Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Žena si vsunula 14 měsíční dítě do vagíny. Chtěla si tak vyzkoušet porod

Redakce

Redakce

16. 1. 2018

V květnu loňského roku byl na stránkách World News Daily Report publikován článek o ženě ze Cincinnati v americkém Ohiu, která si údajně chtěla vyzkoušet porod, a proto si vsunula do vagíny batole, které měla hlídat. Na úvodní fotografii byla vyobrazena obézní afroamerická žena. Dle článku se stalo toto.

Jedenatřicetiletá žena byla přijata do Univerzitní nemocnice v Cincinnati poté, co jí čtrnáctiměsíční batole, které měla hlídat, uvízlo ve vagíně.

Latifah Brownová hlásila záchranné službě, že má dítě uvízlé ve vagíně. Operátor se domníval, že se jedná o domácí porod a vyslal na místo sanitku. Záchranáři byli zaskočení, když přišli na místo a uviděli, co se vlastně děje. Jeden ze záchranářů Brian Whitmore popsal incident místní televizi. „Malý chlapec v plenkách a pyžamu měl nohy a břicho v ženině vagíně.“

Záchranáři strávili na místě více než hodinu. Pokoušeli se batole uvolnit, ale nemohli ho dostat ven. „Nechápu, jak dítě dostala dovnitř. Oba jsme se snažili chlapce vytáhnout, jak nám síly stačily, ale nešlo to.“

Paní Brownová musela být i s dítětem nakonec převezena do nemocnice

Lékaři se rozhodli provést drobný chirurgický zákrok, aby ženu a batole od sebe oddělili. Podle lékařů má chlapec naštěstí jen vykloubený bok, jinak by měl být v pořádku.

Video: Muži si vyzkoušeli simulaci porodu. V půlce skončili, je to mučení

Chůva byla poté vyslýchaná policií, které přiznala, že si dítě vložila do vagíny úmyslně. Vysvětlila, že se cítila nešťastná z toho, že nemůže mít děti, a chtěla vědět, jaké je rodit.

Paní Brownová nyní čelí celkem 11 trestním obviněním, včetně zanedbání péče o dítě a ublížení na zdraví. Mohla by strávit až 65 let ve vězení. Její právník si vyžádal psychiatrický posudek a tvrdí, že není způsobilá k trestnímu řízení. V závislosti na závěrech vyšetřování by její proces mohl začít v červnu.

Je to fikce nebo skutečnost?

Zdá se vám článek jen těžko uvěřitelný? Maarten Schenk, přední odborník na odhalování falešných zpráv, ho označil za hoax. Tímto cizím termínem se označují nepravdivé, poplašné či podvodné zprávy a cíleně vymyšlené dezinformace. Web World News Daily Report se zříká odpovědnosti a netají se satirickou povahou svých článků ani jejich fiktivním obsahem. Všechny postavy jsou zcela smyšlené a jakákoli podobnost se skutečnými lidmi je čistě náhodná. Článek přesto sdílely tisíce lidí na sociálních sítích. Co myslíte, je taková situace možná?

Ohodnoťte tento článek:
2,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Žena si vsunula 14 měsíční dítě do vagíny. Chtěla si tak vyzkoušet porod