×
WomanOnly

RECENZE: Brandnooz Box v říjnu 2018 přinesl výbornou colu i sametově jemný džem

Brandnooz Box říjen 2018

Pikantní chorvatská pochoutka ajvar nebo jemný džem bez zrníček, zato plný ovoce. Nejen to najdete v říjnové krabici s překvapením Brandnooz Box. Přečtěte si naši recenzi, kde jsme všechny výrobky vyzkoušeli a zhodnotili.

Podravka Ajvar Pikant (350 g, cena v obchodě 46,90,-)

Univerzální zeleninovou směs Ajvar můžete použít v teplé i studené kuchyni. A nutno říct, že chutná výborně. Zkusili jsme jako dip k ogrilovanému lososu s opečeným bramborem, ale také jsme přimíchali Lučinu a vytvořili pikantní pomazánku, která nadchla návštěvu. Fantazii se tu meze nekladou.

Složením je výrobek moc fajn, obsahuje hlavně papriku a lilek. Je bez éček a alergenů. Osobně mi ale chutná víc jemná varianta, přestože tahle taky moc nepálí.

Bonduelle Strouhaná mrkev a Strouhaný celer (2x 425 ml, cena v obchodě 2x 38,90,-)

Bonduelle nově uvádí na trh i plechovky se strouhanou zeleninou, konkrétně s mrkví a s celerem. K zelenině je přidáno trochu cukru a kapka citronu, takže se skvěle hodí do salátů nebo jako základ do pomazánek.

Moc ale nechápu, proč by si někdo chtěl zrovna tohle koupit. Mrkev i celer stojí pár korun a jejich nastrouhání nezabere zase tolik času, aby si člověk tolik připlácel. Nemluvě o naprosto zbytečném plechovém odpadu.

Big Shock Original a Gold (2x 330 ml, cena v obchodě 2x 19,90,-)

Známý energetický nápoj, tentokrát v menším balení. Ideální pro ty, kdo nezvládnou vypít celého půl litru. Original je verze bez bublinek, naopak Gold je sycený.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Nápoj je to poměrně sladký, oproti konkurenci jako například Semtex levnější. Podíl kofeinu a taurinu, které vás mají udržet vzhůru, je ale stejný.

Royal Crown Cola (330 ml, cena v obchodě 19,90,-)

Že vám tahle značka coly nic neříká? Ve skutečnosti je to RC Cola, která spadá pod Kofolu. Nedávno prošla proměnou a je vidět, že úspěšně.

Plechovka už není křiklavě červená a modrá a nápoj je slazený třtinovým cukrem. Royal Crown Cola se tak vrací ke kořenům. Značka vznikla na jihu Spojených států před více než sto lety.

A nutno říct, že nejen plechovka dopadla na jedničku. I chutí je cola velice dobrá, jakoby méně sladká (byť sacharidů obsahuje jen o krapet méně než třeba konkurenční Coca Cola). Perlivá je tak akorát.

Schwartau Samt Jahoda (270 g, cena v obchodě 69,90,-)

Pokud si potrpíte na ovocné džemy, tenhle si zamilujete. Polovinu jeho hmotnosti tvoří ovoce, v tomto případě jahody a trochu i rybíz. Džem je ale oproti jiným velice jemný, neobsahuje totiž zrníčka.

Chutí je výborný, ovoce je v něm opravdu cítit. Zároveň výrobek není nijak přeslazený. Jediným minusem je poměrně vysoká cena.

Penam Fit den Večerní chlebík se sušeným ovocem (250 g, cena v obchodě 39,90,-)

Tato novinka je určena pro ty, koho večer honí mlsná, ale nechtějí moc hřešit. Chléb je lehký a kromě zrníček obsahuje i sušené ovoce – konkrétně švestky a meruňky.

Své fanoušky si asi najde, já ale musím dát palec dolů. Chléb má divnou, měkkou konzistenci. Jako houba. A po zhruba hodině budete mít zase hlad, protože je to spíš vata než jídlo na zasycení. Cena taky není nejnižší.

Bonavita Ta Prawá (50 g, cena v obchodě 19,90,-)

Pokud hledáte dobrou malou svačinku na odpoledne a zároveň nechcete moc chemie, pak je tahle raw tyčinka přesně pro vás. Je vyrobena bez tepelné úpravy a složením velmi jednoduchá – základem jsou datle a k tomu je navíc kokos a kešu oříšky. Celkem se prodává v pěti příchutích.

5.0
01


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*