Menu
WomanOnly
Móda a styl

Užijte si skvělý den s originální tvorbou a oslavte začátek léta na Dyzajn márketu

Redakce

Redakce

20. 6. 2013

V sobotu 22. června od 10:00 do 20:00 hodin se na piazzetě Národního divadla koná prodejní výstava originální autorské tvorby Dyzajn márket. Přijďte si prohlédnout a pořídit neotřelé kvalitní oblečení a doplňky, ochutnat vynikající jídla a bavit se za hudebního doprovodu skvělých kapel!

Zdroj: oficialní foto

Dyzajn márket je ojedinělá kulturní akce, na které se můžete osobně setkat a nakoupit si u jedinečných oděvních tvůrců, šperkařů a designérů a zároveň si užít kvalitní kulturní program a vynikající občerstvení z pražských kaváren.

V rámci již osmého Dyzajn márketu vás čeká přes 150 tvůrců, kteří představí svou tvorbu jak na stáncích, tak na přehlídkových molech. Těšit se můžete na zavedené stálice, jako jsou Yaxi taxi, Lubor Baum, Akari, Skafandr, Pipipunk, Lmaliska, Skynet, atelier MATE, JANE BOND, obchody JANE BOND special a Kuráž s módními přehlídkami, jakož i na dyzajnmárketové debutanty: Young primitive, Tyformy, dřevěné brýle Bamboo, Mayda a mnoho dalších – z nich My Obsession a Lusinda s módními přehlídkami.

Na Dyzajn márketu báječně nakoupíte dámské, pánské i dětské oblečení, kabelky, pánské tašky, šperky, vlasové ozdoby a další módní doplňky, originální ponožky, bytové doplňky, hračky, bločky, papíry, jakož i nejrůznější dobroty… vše ve špičkovém zpracování!

Kulturní program:

Autorskými skladbami na pomezí blues a rocku vám zpříjemní den Alasdair Bouch, britský skladatel, kytarista a zpěvák žijící v Praze.

Pilgrim Pimple – kapela s osobitým stylem pobaví každého od 1 roku do 100 let! Pilgrim Pimple hrají ve složení kytara, akordeon, kontrabas, klarinet, housle, bicí a jejich silnou stránkou jsou kromě kvalitní muziky i původní české texty – příběhy ze života.

Hi-fi – skupina se zaměřuje na elektronickou taneční hudbu a jazz, stylové rozpětí tanečních rytmů však sahá od hip-hopu přes reggae až po techno a drum´n´bass.

Vybraní tvůrci vás v rámci zábavních módních přehlídek překvapí originálními nápady.

Občerstvení:

Kavárna Jericho vám nabídne tradičně skvělý výběr jídel, pochutin a nápojů, palačinkárna Galetka zase nepřekonatelné slané i sladké palačinky! Rychlou svačinku či osvěžující letní drink si můžete dát u stánečku Lemonade a vše korunuje prvotřídní káva od Mamacoffee. Vynikající zmrzlinu si můžete dát u stánku cukrárny Angelato.

Vstup zdarma. Více informací najdete na: www.dyzajnmarket.com, www.facebook.com/dyzajnmarket

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Užijte si skvělý den s originální tvorbou a oslavte začátek léta na Dyzajn márketu