Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Věci, které ženy nenávidí aneb 5 vět co od muže nechceme slyšet

Redakce

Redakce

29. 10. 2013

V každém vztahu jsou věci, které mužům na jejich partnerkách vadí. Někdy jsou muži ale až moc upřímní. Poradíme vám, které věty je lepší pro klid vztahu raději před partnerkami nepronášet.

Znáte to, vedete s vaší přítelkyní normální rozhovor a najednou se strhne hádka, aniž byste tušil, co ji vyvolalo. My to víme a prozradíme vám, co byste před ní neměl raději nikdy vyslovit, pokud chcete prožít poklidný život.

Tu zmrzlinu si raději nedávej, poslední dobou jsi přibrala

I kdyby to byla sebevětší pravda, ženy jsou na svoji postavu velmi citlivé a touhle větou, byť je myšlená sebelíp, jí naznačujete, že už není tak atraktivní jako dřív. Raději se tématu váhy úplně vyhněte. Když se zeptá, jestli je tlustá, automaticky odpovídejte NE.

O čem ženy a muži nemluví pravdu při seznamování?

Moje bývalá se mnou na ten fotbal chodila

Jakoukoli větu, kterou vypustíte v kombinaci se spojením moje bývalá přítelkyně, bude v budoucnu použita proti vám. V hlavě si holky klidně porovnejte, ale nikdy ne nahlas. Žádná žena nechce být porovnávána s vaší ex, dost na tom, že se s ní srovnává sama. Je lepší nechat minulost minulostí a soustředit se na budoucnost.

Tvoje kamarádky jsou slepice a lezou mi na nervy

Její kamarádky mají možná IQ šumící trávy, je ale svobodný člověk a o přátelích si rozhoduje sama. Útokem na partnerčiny důvěrnice nic nezískáte. Ona se jim časem s vaším názorem nejspíš svěří a ty jí váš vztah začnou nejspíš rozmlouvat. Nakonec, vy byste také nedovolil, aby pomlouvala kluky, s kterými chodíte na pivo.

Moje matka vaří lépe

Ať už je to pravda, nebo ne, pokud nechcete, aby vám talíř přistál na hlavě, bude nejlepší, když si poznámku o matce necháte pro sebe. Tabu je také věta: Jsi jako tvoje matka. Nikdy partnerku nahlas nesrovnávejte s matkou, sestrou nebo kamarádkami.

Podívej se na tu blondýnku, je fakt sexy

Tuhle větu můžete říkat mezi kamarády a kolegy. Svojí holce ji ale v žádném případě neříkejte. I když se zeptá. Je to jen zastírací manévr, aby mohla brzy rozpoutat hádku a tok výčitek. V lepším případě s vámi na čas přestane mluvit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Věci, které ženy nenávidí aneb 5 vět co od muže nechceme slyšet