Menu
WomanOnly
Krása

VIDEO PROMĚNA: Plastika prsou před a po. Podívejte se na naši čtenářku

Redakce

Redakce

1. 5. 2017

Před několika měsíci jsme pro vás připravili na WomanOnly.cz zajímavou soutěž o zvětšení prsou na renomované klinice Formé. Vítězka už si vybrala svou výhru a my vám přinášíme informace o tom, jak operace probíhala a jak byla spokojená s výsledkem.

Plastická operace prsou na klinice Formé

Klinika Formé je renomovaná klinika se sídlem v Praze na Václavském náměstí. Je zaměřena na plastickou a estetickou chirurgii. Každý klient či klientka mohou počítat s individuálním přístupem a širokou nabídkou nadstandardních služeb. Již po vstupu na vás dýchne klidná a příjemná atmosféra a uvítá vás kvalifikovaný, informovaný a ochotný personál. Klinika působí od roku 2013 a od té doby se i díky vracejícím se spokojeným klientům neustálé rozrůstá. Prostředí kliniky je velmi příjemné, moderní a se vším komfortem, aby se klienti cítili dobře a neměli pocit, že jsou v nemocnici. Formé je zkrátka tak trochu jiná klinika.

Jak probíhal samotný zákrok a kdo jej vedl?

Soutěž o zvětšení a modelaci prsou měla uzavírku 20. října 2016 a o pár týdnů později už se na splnění svého snu chystala mladá maminka čtyřletého chlapečka. „Pro zákrok jsem se rozhodla kvůli zvýšení sebevědomí,“ prohlásila vítězka soutěže Petra Buriancová. „V těhotenství jsem přibrala 25 kilo, a to byl hlavní důvod, proč podstoupit plastickou operaci,“ dodává. Podívejte se na video vítězky před a po zákroku:

Operaci vedl uznávaný a zkušený lékař, MUDr. Petr Hýža, který se specializuje na estetické a plastické operace, především na plastiky prsou, operace očních víček, lifting obličeje a krku, liposukce, abdominoplastiky, korekce odstálých boltců, labioplastiky a plastiky nosu.

Jeho přístup k pacientům je vždy vstřícný a ochotný. Naslouchá jejich přáním i obavám. Vždy je podrobně informuje o celém zákroku a nezapomíná ani na pooperační péči. Nic nezamlčuje a nezapomíná zmínit ani možné komplikace, byť jsou velmi vzácné. MUDr. Petr Hýža má mnohaletou praxi doma i v zahraničí, podílel se na několika výzkumech i publikacích. Od roku 2010 zaznamenal nejvíce estetických operací za rok z brněnských plastických chirurgů a zabývá se i pedagogickou činností.

Je to velmi všestranný člověk, který ví, jak jde pokrok kupředu, a proto se snaží neustále vzdělávat ve svém oboru. O jeho spokojeností hovoří i pozitivní ohlasy klientů a koneckonců i reakce spokojené vítězky. „Po operaci se cítím výborně, vůbec jsem nečekala, že to bude tak bezproblémové,“ taková byla reakce Petry po zákroku.

Jak plastická operace prsou probíhá?

Operace, která trvá přibližně 2 – 2,5 hodiny, se provádí v celkové anestezii. Je nutná hospitalizace asi na dvě noci. Jako před každou operací, tak i před augmentací s modelací je nutné vynechat některé léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou či léky ovlivňující srážlivost krve. Před operací je nutné podstoupit předoperační vyšetření. Někteří lékaři vyžadují také sonografické či mamografické vyšetření prsou. K operaci se klientka dostaví nalačno, po provedení hygieny, s umytými vlasy a samozřejmě nenalíčená.

Dodejte si sebevědomí

Mít sebevědomí je důležité, a pokud vám ho srážejí na zem malá, povislá nebo neforemná prsa, není nemožné tento problém vyřešit. „Sebevědomí po operaci mi vzrostlo, myslím si, že zdravě, ale cítím se fajn,“ tak se po několika měsících cítí naše vítězka a takové pocity můžete zažívat i vy.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

VIDEO PROMĚNA: Plastika prsou před a po. Podívejte se na naši čtenářku