Menu
WomanOnly
Domácnost

RECENZE: Glanc Box představil novinku na zničené nehty i vychytávku na praní

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

24. 7. 2016

Po nějaké době je tu opět Glanc Box, krabice s kosmetikou a drogérií, jejíž obsah ale dopředu neznáte – a tato letní edice rozhodně překvapí pozitivně. Najdete v ní účinný antiperspirant nebo voňavé tekuté mýdlo. Přečtěte si naši recenzi, kde jsme všechny výrobky vyzkoušeli a zhodnotili!

Jednou za měsíc vychází Brandnooz Box – krabice s překvapením v podobě jídla. Toto léto však vyšla limitovaná edice Glanc Boxu, v němž najdete poměrně univerzální kosmetiku a drogérii, a to především vybranou z novinek na českém trhu.

Vše přišlo zabalené do klasické zelené krabice vystlané syntetickou slámou. Výrobky byly šikovně vybrané tak, aby vesměs ladily s létem: ať už jde o antiperspirant nebo pomocníka na odmašťování (nejen) grilů.

Rexona Antiperspirant Maximum Protection Stress Control (45 ml, cena v obchodě 159,90,-)

Právě tyto krémové antiperspiranty od Rexony znám už dlouho a téměř si nekupuji jiné. Nově jim přibyla varianta Stress Control, která by se měla orientovat podle stresu na tělo a zvýšeného pocení. Já osobně v ní žádný rozdíl oproti ostatním verzím krému nevidím, ale aspoň nevoní klasicky po kytičkách.

Hlavní výhodou ovšem není žádná vůně, ale že tyto antiperspiranty opravdu zabírají. Jistě, když je obrovské horko, potí se holt každý, ale ve srovnání s konkurencí je Rexona top – a za tu cenu stojí. Jedinou nevýhodou je to, že bílý krém může zanechat stopu na oblečení a trochu v podpaží hrudkuje.

Dove Šampon Advanced hair series (250 ml, cena v obchodě 119,90,-)

glanc box 4

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Tento šampon je určen hlavně na namáhané vlasy, které jsou stále lakovány, natáčeny anebo žehleny. Logicky to na nich zanechává stopu, a tak si zaslouží pořádnou výživu. Šampon od Dove hezky voní a dobře pění, vlasy jsou po usušení v pořádku, ale nezaznamenala jsem rozdíl oproti mému šamponu od Alverde – možná by byl vidět až po delším používání. Do pucu mi vlasy dá spíš kvalitní maska nebo kondicionér.

Hlavně ale nejsem moc nadšená ze složení. Šampon se sice pyšní třeba červenou řasou (co to vlastně je?), ale obsahuje také sulfáty a silikony. Tuhle chemii jsem už v šamponech přestala používat – a vlasům to pomohlo.

Dermacol Tekuté mýdlo Aroma Ritual vodní meloun (250 ml, cena v obchodě 59,-)

Určitě znáte voňavé sprchové gely od Dermacolu: irskou kávu, belgickou čokoládu nebo třeba meloun. Toto léto firma uvedla na český trh i tekutá mýdla – a právě letní melounová varianta byla přibalena do Glanc boxu. Balení je i s praktickou pumpičkou.

SMAC Ultra odmašťovač (650 ml, cena v obchodě do 99,90,-)

Další letní novinkou je odmašťovač od značky SMAC. V Glanc boxu totiž najdete nejen péči o tělo, ale i o váš dům či byt.

Fungoval dobře, mastnotu odstranil z mřížky na gril i varné desky. Snad mě jen znervóznilo varování na obalu, že krém nesmí přijít do styku s kůží.

Scholl Olej pro péči o nehty Velvet Smooth (3 ml, cena v obchodě 239,- za 7,5 ml)

A toto je pro mě top výrobek v krabici – olejíček na nehty, který je krásně zjemní, i když máte ošklivé hrbolky. Podobně změkčil i tvrdou kůži a záděry, které šly najednou snadněji odstřihnout. Použít se dá na ruce i nohy.

glanc box 7

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Chválím také zařazení menšího balení, díky němuž si člověk pořád může vyzkoušet luxusnější výrobek, ale není tak ochuzen o jiný produkt v krabici (plné balení by svou cenou jeden s přehledem vyšachovalo).

K2r Colour Catcher (cena v obchodě 89,90,-)

Tohle je vychytávka, kterou oceníte hlavně při odjezdu na dovolenou, kdy potřebujete urychleně vyprat nesourodou haldu oblečení. Vložíte jedno bílé plátýnko do pračky, na to naházíte černé, bílé i barevné prádlo…a dáte prát.

Oblečení se navzájem skutečně neobarví, naopak hadřík všechnu barvu nasaje (až se budete divit, jak výrazně bude barevný). Použít se dá u jakéhokoliv druhu tkaniny a také v sušičce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Glanc Box představil novinku na zničené nehty i vychytávku na praní