Menu
WomanOnly
Vlasy a nehty

Trendy laky na nehty na jaro 2013: v kurzu jsou přírodní i tmavé odstíny

Jarní sezóna se neprojevuje jenom v našich šatnících, ale také na našich nehtech. Podívejte se, jaké laky na nehty budou letos na jaře trendy.

Barevný koktejl pastelových odstínů

Po dlouhém období tmavých barev je tu konečně něco veselého. Pokud chcete oslavit příchod jara se stylovou manikúrou, sáhněte po laku na nehty ve světle zelené, šeříkové, broskvové nebo kanárkově žluté barvě. Tyto pastelové odstíny můžete doplnit stejně barevným oblečením z nejnovější jarní kolekce, která je již k dostání v obchodech.

Nebojte se mixovat černou a bílou

Černobílá kombinace je jedním z nejvýraznějších trendů letošní jarní sezóny a nevyhne se ani nehtům. Proto pokud chcete být IN po všech stránkách, můžete si na nehtech vyrobit šachové pole nebo černobílé pruhy. Kreativitě se meze nekladou.

Tmavé laky jsou trefou do černého

Od uhlově černé, přes antracitovou až po šedou. O tom, že i tyto odstíny laků na nehty budou tuto sezónu trendy, nás přesvědčily módní přehlídky nejednoho slavného designéra. Jason Wu, mladý návrhářský talent a jeden z nejpreferovanějších návrhářů první dámy USA Michelle Obama, zvolil ke své kolekci tmavě modrý lak. Americká značka Marchesa zase vsadila na tmavě fialový odstín.

Vsaďte na vaši přirozenou krásu

Pokud nejste příznivkyní barevné divočiny či tmavých laků, volbou pro vás může být minimalistický styl. Bílá, krémová, tělová a slonová kost, to jsou odstíny laků na nehty, které jsme mohli vidět na přehlídkových mole takových návrhářských es, jako je Dolce & Gabbana, Chanel, Marc Jacobs nebo Oscar de la Renta. Tento trend je založený na elegantní přirozenosti, proto zapomeňte na gelové nehty a nechte vyniknout ty vaše vlastní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Trendy laky na nehty na jaro 2013: v kurzu jsou přírodní i tmavé odstíny