Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v září 2018 představil syrečkové tyčinky i proteinový nápoj

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

15. 10. 2018

Hledáte, čím byste překvapili návštěvu? Nebo byste rádi shodili pár kilo, ale nechcete hladovět? S obojím vám pomůže zářijový Brandnooz Box, krabice s překvapením ve formě jídla a pití. Všechny výrobky jsme jako vždy vyzkoušeli a zhodnotili v recenzi.

SHAKE-IT Protein (3x 35 g, cena v obchodě 3x 34,90,-)

Tak především je na začátek nutné říct, že SHAKE-IT je proteinový nápoj. Ne žádný mléčný koktejl, jak jsem z hodnocení některých odběratelů vyrozuměla! Jde o náhradu chleba s marmeládou a podobných svačinek, když chcete nabrat svaly a shodit břicho. Stačí smíchat s vodou, mlékem nebo veganskou alternativou.

V boxu jsme mohli najít jahodovo-malinovou variantu s rozdrceným ovocem, dvě různě čokoládové nebo banán s marakujou. Ani jeden mi chutí nepřišel nějak strhující, ale u těchto nápojů to tak už bývá… Co mi spíš vadí, je poměrně vysoký podíl cukru. Nápoj hned po vypití zasytí, ale energie rychle vyprchá.

Knorr Huustá směs k zahuštění bez lepku (500 g, cena v obchodě 39,90,-)

Vyrobit domácí jíšku zabere jen chvilku a stojí to pár korun, proto mi přijde tento výrobek trochu nadbytečný… Ale! Velkým plusem směsi je, že neobsahuje lepek. Takže pro celiaky dokonalé.

Výrobek dáte do omáček, polévek nebo třeba buřtguláše. Mícháte… A pak výsledek jednoduše sníte. Nenajdete v něm žádné hrudky a jídlo nemá divnou pachuť.

Lipton Cherry love (32 g, cena v obchodě 47,90,-)

Ovocný čaj s kombinací jahod a třešní. Za tu cenu jsem čekala trochu větší bombu. Čaj je třešněmi dost cítit, nádherně voní. S chutí je to už slabší, jde o typický červený kyselý čaj.

Jupí Hřejivé srdce (0,7 l, cena v obchodě 59,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Zato tenhle horký nápoj byl o poznání chutnější. Jupí už delší dobu vyrábí sirupy, které je nejlepší zalít horkou vodou. V tomto případě jde o kombinaci meruňky, zázvoru a badyánu. Pořádně prohřeje! Doporučuji ale použít sirupu méně, než radí obal, jinak je nápoj příliš sladký.

Strongbow Medium Dry (440 ml, cena v obchodě 21,90,-)

Cidery od značky Strongbow jsme v Brandnooz Boxu zkoušeli už několikrát. V tomto případě má jít o středně suchou variantu, která obsahuje méně cukru. Cider chutná skutečně méně sladce, ale ve srovnání s pravými cidery jde pořád o klasiku ze supermarketu. Svůj účel nicméně splní.

Cheetos Pizzerini (85 g, cena v obchodě 24,90,-)

Klasické kukuřičné křupky od Cheetos, které jsem si oblíbila už v arašídové variantě. Tentokrát došlo na příchuť s pizzou. Křupky nejsou nijak mastné, pizza příchuť poměrně výrazná.

Havlík Tvarůžkové tyčinky (90 g, cena v obchodě 14,90,-)

Tyčinky od Havlíka jsou závislost. Jsou jako dělané k televizi a neurazíte jimi ani na party. V minulosti jsem už zkoušela nejrůznější varianty od sýrových po sádlové, v zářijovém boxu byla novinka s tvarůžky. Ty dělaly tyčinky nakyslé, ale nijak aromatické. Neotřelé, ale docela zasytí.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Corny Flapjack mandle karamel (35 g, cena v obchodě 29,90,-)

Flapjacky od Corny jsme už zkoušeli, konkrétně brusinkovou a kakaovou variantu. Tentokrát došlo na mandle s karamelem. Ani tato verze není vůbec špatná. Zasytila na poměrně dlouhou dobu a nebyla přehnaně sladká.

Orion Miničokoláda (44 g, cena v obchodě 13,90,-)

Malá čokoláda, tak akorát do kapsy. Pistáciová varianta Orionu je na trhu už nějaký ten pátek, menší verze by ale měla být novinkou. Navíc druhá půlka předplatitelů Brandnooz Boxu našla ještě neobvyklejší kokosovou čokoládu. Výrobek lahodný, byť docela sladký. Jako odměna po práci ale dokonalý.

Chupa Chups Skull (15 g, cena v obchodě 9,90,-)

Na první pohled klasické lízátko. Ve skutečnosti má ale šumivou limetkovou část. Svým tvarem, který připomíná strašidelnou lebku, je úplně ideální pro děti na Halloween.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v září 2018 představil syrečkové tyčinky i proteinový nápoj