Menu
WomanOnly
Sex

5 bizarních sexuálních praktit: Kterou zkusíte na Valentýna?

Redakce

Redakce

11. 2. 2013

Sexuální úchylky jako je masochismus nebo fetišismus patří mezi ty ve světě nejrozšířenější. My jsme se však zaměřili na ty nejbizarnější. Troufli byste si na sex v kostele? A co třeba v mraveništi?

Zahoďte žiletku

V každém magazínu se dočtete o hladké depilaci. U hirsutofila byste ale s hebkými místy bez chloupků neuspěli. Lidé zaměření právě na tuto úchylku vzrušují velmi chlupatí partneři. Co myslíte, odložíte do Valentýna holící strojky?

Co si takhle zajít do přírody? Dendrofilie je sexuální přitažlivost k dřevinám. Svůj milostný protějšek můžete tak nahradit stromem nebo keřem. Dřeviny nikdy nemají problémy s erekcí.

Nechte běhat brouky po svém těle

Formikofil se zase raději sehne trochu k zemi. Formkofilie je odvozena od latinského názvu formica = mravenec. Jedná se o variantu zoofilie zameřenou hlavně na malé živočichy. Jistý si před formkofilem tedy nemůže být šnek, žába, mravenci ani hmyz.

Je libo sex na veřejných místech?

Homilofilovi nestačí ledajaké veřejné místo, vzruší se totiž pouze v kostele, a to rovnou při mši nebo náboženském obřadu. To je hodně odvážné!

To hierofilie je méně náročná. K uspojení hierofilovi postačí svatá soška nebo i jenom malý obrázek Panny Marie.

Tak která ze sexuálních praktik vás zaujala? Pokud jsou tyto úchylky pro vás moc odvážné, vymyslete si tu svou. Určitě svého partnera novou sexuální hrou mile překvapíte.

Ohodnoťte tento článek:
2,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 bizarních sexuálních praktit: Kterou zkusíte na Valentýna?