Menu
WomanOnly
Esoterika

Tarotoskop na prosinec: Co karty věští jednotlivým znamením na tyto Vánoce?

Tarotové karty v prosinci ukazují, co budou o Vánocích prožívat jednotlivá znamení zvěrokruhu. Zaměříme se na tři základní oblasti – práci, zdraví a lásku. Připravila jsem pro vás výklad Tarotu keltských draků. Pro každé znamení zvěrokruhu jsem na měsíc prosinec 2020 vytáhla celkem tři tarotové karty. Přečtěte si, co můžete v přelomovém měsíci očekávat, na co si dát pozor a kdy pro vás nastane nejvhodnější čas k realizaci změn a závažných rozhodnutí.

Beran (21.3. – 20. 4.)

Práce:

Během posledního měsíce roku už žádnou kariéru neuděláte. Smiřte se s tím, že všechno nejde hned, jak vaše netrpělivost káže. Prozatím se ze svého místa vpřed příliš neposunete, ale to vás může učit větší trpělivosti.

Zdraví:

Obvykle míváte tuhý kořínek a ani v prosinci tomu nebude jinak. Zaměřte se více na projevy své emocionální stránky a empatie, zkroťte svou vášnivou posedlost a sklon se vztekat a proměňte tuto energii v klidnou, láskyplnou, pomalu tekoucí řeku. Vy sami jste tvůrcem svého zdraví.

Láska:

Co už dlouho stravuje oheň, bude zničeno. Vyhněte se destrukci a nepřiměřeným vášním, mohly by vás ničit a ubližovat druhým. Nyní nastane čas, kdy bude třeba přijmout všechny změny, byť by byly sebenepříjemnější.

Tarotové karty a jejich výklad. Jakou mají historii a nakolik jim můžeme věřit?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Práce:

Dočkat se můžete zlomu nebo náhlého obrácení situace, která nebude ve váš prospěch. Doposud se vám velice dařilo, ale jakýsi krach už mohl být na spadnutí. Štěstěna je vrtkavá a nepřeje všem. Zkuste se zamyslet nad tím, co mohlo vaši situaci způsobit, zachovejte klid a vezměte si z toho všeho poučení.

Zdraví:

Zdraví bude relativně dobré. Snažte se ve všem najít rovnováhu. Pokud to prozatím nebylo nic moc, uleví se vám. Pomůže vám cvičení jógy a správné dýchání.

Láska:

Nezadaní býci mají šanci potkat novou lásku. Ve stávajícím vztahu vás čeká rozhodování a změny. Možná to bude návrh na společné bydlení, možná žádost o ruku nebo snaha vyřešit problémy, které se dlouho odkládaly.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Práce:

Budete se muset s něčím rozloučit. Nabrali jste si toho moc a víte, jak se to říká – devatero řemesel, desátá bída. Na obzoru je nová změna zaměstnání a opuštění starého projektu. Uvidíte, co vám přinese nový rok.

Zdraví:

Opatrujte si dýchací cesty. Může se stát, že se nachladíte, nebo u vás náhle propukne jiný zdravotní problém. Vaše imunita není nezdolná, proto se důkladně věnujte prevenci a žijte zdravěji.

Láska:

Po vztahové stránce to nevypadá zle. Čeká vás harmonie, souznění, možná i plánování rodiny, společného bydlení – a dokonce by mohla být na obzoru i svatba. Věnujte se budování zázemí a nestavějte si vzdušné zámky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Práce:

Pracovní události nabydou rychlý spád. Pro samou práci se nezastavíte, ale právě přes svátky byste rozhodně měli. Odpočiňte si v bezpečí domova se svou rodinou a načerpejte energii pro další pracovní vytížení. Přijdou příznivé změny, které byste možná ani nečekali.

Zdraví:

Se svým zdravím zacházejte opatrně. Na citlivé raky velice špatně působí všudypřítomný stres, proto se věnujte duševní hygieně a nedbejte na řeči kolem, které vás rozčilují. Máte zaděláno na pěknou žaludeční neurózu, proto se v předvánočním shonu v žádném případě nestresujte. Také si hlídejte stravu a zbytečně se nepřejídejte, neobalujte si nervy tukem. Nadváha vám také škodí.

Láska:

Nezadaní si budou moci užívat krásné chvíle poznávání a projevů zamilovanosti. V prosinci můžete potkat novou lásku, anebo prostě “jen” začít znova. Bude to hezké.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Práce:

Bude se vám dařit realizovat plány a cíle. Jste pracanti a máte ctižádost, ale vaše náročné představy jsou často vykoupeny velkou dřinou, nebo pracovním úsilím a nasazením, kdy si mnohdy sáhnete až na dno svých sil. Pokud však znáte svůj cíl, nic vás nezastaví ani o Vánocích.

Zdraví:

Vaše nezdolnost a síla vám pomáhají udržovat si dobrou kondici a pevné fyzické zdraví. Dobře se o sebe staráte. Procvičujte svou vůli a posilujte psychiku. Nepodléhejte stresu a slabosti!

Láska:

Ve vztahu naleznete rovnováhu. Usilujte o harmonii a pohodu. Někdy je těžké udržet doma klid, ale při spolupráci dvou respektujících a tolerantních bytostí je to možné vždy.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Práce:

Svou práci budete milovat a ctít. Praktické panny si období Vánoc bez práce nedovedou představit. Utřiďte si priority a hurá do toho, co je momentálně nejdůležitější. Nebudou chybět ani chvíle závažného rozhodování mezi rozumem a citem. Možná vás po novém roce čeká nová nabídka práce, ze které budete nadšené.

Zdraví:

Vaše zdraví bude v prosinci pohodové. Chce to hlavně odpočinek, zkuste strávit nějaký čas doma v teple s dětmi nebo při četbě vaší oblíbené literatury. Trápit vás může trochu revma nebo bolesti páteře, proto je třeba častěji odpočívat a být v teple.

Láska:

Budete se cítit takřka na vrcholu. Vztah vám přináší uspokojení, všechno je téměř dokonalé. Tak co vám ještě chybí? Co byste ještě, vy náročné panny, chtěly? Komunikace bude fungovat a na praktické úrovni to ani nejde ve vašem případě jinak. Nezadané panny konečně seberou odvahu a učiní první krok, nebo si jasně stanoví preference a uvědomí si, co chtějí, a co ne.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Práce:

V práci by mělo vše probíhat v pohodě. Žádné velké změny nečekejte, smiřte se s tím, že pokud se vám něco nelíbí, bude to chtít ještě nějaký čas. Bude třeba počkat si na příhodnější okamžik. Je dobré vědět, co vlastně chcete a z čeho máte na výběr, pokud budete chtít v budoucnu uskutečnit nějakou změnu.

Zdraví:

Opatrujte si ledviny a zbytečně neriskujte. Vyhněte se riskantním akcím a prochladnutí. Mohli byste chytit pořádný zánět.

Láska:

Zdá se, že budete rozpálení touhou. Možná už jste příliš dlouho sami, možná ve vás prosinec rozdmýchá dosud netušené vášně. Tak opatrně, ať vás ten žár nestráví! Ve vašem životě se může objevit nová osoba, která vás bude velice přitahovat.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Práce:

V práci se prozatím nic neposune, nezmění a nerozhýbe. Zkuste těžit ze stability a smířit se s tím, že věci jsou zkrátka i statické. Více než kdy jindy by vás to mělo motivovat k zaslouženému odpočinku. Uvědomte si, že bez vás se nic nezhroutí a nikdo se nezblázní. Možná vás trochu mrzí, že nejste tak potřební, jak jste si mysleli, ale vaše ego ještě stále potřebuje lekce.

Zdraví:

Vaše zdraví se zlepší následkem změny životního stylu, změny myšlení a odpočinku. Chce to vlít trochu novou krev do žil a silnou dávku optimismu. Radujte se z toho, že můžete dýchat a vnímat krásu kolem sebe.

Láska:

Váš přístup k lásce je vyzrálý. Víte, co od ní můžete čekat, znáte její začátky a konce. Pokud již v partnerství nebo manželství cítíte, že tudy cesta opravdu nevede, přijměte to. Na druhou stranu je dobré se umět smířit s tím, že svět je takový jaký je. A láska rovněž.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Práce:

Po každém vrcholu, dříve či později, následuje pád. Přijměte přirozené cykly života a připravte se na možné potíže v zaměstnání. Není to vaše chyba, že to, co dlouhou dobu pevně drželo, najedou ukazuje své značné slabiny, nebo se hroutí. Uvidíte, jak se celá situace vyvine po novém roce. Možná budete uvažovat o změně zaměstnání.

Zdraví:

Vaše zdraví se zlepší. Utrpět by mohla jen vaše psychika, ale pokud se o ni budete dobře starat a dávkovat si denně porci humoru, bude to fajn. Nebojte se dát najevo emoce a svou citlivost, opatrujte si močové cesty, oblast pánve a pohlavních orgánů. Pokud jako žena toužíte po dítěti, třeba se i dočkáte radostného oznámení celé rodině, což pro ně jistě bude ten nejkrásnější vánoční dárek.

Láska:

Váš vztah je možná už delší dobu nemastný, neslaný. Neudržujte ho za každou cenu. Dočasné příměří bývá pouze dočasné. Možná vydrží klid přes svátky, ale po novém roce na sebe opět vytáhnete zbraně. Mějte na paměti, že to, co patří k sobě, si cestu k sobě vždy najde. A to, co k sobě nepatří, se rozloučí.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Práce:

Ve vašem zaměstnání je důležitá rovnováha. Odpočinek versus pracovní nasazení, úspěch a to, co se povedlo už méně, rovnováha mezi vámi a vaším nadřízeným, vzájemná kompatibilita a schopnost spolupráce v kolektivu. Uvědomte si, že abyste mohli podávat nejvyšší výkon a být spokojení vy i váš šéf, potřebujete k tomu být sami srovnaní se sebou, a hlavně také chtít tuto práci dělat. Nejde to donekonečna vyrovnávat, lepit ze všech stran, aby se to tvářilo, že je to v pořádku. Uvědomte si, co vlastně chcete a dělejte jednu věc a naplno.

Zdraví:

Na to, že jste tvrdí kozorozi, budete citlivější než kdy jindy. Možná na vás dolehne vánoční atmosféra. Prospějte vám kontakt s rodinou a dětmi, vzpomínky na šťastnou minulost, to vše je dobré pro vaši psychiku. Opatrujte si také močové cesty a pohlavní orgány, snažte se neprochladnout a zajděte si na preventivní gynekologickou prohlídku.

Láska:

Váš vztah vyžaduje jemnost a láskyplný přístup. Nejsou jen vztahy z rozumu, které fungují po praktické stránce. Nejsou jen vztahy plné vášně a dobrého sexu. Jsou i vztahy, kde je ryzí něžný cit a potřeba být opečováván a také opečovávat druhé. Nebojte se dát najevo svou křehkost, zranitelnost a to, že potřebujete, aby o vás někdo láskyplně pečoval.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Práce:

Možná budete vážněji řešit ryze materiální záležitosti. To bývá u vás, vodnářů, neobvyklé. Zřejmě nastal čas, kdy dáte vale pověstné vodnářské rozevlátosti a začnete uvažovat více prakticky a racionálně. Je dobré znát své cíle a jít si za nimi. Uvědomíte si, že peníze jsou důležité a budete chtít budovat.

Zdraví:

Opatrujte si páteř a klouby, také střeva. Nechtějte něco až příliš, netlačte na pilu. Nehromaďte. Náhlý zájem o materiální záležitosti zase nemůže být přehnaný. Pro vás vodnáře to není typické, ale nyní by se to překvapivě mohlo změnit. To vše pochopitelně může ovlivnit vaše zdraví po duševní stránce. Pocit nedostatku a frustrace člověka dokáží pěkně umořit.

Láska:

Nezadaní vodnáři mají šanci najít novou lásku a budovat nový vztah, poměrně čerstvě zamilovaní budou toužit budovat své hnízdečko lásky. Opečovávejte si svou lásku, ryzí cit bez nároků a bez vlastnictví.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Práce:

Práce vám neuteče, nemá přece nožičky. Momentálně je dobré zvolnit, nestresovat se a co nejvíce odpočívat. Zasloužíte si to. Pokud se nudíte, zabavte se tvůrčí činností. Vždycky je co dělat. Neplánujte prozatím žádné velké změny. Zatím nenastal ten správný čas.

Zdraví:

Choďte často na procházky, i na méně přístupná místa, která můžete využít k tajným schůzkám a milostnému dostaveníčku. Hlavně se nenachlaďte. Přestože jste ryby, které mají rády větší chlad a vlhkost, nic se nemá přehánět. Opatrujte si dýchací cesty a celkově se snažte posílit si imunitu. Otužování vám prospěje.

Láska:

Možná se ve vašem životě objeví nový člověk, který vás může inspirovat a motivovat. Zbytečně neflirtujte a neplýtvejte svou energií, obzvláště pokud máte vztah. Spíše si ujasněte, kam tohoto člověka zařadit, a co si máte navzájem předat.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tarotoskop na prosinec: Co karty věští jednotlivým znamením na tyto Vánoce?