Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěžte a užijte si léto na grepové vlně

Léto je v plném proudu. Soutěžte s námi a vyhrajte sladké grepové osvěžení od Haribo, které letos slaví úctyhodné sté výroční od svého založení. Novinka Haribo Grapefruit se skvěle hodí k vodě i do batůžku na prázdninové výlety.

Léto na grepové vlně

Jste milovníky citrusových plodů? Vyzkoušejte letošní novinku od Haribo, želatinové trojúhelníčky Haribo Grapefruit ve dvou různých příchutích. Růžové připomínají sladkou chuť červeného grepu, zatímco v těch bílých je cítit tradiční chuť s trochou štiplavosti. Pro vyrovnání chutí jsou obě varianty obalené v jemném cukru. To je to pravé letní osvěžení.

Úctyhodné výročí

Letos je tomu přesně sto let, co světlo světa spatřily ovocné želatinové bonbony Haribo, které jsou od založení firmy součástí každodenního života generací lidí. Hlavním a historicky neměnným mottem je přinášet lidem radost a zpříjemnit jim společné chvíle. Rodinnou společnost, kterou 13. prosince 1920 založil Hans Riegel senior, dnes spravuje třetí generace jeho potomků. Haribo, zkratka pro HAns RIegel BOnn, je světovým lídrem segmentu ovocných želatinových a lékořicových bonbonů a jeho reklamní slogan „Haribo chutná malým, stejně tak i dospělým!“ používaný od poloviny 60. let je trefný i v současnosti. Tančící, dnes Zlatý medvídek, kterého v roce 1922 vytvořil sám zakladatel společnosti, je již kultovní postavou a bonbony jím inspirované jsou dodnes vlajkovou lodí společnosti. Vždyť denně se jich celosvětově vyrobí 160 milionů kusů.

Haribo 100 let

Soutěžte s námi a vyhrajte balíčky s Haribo Grapefruit. Správnou odpověď naleznete na www.haribo100let.cz.

Soutěžní otázka:

Kolik potomků měl zakladatel společnosti Haribo Hans Riegel?

  1. Jednoho syna
  2. Jednoho syna a jednu dceru
  3. Dva syny a jednu dceru

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 25. července do 23:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Haribo100. Vyhrává 15., 35. 45., 55. a 75. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěžte a užijte si léto na grepové vlně