Menu
WomanOnly
Láska

Techniky francouzského líbání. Jak si ho zpestřit?

Redakce

Redakce

4. 2. 2014

Techniku líbání, má každý člověk svou. Snad nikdo nenašel nikoho, kdo by líbal stejně. Každý člověk má jiné rty, jiný jazyk a jinou techniku používání jazyka. Někdo má rád drsnější líbání použitím jemného okusování rtů. Záleží jen a jen na jedinci.

Sedne vám to vždycky?

Určitě jste někdy vedla rozhovor o technice líbání určitého muže. Pokud máte štěstí a bavíte se s dotyčnou osobou, která se líbala se stejným mužem jako vy, můžete zjistit, že ne vám oběma jeho technika seděla. V čem to ale je?

Záleží nejvíce na tom, co každému sedí, některá z nás má ráda jemné něžné polibky, druhá zase vášnivé a dravé. Někdo rád kouše a je agresivní, někdo si to zas nedovede představit. Je něco pravdy na tom, že když chlap neumí pořádně líbat, v posteli nebude taky za nic stát?

Základ dobrého líbání?

Vyčištěné zuby a nepáchnoucí dech. Nikdo nechce při líbání zjistit, co měl dotyčný před hodinou k obědu, ani nepotřebujeme cítit česnekové a cibulové odéry.

Dejte si pozor na to, zda jste kuřačka, aby vašemu protějšku nevadila chuť cigaret. Nekuřák opravdu nemá zájem vylízávat popelník. Nejrychlejší řešení, je vždy mít u sebe zásobu žvýkaček nebo mentolových bonbónů, abyste hned při prvním polibku nemusela řešit nějakou trapnou situaci.

Dalším důležitým základem jsou hladké rty, nikdo nechce líbat suché a popraskané rty, takže ihned balzám na rty do kabelky a mít ho vždy u sebe.

Zavřené nebo otevřené oči?

Ženy upřednostňují oči zavřené, lépe pak vnímají daný okamžik. U mužů to tak nefunguje, nepřemýšlí nad tím, jestli u líbání mají oči otevřené nebo zavřené. Někdo naopak má oči rád otevřené a při polibku se na partnera dívá, zase záleží jen a jen na jedinci.

Klasické líbání, už je to nuda??

Pokud vám přijde, že už se v líbání nemáte jak zdokonalit a přijde vám pořád stejné, co takhle vyzkoušet něco nového.

  • Líbání na oční víčka, jemné foukání na řasy, letmé dotyky úst
  • Polibky do vlasů
  • Zaměřte se na ušní lalůčky
  • Zahrňte do hry led – líbání s kostkou ledu v puse je velmi vzrušující, předávejte si ji, lízejte a sajte
  • Masáž chodidel jazykem
  • JEMNÉ „cucfleky“ – o velké značky nikdo nemá zájem, ale zkuste pouze jemné sání na erotogenních zónách

Vyzkoušejte i tyto netradiční praktiky a uvidíte, že se vám zase otevřou dveře někam do neznáma.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Techniky francouzského líbání. Jak si ho zpestřit?