Menu
WomanOnly
Celebrity

Třetí pokračování filmu Sex ve městě je v ohrožení. Co ho brzdí?

Redakce

Redakce

22. 2. 2018

Chtěli byste vidět další příhody ze života úspěšných třicátnic Carrie, Samanthy, Charlotte a Mirandy. Možná se v budoucnu dočkáte. Spekuluje se o třetím celovečerním filmu Sex ve městě.

Sex ve městě potřetí na plátně?

Sarah Jessica Parker a její seriálové kolegyně za sebou mají šest úspěšných televizních sérií a dva celovečerní filmy. Prý už je na světě scénář k dalšímu snímku a začaly i plány na realizaci. Přípravy nedávno zabrzdil spor dvou hlavních představitelek. Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall se otevřeně pustily do slovních přestřelek na sociálních sítích a vzápětí začaly kolovat zvěsti, že k natáčení třetího celovečerního filmu Sex ve městě možná vůbec nedojde.

Realita nebo fikce

Podle nejnovějších zpráv se filmoví producenti nechali slyšet, že spor ukončí. Pokud to nepůjde ve skutečnosti, udělají to alespoň na plátně. Nepřímo tím naznačili, že pokud Sex ve městě 3 vznikne, postava Samanthy se ve filmu pravděpodobně neobjeví. Tyto spekulace potvrdil i samotný scenárista Michael Patrick King, který řekl médiím, že hledá alternativy k postavě Kim Cattrallové. V Hollywoodu se dokonce šušká o obsazení Sharon Stone nebo Kim Basinger.

Sex ve městě trochu jinak

Nepotvrzeným informacím dala reálný rozměr i samotná představitelka Samanthy Kim Cattrall poté, co Sarah Jessica Parker vystoupila v talkshow Ellen DeGeneres. Parker v rozhovoru zavtipkovala, že by Ellen mohla ztvárnit novou postavu místo Samanthy. Kim Cattrall se na svém Twitteru k nápadu vyjádřila kladně a doplnila, že sama za sebe by upřednostnila spíše známou moderátorku Oprah Winfrey. Zdá se tedy, že se na Sex ve městě 3 můžeme do budoucna těšit, ale velmi pravděpodobně bez Samanthy.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Třetí pokračování filmu Sex ve městě je v ohrožení. Co ho brzdí?