Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

5 oblíbených idolů, kteří ve skutečnosti nejsou až tak úžasní

Redakce

Redakce

19. 2. 2015

Tentokrát vám představíme pětici mužů, které většina čtenářek bude znát velmi dobře. Ano, jsou to muži, které obdivujeme. Na dálku a mnohdy tajně. Sníme a fantazírujeme právě o nich. Jsou to ale opravdu muži našich snů? Podívejme se vedle sebe a možná zjistíme, že ty nejlepší muže máme vlastně na dosah. A světe div se, nejsou to většinou ani herci, ani zpěváci.

Channing Tatum

Channing Tatum nám učaroval už v mnoha filmech. Co přesně nás na něm tolik přitahuje? Jeho vypracované tělo a pohled zločince první třídy?

Těm časům, kdy se Tatum vystavoval na obdiv, již dávno odzvonilo. V nedávné show slavné moderátorky Ellen DeGeneres přiznal, že jeho současný postoj je fappy. Je to kombinace fat neboli tlustý a happy, což znamená šťastný. Jak se ale fappy Channing bude líbit ženám ve světě?

Gerard Butler

Dalším mužem, který zahýbal světem snad každé ženy na planetě Zemi, je charismatický herec skotského původu Gerard Butler. A veřte, nebo ne, ženy ho milují právě pro jeho nepřekonatelně sexy polohu hlasu a dechberoucí skotský přízvuk. To, že je to taky neskutečný fešák, je v tomto případě jen příjemný bonus.

Ale co se stane, když takový Casanova začne napodobovat Američana v každém druhém filmu? Ženy začnou postrádat jeho sexy akcent velmi brzy.

FOTO: Gerard Butler

Zdroj : H.C.E.

George Clooney

Asi se ptáte, co tomuhle fešákovi ubírá na kráse. Faktem je, že Clooney randil asi tak s polovinou těch nejkrásnějších žen světa. Říká se, že vystřídal všechny herečky od Stacy Keibler až po Elisabet Cannalis. Za ta léta si také vysloužil označení starý mádenec pro život.

Bohužel pro všechny fanynky, které si na něj dělaly během těch dlouhých let zálusk, je Clooney od loňska ženatý. A to už je samo o sobě pořádná vada na kráse.

FOTO: George Clooney

Zdroj: Bontonfilm CZ

Robert Pattison

Idolu všech slečen v pubertě, co potají četly v noci pod lampičkou román Twilight, jistě prospívalo, když se na veřejnosti ukazoval jako nezadaný. Slovo ale dalo slovo a Pattinson začal randit se svou kolegyní z Twilight Kristen Stewart.

Pár se ale zanedlouho rozešel. Proč? Kristen si začala románek se svým režisérem Rupertem Sandersem. Pattinson ji ale vzal zpátky i přes to, že nevěru sama přiznala, a tím si rozčertil davy fanynek po celém světě.

FOTO: Robert Pattinson

Zdroj: H.C.E.

Ryan Gosling

Mužem číslo jedna ve světě žen je nepochybně Ryan Gosling. Známe ho třeba z filmu Zápisník jedné lásky, kde se nám vryl do paměti jako nespoutaný venkovský kluk, který vyroste v nádherného sexy muže bez hranic. Máme z něj pocit, že snad takový musí být i ve skutečnosti. Krásný, hodný, milý, pracovitý a v poslední době už i milující otec.

Na Ryanu Goslingovi není prostě nic, co bychom neměly milovat. Asi jako jeden z mála bude už prostě dokonalý.

FOTO: Ryan Gosling

Zdroj: Magic Box

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 oblíbených idolů, kteří ve skutečnosti nejsou až tak úžasní