Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Valentýn pro nezadané. Poradíme, jak si ho užijete

Redakce

Redakce

31. 1. 2019

Výlohy se začínají zaplňovat růžemi, plyšovými srdíčky a medvídky objímající nápisy: I love you? Už to tak bude, Valentýn je opět tady. Obchodníci se radují a osamělé ženy sklápí oči. Hlavu vzhůru! Co na tom, že zrovna nemáte nikoho, kdo by si takového medvěda zasloužil? Stejně je to kýč. Místo toho, abyste se stresovala nad datem 14. 2., těšte se na něj.

Pojměte letos Valentýna jako oslavu sebe sama, své svobody, a toho, že můžete dělat cokoli chcete, bez toho, abyste musela brát na někoho ohled. Zde je pár nápadů, jak si zpříjemnit den natolik, aby vás ani nenapadlo s povzdechem koukat na dvojice zamilovaných a pány s růžemi. Ty stejně jednou zvadnou, tak co.

Den jenom pro vás

Pojměte Valentýn trochu sobecky. Místo toho, abyste obdarovávala ostatní, vyrazte na nákupy a obdarujte sebe nějakými pěknými novými přírůstky do vašeho šatníku nebo botníku. Cestou si dejte nějakou dobrou kávu a tentokrát i se zákuskem. Nikdo kolem vás nesedí, aby vám říkal, že se kvůli tomu nevejdete do nové sukně, tak si dopřejte co hrdlo ráčí a sukni když tak vyměníte.

Jak už nebýt sama? Aneb 5 rad jak zvládnout rozchod

Domácí wellness

Dejte si relax ve vaně. Napusťte si vanu až po okraj a přidejte do ní pěnu a třeba i voňavý olejíček, kolem rozložte svíčky a připravte si i malé občerstvení v podobě šampaňského s mraženou jahodou. Pusťte si svou oblíbenou hudbu, ale nějakou povzbuzující, ne žádné cajdáky, aby vám z nich ještě nebylo smutno. Atmosféru můžete dokončit nějakou pohodovou knížkou, kterou máte v knihovně a dlouhou dobu si slibujete, že si uděláte čas a konečně si jí přečtete. Takto se naložte do voňavé lázně, dejte si masku na obličej i na vlasy, aby se ke komfortnímu pocitu přidal ještě pocit, že děláte něco dobrého pro sebe a svou pleť.

Dusí vás život s partnerem v jedné domácnosti? Zkuste mingles vztah

TIP: Místo pěny do koupele můžete použít rozpustné koule do koupele, které obsahují aromatické látky, které provoní celou koupelnu, a vodu zbarví do krásných barev podle vašeho výběru. Mnoho z nich obsahuje i regenerační extrakty, které se starají o to, aby pokožka po celém těle byla krásně hebká.

Dámská jízda

Pokud čas raději trávíte mezi lidmi než doma ve vaně, vyrazte s kamarádkami do nočního města. Dejte si záležet na přípravě a nebojte se experimentovat se svým make-upem a být trochu odvážnější než obvykle. Vlije vám to do žil pořádnou dávku sebevědomí, což se může vždycky hodit. Vyberte nějakej fajnovej bar nebo klub, kde si můžete dát pár koktejlů a třeba si i zatancovat, tímto se vyhnete restauracím přeplněnými navzájem se krmícími páry.

20 důvodů, proč být single. Konec zvednutým prkýnkům na záchodě

Kdo říká, že si Valentýn můžou užít pouze šťastně zadané dvojice? Vyzkoušejte jeden z těchto tipů a užívejte si vlastního času, o který se nemusíte s nikým dělit.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Valentýn pro nezadané. Poradíme, jak si ho užijete