Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Poslední Brandnooz Box v roce 2019 představil exotické datle

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

30. 12. 2019

Poslední krabice s překvapením Brandnooz Box v roce 2019 přinesla datle máčené v čokoládě nebo třeba nový kokosový nápoj. Vše jsme vyzkoušeli a v naší recenzi zhodnotili!

Lipton Čaj (28 g, cena v obchodě 44,90,-)

Čaj přijde obzvlášť v zimě vhod, a tak proč nezkusit nějakou novinku od značky Lipton? Na výběr máte mezi klasickým zeleným, černým ve verzi “english breakfast” anebo matchou. Všechny jsou navíc v bio kvalitě a v praktických čajových sáčcích.

Chocodate Čokodatle (100 g, cena v obchodě 89,90,-)

Originální delikatesa: mandle uvnitř datle, která je obalená v čokoládě. Tenhle výrobek pochází ze Spojených arabských emirátů a vůbec není marné dát si pro jednou takovou exotickou sladkost místo klasické čokolády.

Výrobek existuje v různých variantách – v extra hořké čokoládě, mléčné, bílé nebo třeba s kokosem. Velkým minusem je ale fakt, že každá datle je ještě zvlášť zabalená do vlastního obalu. Takže po sobě zanecháte až zbytečné množství plastového odpadu.

Semtex Flow (500 ml, cena v obchodě 34,90,-)

Další energetický nápoj, kterých bohužel bývá v Brandnooz Boxu příliš. Tentokrát je alespoň výrazně odlišný oproti ostatním. Tahle novinka od Semtexu má kromě chytlavé televizní reklamy i skvělý design plechovek. V nově řadě najdete tři různé nápoje FLOW, LONG a HIGH – jsou určeny pro různé příležitosti, jak se dá vyvodit z anglického názvu.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

V mém boxu byla například první zmíněná varianta, která obsahuje extrakt z cannabisu, má o 25 procent méně kofeinu a nižší obsah cukru. Chutí ale není pro každého.

Knorr Hotová polévka (450 ml, cena v obchodě 69,90,-)

Když nestíháte, ale chtěli byste se v zimě zahřát horkou polévkou, můžete využít tuhle hotovou od značky Knorr. Cena sice není moc nízká, ale její chuť je dobrá. V Brandnooz Boxu jsme mohli vyzkoušet tři různé varianty: tomatovou, zeleninovou nebo dýňovou.

Já měla štěstí hned na tu první a v kombinaci se zakysanou smetanou byla ucházející. Polévky z této řady neobsahují lepek, přidaný glutaman ani umělá barviva.

Adriana Tradizionale Fusilli (500 g, cena v obchodě 39,90,-)

A co si k tomatové polévce udělat i nějaký italský oběd? Tyhle těstoviny uvítáte k boloňské omáčce i s kuřecím masem a smetanou. Oproti ostatním těstovinám mají hrubou texturu, takže omáčky na nich lépe drží. Chutí jsou srovnatelné s běžnými výrobky od stejné značky.

Racio Mini rolky Čočka (44 g, cena v obchodě 14,90,-)

Pokud vám rýžové chlebíčky většinou moc nechutnají, možná vás přesvědčí tahle čočková varianta od značky Racio. Chlebíčky jsou malé a tenké, díky luštěnině navíc skvěle křupou. Ideální k pomazánce nebo s plátkem sýra.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Sedita Oplatka Mila (50 g, cena v obchodě 12,90,-)

Klasická oplatka Mila v čokoládové polevě. Má smetanovou náplň a je poměrně sladká, ale jednou za čas se nevadí odměnit.

Joya bio Kokosový nápoj (200 ml, cena v obchodě 24,90,-)

Pokud dáváte naopak přednost zdravé výživě, můžete si dát k svačině tento kokosový nápoj. Neobsahuje žádné přidané cukry ani dochucovadla. Stejně tak je bez lepku, laktózy a sóji. Stačí zapíchnout praktické brčko a můžete pít.

Smint CleanBreath (35 g, cena v obchodě 49,90,-)

Klasické mentolové bonbony, které vám pomůžou vyčistit dech po aromatickém obědě. Oproti konkurenci se ale moc neliší, snad jen poměrně dost vysokou cenou.

Ponti Balzamikové glazé (5 vzorků, cena v obchodě 124,90,- za 250 g)

Toto je skvělý pomocník v kuchyni. Balzamikové glazé od Ponti není nijak nepříjemně překyselené, ale má spíše jemnou sladkokyselou příchuť. Jde o hnědou polevu, kterou můžete využít téměř k čemukoliv. U grilovaného sýru slavila obrovský úspěch, stejně tak vůbec není špatná k jahodám. Pomocí glazé se dá však ozdobit i zmrzlina nebo doladit grilované maso včetně ryb.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Poslední Brandnooz Box v roce 2019 představil exotické datle