Menu
WomanOnly
Domácnost

RECENZE: Glanc box v září 2016 představil pastu na lesklé zuby i olejíček na vlasy

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

21. 9. 2016

Po nějaké době se vrací krabice s překvapením z řad kosmetiky a drogérie – Glanc box. Vyzkoušíte díky ní nový prací gel nebo bělicí zubní pastu na zvýšení lesku zubů. Přečtěte si naši recenzi!

Brandnooz box, krabice s potravinami a pitím, jejíž obsah ale dopředu neznáte, se už celkem zabydlel v České republice. Jednou za čas navíc vychází i Glanc box – krabice, která obsahuje drogérii a kosmetiku. Opět jako překvapení a opět vesměs novinky na českém trhu.

Tentokrát jsme vyzkoušeli třeba novou zubní pastu od Signalu, která zuby vybělí a vyleští, anebo účinný gel na praní s příjemnou tropickou vůní. Vše bylo zabaleno do výjimečně fialové krabice vystlané syntetickou slámou, aby se nic nerozbilo.

Mixa Krém Hyalurogel Intensive Hydratation (50 ml, cena v obchodě 249,-)

Výrobky od značky Mixa se před pár lety objevily i na českém trhu a celkem rychle si našly své zákazníky. Za poměrně nízkou cenu se skvěle snášejí s citlivou pletí, odličovače neštípou a krémy se poměrně rychle vstřebávají.

Podobné je to i u této novinky, hydratačního krému pro citlivou pleť. Více než krém připomíná spíše gel, díky tomu se rychle vcucne do kůže a ta se začne mastit až později než u konkurenčních výrobků ve stejné cenové hladině. Díky obsahu kyseliny hyaluronové by měl dobře vázat vodu a pomáhat s vráskami (což ale už bohužel neohodnotím). Plusem je i to, že mi nijak neucpal póry a pleť se po něm skutečně nečervenala.

Surf Color Tropical (1,4 l, cena v obchodě 129,90,-)

glanc-box-4

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Prací prášky od značky Surf už nějakou dobu vídáme v televizních reklamách. Osobně jsem už dlouho věrná konkurenci a trh s pracími prostředky mi přijde tak nějak nasycený – tudíž zavádění další značky mi připadá trochu zbytečné.

Surf mě ale celkem mile překvapil. Není nijak předražený, přitom prádlo vypral velice dobře – starší skvrnu bohužel neodstranil, nový zářez na tričku díky němu ale zmizel. Do boxu byl přibalen gel, který má mít oproti prášku intenzivnější vůni. To mi ani nepřišlo, bez přidání aviváže prádlo vonělo jen velice jemně.

Oriflame Eleo (50 ml, cena v obchodě 179,-)

Toto je pro mě ovšem největší (a vlastně i jediné) zklamání v Glanc boxu. Olej na suché vlasy slibuje hydrataci, vyhlazení a nemastné složení. Jenže…

Vlasy nemastně vůbec nepůsobily, do jejich dalšího umytí (protože olejíček se nastříká, ale následně už nesmývá) byly naopak ztěžklé a slepené. Sice patřím mezi majitelky spíše jemných, mastících se vlasů, ale ony se slepily i konečky, které mám jako snad většina žen s delšími vlasy sušší! A co se týče vyhlazení – nezaznamenala jsem rozdíl mezi použitím tohoto na svou kvalitu celkem drahého oleje a obyčejného kondicionéru. Takže velký palec dolů.

Pur Double Decruster (450 ml, cena v obchodě 29,90,-)

Zato srpnová novinka na mytí nádobí od Puru je velice užitečná. Nemám srovnání s jinými výrobky této značky, ale oproti konkurenci za podobnou cenu šly připáleniny skutečně snadno smýt, a to i když šlo o vajíčka nebo cibuli. Výrobci se na obalu odvolávají na dva účinné enzymy.

Bref Power Activ Fragrance Boost (50 g, cena v obchodě 54,90,-)

glanc-box-7

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Podobně vylepšil svůj známý výrobek i Bref. Tentokrát slibuje, že jeho WC blok vydrží voňavý déle než jindy. Mně to přijde zhruba podobné, kuličky na zavěšení do záchodu od této značky jsem cítila vždy poměrně dlouho. Ve srovnání s Domestosem, který jsme už také testovali, mi výrobek přijde na stejné úrovni. I levandulová vůně nějak extra nepřekvapila.

Signal White Now Glossy Chic (50 ml, cena v obchodě 81,90,-)

A to zřejmě nejlepší na konec. Už kdysi jsem se vztekala nad bělicí zubní pastou od Colgate – nepřišlo mi ani po týdenním užívání, že by zuby byly jakkoli bělejší. U Signalu jsem změnu naopak zaznamenala. Jistě, výraznější skvrny pasta odstranit nedokáže (jenže to ani žádná jiná), ale například pro kuřáky nebo milovníky kafe, kteří mají spíše jen žlutější tón zubů jako celku, je tohle skvělý pomocník.

Navíc se po pastě zuby také lesknou, to sice přičítám spíš nějaké chemii ve složení, ale co už – když to funguje… Podobně jako pasta od stejné značky, ovšem v černém obalu pro muže, tato také hodně pění a je až agresivně modrá. Nijak ovšem nepálí, což je její velké plus.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Glanc box v září 2016 představil pastu na lesklé zuby i olejíček na vlasy