Menu
WomanOnly
Soutěže

Soutěžte o doplněk stravy Mensicol! Proplujte MENOPAUZOU s hormonální ROVNOVÁHOU!

Přechod a menopauza jsou pro ženu obdobím řady nepříjemných fyzických i psychických změn souvisejících s vývojem hormonální hladiny. Nenechte se nepříjemnými změnami připravit o krásné chvíle a radost ze života. Návaly, pocením, nespavostí ani výkyvy nálad už trpět nemusíte!

Menopauza se vyskytuje kolem padesátého roku života ženy a je označována jako poslední menstruační krvácení. Oproti tomu klimakterium, lidově známé pod pojmem přechod, vymezuje období, kdy postupně ustává aktivita vaječníků, a dochází k hormonálním změnám v ženském organismu.

Pouze zhruba 20 % žen má to štěstí, že menopauzou projdou bez typických příznaků. Zbylé část – až 80 % žen se potýká s řadou nepříjemných symptomů. Nejčastěji se jedná o návaly horka, zvýšené pocení, rychlé bušení srdce, nespavost, úzkost, ztrátu chuti na sex, prudkou změnu nálad nebo ztrátu vlastního sebevědomí.

Soutěž o mensicol

Všechny tyto příznaky velice výrazně snižují kvalitu běžného ženského života. Proto je vhodné vybrat si kvalitního pomocníka z lékáren, který pomůže tyto příznaky modulovat. Mnoha ženám se skvěle osvědčil Mensicol, nehormonální doplněk stravy pro ženy v období přechodu a po něm.

Mensicol díky obsahu drmku stabilizuje hormonální hladinu, podporuje psychickou a fyzikou pohodu. Drmek společně s obsaženým inulinem minimalizuje hrozbu pohybových, kardiovaskulárních či urologických obtíží související s nástupem menopauzy.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Drmek společně s obsaženým inulinem v doplňku stravy Mensicol:

  1. neřeší hrozbu pohybových, kardiovaskulárních či urologických obtíží související s nástupem menopauzy
  2. maximalizuje hrozbu pohybových, kardiovaskulárních či urologických obtíží související s nástupem menopauzy
  3. minimalizuje hrozbu pohybových, kardiovaskulárních či urologických obtíží související s nástupem menopauzy

 

Nápovědu a více informací naleznete na: www.mensicol.cz

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 14. června do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Mensicol. Vyhrává 15., 35., 55., 70. a 75. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Soutěžte o doplněk stravy Mensicol! Proplujte MENOPAUZOU s hormonální ROVNOVÁHOU!