Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v dubnu 2017 přinesl mlsání pro maminky i sportovce

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

1. 5. 2017

Už se blíží Den matek, a kdo zatím neví, čím tu svoji podarovat, možná najde inspiraci v nové krabici s nejrůznějším jídlem a pitím Brandnooz Box. Objevíte tu chutnou bonboniéru, ale taky pastilky na doplnění energie po sportu. Vše jsme zhodnotili v naší recenzi.

Venku už občas vykoukne i sluníčko a nejen na takové momenty myslí dubnový Brandnooz Box, krabice s překvapením. Najdete v něm třeba grilovací omáčku, která perfektně padne k masu všeho druhu. Ale také nové mentosky, které oceníte jako takovou tu sladkost na závěr.

Vše bylo jako vždy zabaleno v zelené krabici, vystlané syntetickou slámou, aby se nic nerozbilo.

Milka Thank you Mamka (120 g, cena v obchodě 74,90,-)

Blíží se už Den matek – a čokoládové bonbony jsou ideálním dárkem. Milka tentokrát představila personalizované bonboniéry se vzkazy jako „Thank you Mamka“ nebo „I love Maminka“. Hezký nápad, ale myslím, že spousta maminek by uvítala spíš češtinu.

Každopádně bonbony chutnají výborně. Já dostala vyrobené z tradiční mléčné čokolády Milka, které měly kakaovou náplň. Sladké, jistě, ale tak to u bonboniér bývá.

Dupetky Sezam (80 g, cena v obchodě 17,90,-)

Místo chipsů, které bývají téměř v každém Brandnooz Boxu, v dubnu došlo na zdravější alternativu. Dupetky jsou tenké krekry, po nichž se nemusíte cítit jako žrout, když si jich pár dáte k televizi.

V boxu byly náhodně dvě varianty – se solí, anebo sezamem. Já našla druhé jmenované. Chutnaly skvěle s trochou žervé a plátkem okurky. Samotné se ale taky neztratí.

Semtex Energy Drink (500 ml, cena v obchodě 29,90,-)

Už se zase blíží mistrovství světa v hokeji a Semtex patří mezi partnery České hokejové reprezentace. V boxu jsme našli plechovku energy drinku právě s hokejovým logem.

Pití chutnalo dobře, ale u této značky dávám přednost ovocným variantám. Tahle klasická mi připadá jen jako průměrný, přeslazený energetický nápoj. Nutno ale dodat, že účinek se dostavil a vydržela jsem nezívat až do půlnoci.

Vitana Steaková omáčka Barbecue (250 g, cena v obchodě 39,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Počasí se venku tváří, jako by pořádné jaro ani neexistovalo. Občas se ale udělá krásně – a na takové dny se výborně hodí omáčka na gril. Tato od Vitany se hodí hlavně k masu – ať už vepřovým steakům, anebo i kuřecímu. Chutná trochu vyuzeně a s kapkou limety je úplně ideální.

Maggi Špagety Bolognese (2x 57 g, cena v obchodě 2x 34,90)

Tento výrobek pro pravidelné odběratele Brandnooz Boxu není žádná novinka – zkoušeli jsme ho už předloni.

Na první pohled působí boloňské špagety z pytlíku trochu nedůvěryhodně. Zvlášť když cenově vyjdou stejně jako předem připravená tekutá směs, která navíc klidně může stát ve špajzu. Nakonec to ale není žádná tragédie. Nicméně vždycky dám přednost rajčatovému protlaku ze sklenice spolu s domácími bylinkami.

Energit Dextróza sport (14 tablet, cena v obchodě 24,90,-)

Energit představil letos v dubnu novinku zaměřenou hlavně na sportovce. Jde o dvě různé tuby – růžová je obohacená o hořčík a vitaminy B a C, oranžová je nacpaná výhradně vitaminem C. Právě tu jsem našla ve své krabici a nebyla vůbec špatná.

Bonbony podobné lipíčku chutnaly po pomeranči a po hodině běhání rozhodně přišly vhod.

Májka S uzeným masem (100 g, cena v obchodě 24,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Tento typ paštik od Májky mám ráda už od té doby, co ho představili jako novinku. Krabička vystačí na dva bohatě namazané chleby a hlavně se dá znovu zavřít, aniž by se vám obsah zkazil.

Příchuť s uzeným masem jsem ale zaznamenala až teď – což je velká škoda. Spolu s kyselou okurkou chutná výborně! Navíc ono uzené maso není jen nějaké sousloví v názvu, paštika ho obsahuje až 20 procent.

Kofila Design kolekce (35 g, cena v obchodě 12,90,-)

Kofila oslovila několik designérů, aby vymysleli nové balení této čokoládové tyčinky. Vybrala nakonec čtyři nejlepší – a na jejich krásné návrhy se můžete nyní podívat v obchodech. Tradiční kávová chuť se ale nijak nezměnila.

Mentos Say Hello (37,5 g, cena v obchodě 17,90,-)

Od března jsou v českých obchodech nové mentosky. Nepřekvapí ani tak příchutí, která je střídavě malinová a pomerančová, ale speciálním potiskem. Na každém bonbonu najdete výzvu – třeba „udělej si selfie“ nebo „plácněte si“. Celkem milý nápad, ale neumím si představit, že by se někdo řídil příkazy na bonbonech…

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v dubnu 2017 přinesl mlsání pro maminky i sportovce