90,-)

Další výborná věc, kterou bych si bez Brandnooz Boxu v obchodě jen tak nekoupila. Obyčejná Fidorka. Myslela jsem, že jejich příchutě mě už nemají jak překvapit, ale ouha. Hořká čokoláda smíchaná s citronem je prostě top (i když dětem asi přijde málo sladká).

Pedro Hambáče (80 g, cena v obchodě 14,90,-)

Značka Pedro je už zase nějakou dobu ve velkém na tuzemském trhu. Prodává nejen žvýkačky, které známe z dětství, ale i pendrek nebo jiné bonbony. Bohužel ovšem často dost chemické. Ve složení obvykle narazíte na karmínovou červeň nebo brilantní modř, kterým by se děti měly spíš vyhnout.

A podobné je to i v případě hambáčů. Želé bonbony mají jednoduše tvar hamburgerů, jsou dost sladké (ale pořád by to mohlo být horší), ale pro mnoho rodičů asi cenově přijatelné.

Posledním výrobkem v krabici bylo staré číslo bulvárního časopisu Moje šťastná hvězda. Stačilo jednou otevřít a hned letěl do koše. Tohle tedy ne, milý Brandnooz Boxe. Pokud magazín, pak existuje řada zajímavých a kvalitních o vaření.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v březnu 2017 představil exkluzivní koktejly i citronádu