Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěžte a oslaďte si čekání na ježíška s Haribo

Komerční sdělení

Komerční sdělení

29. 11. 2018

Advent již klepe na dveře, a tak všichni pomalu začínáme odpočítávat dny do Vánoc. Zpříjemněte vašim nejmenším toto období plné napjatého očekávání a vyhrajte vánoční balíčky od společnosti HARIBO. Najdete v nich adventní kalendář, který v sobě ukrývá želatinové bonbony a ovocné karamely, i balíčky ze speciální vánoční edice Merry Christmas Minis. Potěšte všechny milovníky sladkého i malé nedočkavce a užijte si toto období s těmi nejbližšími.

V dětských očích je oněch dvacet tři prosincových dní čekání na ježíška nekonečných. Zpříjemněte jim proto tento čas a místo klasického čokoládového kalendáře jim pořiďte ten od společnosti HARIBO. Za jeho dvaceti čtyřmi okénky se skrývají malé verze nejoblíbenějších bonbonů, jako jsou Zlatí medvídci, Tropifrutti nebo Phantasia, ovocné karamely MAOAM, speciální vánoční edice, nechybí ani želatinový vánoční stromeček, sob nebo mikulášská punčocha.

Ať už ve škole nebo na výletě, jako malá svačina skvěle poslouží mini balíčky z edice Merry Christmas Minis. Jedno balení v sobě ukrývá 24 pytlíčků s vánočními motivy v ovocných příchutích jako je třeba banán, jablko nebo malina. Díky zmenšené velikosti se navíc hravě vejdou do každé kapsy.

Soutěžte s námi a vyhrajte vánoční sladké balíčky od společnosti HARIBO. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. Nápovědu naleznete na www.haribo.cz.

Jaké zvíře je maskotem společnosti HARIBO?

  1. Zlatý tygr
  2. Zlatý medvídek
  3. Zlatý slon

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 2. prosince do 17:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Haribo. Vyhrává 15., 35 a 75. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěžte a oslaďte si čekání na ježíška s Haribo