×
WomanOnly

Trpí váš vztah rutinou? Zachraňte ho erotickými pomůckami

erotické pomůcky, růžový slov

Erotická inspirace v podobě nejrůznějších hraček a pomůcek pro dospělé už není v současné době žádné tabu. Není se totiž za co stydět. Kvalitní a zábavný sexuální život je pro vztah stejně důležitý jako komunikace nebo vzájemná tolerance. Nebojte se experimentovat a popustit uzdu fantazii, mezi erotické hračky nepatří jen vibrátor. Jestli to v posteli neklape, zachraňte vztah erotickými pomůckami.

Erotická inspirace pro každého

Rčení, že na vztahu se musí pracovat, je do stejné míry otřepané jako pravdivé. Původní zamilovanost postupně střídá každodennost a problémy, které s sebou život přináší. Partneři postupně čím dál tím lépe vzájemně poznávají své dobré i stinné stránky a po několika letech vás na partnerovi překvapí opravdu jen málo co. Ve většině případů je to pozitivní známka stabilního vztahu. Někdy se ale s dokonalým poznáním toho druhého může začít vkrádat i stereotyp a nuda. Zvlášť pokud jde o zábavu v posteli. Pokud máte pocit, že jste se s partnerem zastavili na jednom místě nebo máte dokonce krizi, zkuste experimentovat a zachraňte svůj vztah erotickými pomůckami. Za pokus nic nedáte. Pokud se stydíte, porozhlédněte se online. Širokou nabídku má sexshop RůžovýSlon.cz.

Oživení sexu může přijít v jakémkoli věku

Vibrátor patří mezi nejklasičtější erotické pomůcky. K dispozici je toho ale mnohem víc, záleží jen na vás, na co se cítíte. Erotická inspirace může vzejít i z vhodně zvoleného lechtivého prádla nebo oblečku a hraní rolí. Oblíbené jsou také nejrůznější stimulanty, jako jsou afrodiziaka a gely. Pro odvážnější nabízejí sexshopy pouta, bičíky, anální kolíky a řadu dalších netradičních erotických pomůcek. Pokud se nemůžete rozhodnout, co by vám vyhovovalo, podívejte se na erotické videonávody, které připravil sexshop RůžovýSlon.cz. Na jeho kanálu Youtube je více než 1000 videí a v magazínu na webových stránkách přinášejí rady a informace, které inspirují k objevování nových věcí v sexu.

Erotická inspirace by se neměla ničím limitovat, ale s konkrétní hračkou nebo hrátkami by měli souhlasit oba partneři. Nebojte se otevřeně přiznat, co byste chtěli vyzkoušet, a bez předsudků vyslechněte druhou stranu. Na trhu je nepřeberné množství pomůcek, a tak není těžké dojít k řešení, které bude vyhovovat oběma. Je ale dobré vědět, jak hračky vybírat. Zvláště pokud s nimi nemáte předchozí zkušenosti, nebo nevíte, co by se vám mohlo líbit. S tím vám pomůžou výše zmiňované erotické videonávody nebo personál v sexshopu. Při výběru platí několik obecných pravidel. Pomůcky by měly být zdravotně nezávadné, ideálně hypoalergenní a omyvatelné. Při výběru afrodiziak berte v úvahu případné zdravotní problémy. A hlavně, zapomeňte na nudu a zachraňte vztah erotickými pomůckami.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*