Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

9 trapných situací, které nastanou, když poprvé spíte u nového přítele

Adéla Beranová

Adéla Beranová

20. 7. 2017

Dospělé přespávání je o moc zábavnější než to v dětství u kamarádů. Ale i na dospělé čekají různé výzvy, sice ne v podobě duchů pod postelí, ale i tak můžou nastat vtipné i trapné situace. Když se chystáte poprvé přespat u někoho, koho už delší dobu vídáte, zákonitě některé nastanou. První noc bude srovnatelně vzrušující a trapná.

Předstíráte, že půjdete domů, i když se tam ani náhodou nechystáte

Je jedna ráno a vy předstíráte, že se chystáte namířit domů, přitom oba víte, že to není ani trochu pravda. Minimálně stojíte o nějaké to líbání a mazlení, pravděpodobně ale o mnoho víc. Nelžete, rozhodně chcete zůstat přes noc. Přesto se nevyhnete tomu trochu trapnému přemlouvání.

Strašák jménem první rande a proč muži nemají rádi vystresované ženy?

Čištění zubů

Trapná situace může nastat ze dvou důvodů. Buď nemáte kartáček s sebou a po dlouhých úvahách vám nezbude nic jiného, než si dát pastu na prst. Druhá možnost je, že máte kartáček v kabelce, ale nechcete vypadat jako příliš velká pedantka a být přistižena při jeho vyndavání. A co teď?

Nabídne vám tričko na spaní, ve kterém vypadáte směšně

Ve filmech to vypadá neodolatelně. Vezmete si na sebe jeho obrovské tričko a vypadáte roztomile. Realita bohužel vypadá trochu jinak, o dost méně sexy. Rozhodně to není look, který jste si pro sebe na dnešní noc představovala. Zkuste navrhnout nestydatou nahotu.

Vnitřní boj za odličování

Nechcete, aby vás viděl nenalíčenou, ale zase si dokážete představit tu pohromu, jakou na vaší pleti napáchá přes noc neodlíčený make-up. A teď babo raď. Radíme se odlíčit, jednou vaši pravou tvář stejně odhalit musí.

Nejste si jistá, která je jeho strana postele

Technicky jste vy host, takže byste měla spát na té straně postele, kterou si vyberete. Ale na druhou stranu, jestli jste oba zapřísáhlý vyznavači jedné strany postele, je lepší to vědět dřív než později.

Odkutálet se nebo přitulit

Nemluvíme o těch příjemnějších věcech zahrnujících nekonečné orgasmy a výbuchy vášně. Když se dostatečně vybouříte, je potřeba zjistit, jak budete spát. Problém nastane, pokud se jeden z vás chce tulit celou noc a druhý potřebuje aspoň půlmetrovou mezeru a vlastní deku.

Láska a chtíč. Proč je zaměňujeme a dokážeme se zamilovat bez sexu?

Panebože, on chrápe?!

Je to roztomilé nebo otravné? To záleží, co jste ochotná kvůli vašemu vztahu snést.

Probouzíte se a doufáte, že vypadáte přinejmenším roztomile

Ne tak docela. Vaše vlasy jsou jeden velký zamotaný chumel, na tváři máte otlačený polštář a cítíte svůj vlastní ranní dech. On vypadá překvapivě naprosto stejně dokonale jako včera. Ano, tohle skutečně není fér.

Míříte domů a nemáte čisté oblečení

Váš look byl dokonalý včera večer, ale teď doufáte, aby se vaše třpytivé lodičky tolik neblýskaly a aby byly ty koktejlky alespoň o pár centimetrů delší. Každý na ulici si udělá jasný obrázek o tom, kde jste byla celou noc.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

9 trapných situací, které nastanou, když poprvé spíte u nového přítele