×
WomanOnly

Zdravotní horoskop na březen 2020 pro všechna znamení

Horoskop na rok 2019

Zdraví je to nejcennější, co máme. Jak moc se o něj všichni lidé bojí, je možné sledovat už v posledních únorových dnech v souvislosti s šířením koronaviru Evropou. Jak bychom měli o své fyzické i duševní zdraví pečovat v průběhu měsíce března roku 2020 a na co si mají dávat jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, během celého února se budete cítit pod tlakem. Opatrujte si hlavu, zuby a dutiny. Dávejte si pozor na úrazy, nehody a zlomeniny. Pokud trpíte na migrény, úleva rozhodně nenastane. Zkuste více relaxovat a chodit do přírody nebo přebytek páry vypusťte prostřednictví sexu či vašeho oblíbeného, leč raději bezpečného, sportu. Koncem března někteří z vás oslaví narozeniny a určitě se už začne blýskat na lepší časy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vás to bude táhnout ven na zahradu. Spolu s jarním sluníčkem budete chtít o to více budovat a tvořit. Budete se cítit v plné síle a na vrcholu svých sil. Po zdravotní stránce byste neměli nijak výrazně strádat. Mělo by se vám dařit v práci a podnikání i v rozjíždění nových projektů. Nebudete se bránit ani změnám a novým začátkům v různých oblastech života. A ještě ke všemu se vám budou pořádně zapalovat lýtka! Pro vás v tomto období platí, že změna je život. A vaše ctižádost a cílevědomost vám mohou pomoci ledacos překonat a změnit k lepšímu.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vy si opatrujte váš imunitní systém a zejména dýchací cesty. V průběhu března nedělejte žádná závažná rozhodnutí a snažte se nechovat se neuváženě a impulzivně. Možná na vás padne splín, únava a jarní deprese, ale nebojte se, jistě to brzy překonáte. Všechno zkrátka nejde uspěchat a někdy je lepší vydržet v období čekání, než tříštit svou energii do všech stran bez výsledku. Pokud jste zažili nějaká zklamání, věřte v lepší zítřky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, vy si po celý březen chraňte dýchací cesty, zejména plíce. Držte se více doma, choďte do přírody, meditujte a cvičte jógu. Vaše celkové zdraví a psychika nebudou zrovna v nejlepším stavu, ale s trochou úsilí a podpory rodiny a nejbližších přátel všechno jistě zvládnete a překonáte únavu i případné chronické zdravotní problémy. Dobře vám bude ve společnosti vodních znamení, ryb nebo štírů, ale skvělou oporu najdete také v silném zemském býkovi, nebo v analytické panně.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, asi nebude úplně všechno dle vašich představ. Rádi byste se cítili mnohem uvolněněji, ale momentálně to nebude možné. Přepadnou vás starosti, které vám znemožní užívat si život naplno. Budete se strachovat i o své zdraví a vaše psychika nebude úplně vyrovnaná. Ke konci měsíce však do vašich žil začne proudit nová krev a budete se cítit o mnoho lépe. Detoxikujte si játra a žlučník a zbytečně se nerozčilujte, ohrožujete tím své srdce.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš březen bude příjemný. S vervou se vrhnete do práce a do vítání jara navzdory případným nesnázím v okolí. Vaše praktičnost a pečlivost někdy nezná mezí, což vám pomůže udržet váš život ve stabilitě a řádu. Bude se vám líbit starat se o druhé, budovat, zkrášlovat domov a pracovat na zahradě. S příchodem jara a nových změn budou mnohé z vás otevřené a flexibilní, možná vás třeba někde potká i nová láska. Vy se o své zdraví bát nemusíte, jarní detoxikaci máte v malíčku a při vašem zdravém životním stylu se vám jistě všechny neduhy vyhnou. Pozor jen, milé panny, na to, abyste se někdy nechovaly jako pedant nebo ředitel zeměkoule!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, konečně se začnete těšit i na něco nového. I když patříte k těm, kteří si užívají každý den, vaše momentální období není zrovna nejšťastnější. Možná je na vás vyvíjen velký tlak v práci nebo celkově nejste spokojené se svým životem a rády byste něco změnily. Tlak a stres určitě neprospívá vašemu zdraví. Opatrujte si ledviny, nervy a psychiku. Pomůže vám sdílení problémů s přáteli a relax v podobě bohatých kulturních zážitků. Ideální by pro vás bylo mít plnou oporu ve vaší partnerce či partnerovi.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, v průběhu měsíce března si rozhodně ujasněte priority a možná se vám tak podaří vyřešit spoustu věcí. Pozor jen, abyste neusnuli na vavřínech nebo se nenechali opít rohlíkem. Na zásadní životní rozhodnutí to nebude, ale pomalu po krůčcích můžete spět ke svému cíli. Věnujte se umění a choďte hodně do přírody. Naučte se odpočívat, je rozhodně potřeba zvolnit. Nemusí být všechno perfektní. Opatrujte si močové cesty a pohlavní orgány a zbytečně se nerozčilujte.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, vás by březen mohl trochu dráždit. Možná se už nemůžete dočkat léta a lepších časů. Rozhodně si opatrujte své zdraví i psychiku, řiďte se heslem dvakrát měř a jednou řež, a pokud je to jen trochu možné, věnujte se sportu – třeba turistice. Počasí vás možná vyláká někam do přírody, tak si udělejte čas a alespoň na chvíli se běžte zrelaxovat. Nenechte se zavalit prací a dalšími problémy. Dávejte si pozor na prochladnutí a nepijte moc alkoholu.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, vám jen nezbude než držet palce, abyste to všechno přežili. Zkuste se zaměřit především na vaši psychiku a odpočívejte, jak jen to půjde. Po zdravotní stránce bude potřeba chránit kosti, páteř, kolena a zuby. Udržujte se v kondici, jezte zdravě a snažte se být nad věcí. V rámci jarní detoxikace vám rozhodně neuškodí krátkodobý půst nebo abstinence. Některé březnové konstelace vám budou výrazně ku pomoci a zcela jistě si můžete všimnout, že se ve vašem životě mohou začít odehrávat poměrně zásadní události. Pokud jste si doposud nevyřešili staré problémy, nebojte se – ono vás to k tomu jistě dožene. Nezadaným se může poštěstit potkat novou lásku, nebo si konečně taky začít trochu užívat!

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, vy se chraňte před nachlazením, návykovými látkami a depresí. Asi úplně všechno v březnu nebude zrovna podle vašich představ, přesto se nepřestávejte zcela uvolněně a pomaličku posouvat tam, kam potřebujete. Pokud to není vaše pravá cesta, něco vás určitě brzy zastaví. Může převládat nespokojenost, finanční nestabilita a jakási vnitřní či citová nenaplněnost. Jen vydržte, všechno se zlepší!

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, některé z vás ještě v měsíci březnu oslaví narozeniny. Váš začátek jara by mohl být i příjemný, ale nezapomínejte na zdravou životosprávu a dostatek spánku i duševní hygieny. Vaše senzitivita bude v březnu poněkud větší, ale nebude chybět ani větší praktičnost a touha po nových začátcích. Jarní detoxikace nebo půst vám rozhodně neuškodí, ale všeho s mírou samozřejmě. Určitě se vyhněte alkoholu, možná by vám prospěla menší jarní detoxikace spojená s abstinencí. Je ideální čas začít nové projekty. Vaše zdraví se postupně zlepší a upevní.

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*