Menu
WomanOnly
Sex

Tereza (42): Manžel vyžaduje sex třikrát denně. Už jsem zoufalá

Manžel Terezy, která se nám svěřila se svým příběhem, podle všeho trpí satyrismem, tedy nadměrnou pohlavní touhou. Jeho libido už ale Terezu vyčerpává. Všechno se totiž zhoršilo v době, kde manžel přestal chodit do práce…

Je to postelový bůh, ale…

Mého muže by mi mohla leckterá žena závidět. Zatímco já už mám toho pomalu dost, moje kamarádky mi Radka závidí. Proč bych se jim nesvěřila, vždyť už jsem z toho úplně zoufalá! Ono to tak sice bylo vždycky, ale poté, co měl Radek pracovní úraz a zůstal nějakou dobu na nemocenské, všechno se ještě více zhoršilo! A možná to souvisí i s jeho věkem. Myslela jsem si totiž, že když trochu zestárne, bude už mít na sex menší chuť. Jak jsem se ale přepočítala! Zřejmě si chce po čtyřicítce něco dokazovat nebo chytil druhou mízu! Je to sice postelový bůh a sex s ním se mi hodně líbí, ale všeho s mírou! A já se pořád tak snažím, aby mi neodešel za nějakou mladší a v posteli výkonnější ženou…

Ivona (35): Můj přítel má ženu a tři děti. Tajil to celé měsíce

Byl ostýchavý a slušný, ale tichá voda břehy mele

Radka jsem poznala jedno osudové léto jako táborového vedoucího, po kterém pokukovalo veškeré ženské osazenstvo tábora bez rozdílu věku. On byl ale vždy usměvavý a ostýchavý. A vyhlídnul si mě. Nesměle mi začal projevovat svůj zájem a když se léto chýlilo ke konci, už jsme spolu chodili. Jeho velký sexuální apetit mě sice překvapil, ale docela se mi tehdy zalíbil. Myslela jsem si, že to tak má být. Tehdy jsem byla ještě nezkušená a slušná dvacítka, takže jsem se poddávala Mirkovým bláznivým nápadům. Promilovali jsme celé dny i noci, milovali jsme se na nejrůznějších místech a nejrůznějšími způsoby. Zdálo se, že mu jako žena vyhovuji a že ho velice přitahuji. Zamiloval se a po roce vztahu mě požádal o ruku.

Myslela jsem si, že po čase jeho náruživost klesne

Vzali jsme se, začali spolu žít a milovali jsme se každý den, někdy i dvakrát denně. Postupem času přišly tři děti. Manžel se vždycky už nemohl dočkat až mi skončí šestinedělí a vletíme na to znovu. Jedno se mu musí nechat: jsem si na sto procent jistá tím, že mi byl vždycky věrný. Je to slušný chlap. To, že má velkou potřebu sexu ještě totiž neznamená, že si své potřeby bude vybíjet jinde. Taky vím, že jsem jeho druhá žena v životě, přede mnou měl jeden vážný vztah, který nakonec nedopadl, jak už se to v životě stává. Jsme spolu už přes dvacet let. A proto jsem si taky myslela, že jeho sexuální náruživost po čase vyprchá.

Když jsem se už před pár lety osmělila a povídala si s kamarádkami o sexu, nestačila jsem se divit. Většina z nich mi řekla, že spolu po těch letech s manželem už buď vůbec nespí, anebo jednou, dvakrát do měsíce. Ta, která mi uváděla jednou až dvakrát týdně, byla považována za někoho velmi sexuálně aktivního. Ono totiž když přijdou děti, všechno se už změní a na milování kolikrát ani není čas. Pak kamarádky taky říkaly, že jejich muž je už pohodlný, nechce se mu a raději si to udělá u porna.

Já jsem tím byla velice udivena, když jsem to slyšela. Prohlásila jsem totiž, že se milujeme skoro každý den. Nespali jsme spolu jedině tehdy, když jsme třeba měli horší období a více se hádali, což třeba vydrželo stejně tak dva nebo tři dny, anebo pak samozřejmě nějakou dobu po porodu. Když jsem ale byla těhotná, vždy jsme se milovali až dokud jsem nezačala rodit, a to bez problémů.

Adriana (32): Žiju ve zlaté kleci. Mám všechno kromě lásky a prý si nemám stěžovat

I když se mi napřed nechtělo, vyhověla jsem mu

Co se týká menstruace, to nás obvykle moc nezajímalo. Někdy jsem chtěla den, dva klid, tak mě manžel nechal, ale jinak všechno fungovalo a nic nás nezastavilo. Musím říct, že sex s manželem je samozřejmě i pro mě krásný a uspokojivý, přece bych to nedělala jenom pro něj a nezapírala se! Jenomže když si to tak zpětně uvědomuji, skutečně byly dny, kdy jsem neměla náladu nebo byla unavená, a přesto jsem muži vyhověla, nebo jej alespoň uspokojila tak, jak to má rád. A slyšela jsem, že prý to je problém mnoha žen. Vyhoví muži, aby byl spokojený, i když se jim nechce…

Po pracovním úrazu se zřejmě doma začal nudit

Poslední dobou už mě to ale vyčerpává, protože místo toho, aby jeho apetit v jeho pětačtyřiceti letech klesal, naopak ještě narůstá. Před pár lety totiž Radek změnil práci a ta ho dost vyčerpávala, proto už jsme se nemilovali každý den, to dříve večer unavený usnul a ráno jsem mu pro jistotu utekla do práce dříve. Jenomže pak měl pracovní úraz a vykloubil si rameno. Zůstal s tím nějakou dobu na nemocenské a doma se začal hodně nudit. Když si pořádně odpočinul, začal na mě dotírat a nakonec už mu nestačil sex každý den, ale chtěl ho třeba několikrát za den v době, kdy jsem i já měla volno nebo home office. Prostě za mnou normálně přišel do pracovny, děti byly ve škole, on vstal od televize, a co myslíte, že jsme dělali až do doby, než děti přišly z družiny?

Začala jsem mít divné myšlenky, že budu muset zůstávat déle v práci. A to už mi přišlo varující a neupřímné vůči Radkovi. Řekla jsem si, že si s ním promluvím, že už by si tu nemocenskou mohl ukončit. Uvažoval ale spíše o ukončení této práce, a pak si našel novou, začal pomáhat kamarádovi v jeho firmě, což nám přineslo do rodiny i více peněz. Sexuální apetit ho ale neopustil. Říkala jsem mu, že by mohl třeba více chodit s kamarády na hory, ať se trošku sportovně vybije. Dokonce jsem ho posílala i do hospody! To jsem si ale rychle rozmyslela, protože on když přišel pozdě večer a měl v sobě pár piv, tak byl schopen mě vzbudit a… dovedete si to představit. Prostě jeho chuť na sex byla ještě více vybičovaná.

Naše sexuální radovánky za poslední dobu však mají svůj následek. Právě jsem zjistila, že jsem počtvrté těhotná, takže to půjdu svému muži oznámit a doufám, že mě aspoň chvíli nechá na pokoji… Mně bude bohatě stačit naše krásné milování třeba obden, ale třikrát denně fakt ne, na to prostě už ani nemám a nebudu mít čas!

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla na požádání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
1,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tereza (42): Manžel vyžaduje sex třikrát denně. Už jsem zoufalá