Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Čeho si muži skutečně všimnou při prvním sexu?! Make-up neřešte!

Adéla Beranová

Adéla Beranová

22. 5. 2019

Jestli jste strávila víc času přípravou na rande než na pracovní pohovor, nejste rozhodně sama. Ženy stráví průměrně šest hodin přípravou na první sex s novým mužem! Přitom muže víc než dokonale oholené nohy zajímají úplně jiné věci!

Hodiny příprav na svlékání

Jen si to představte. Manikúra, pedikúra, vosk pro odstranění chloupků z intimních partií, epilátor pro oholení zbytku těla. Pak přijde na řadu nekonečná doba strávená před skříní a vybírání perfektního outfitu a dokonalého prádla. A co teprve účes a make-up! Zní to šíleně? Ale která z nás tím už alespoň jednou neprošla?

Navíc výsledků těch všech náročných příprav si muži jen málokdy všimnou. Naopak je při prvním milování zajímají úplně jiné záležitosti.

Strašák jménem první rande a proč muži nemají rádi vystresované ženy?

Sebevědomí

Skutečně, sebevědomí je to, čeho si muži všímají, když spadnou na zem všechny kousky vašeho oblečení. Nebude zkoumat vaše vyfoukané vlasy nebo hladkou oblast bikin. Zajímá ho spíš, jak spokojená jste sama se sebou a jestli se cítíte uvolněně.

Pohyby

Ano, muži milují, když nejsou na všechno v ložnici sami. Vaše iniciativa ho zaujme daleko víc než dokonalé kouřové líčení.

Proč máme erotické sny a co říkají o naší sexualitě

Oči

Není to vtip, když se zeptáte mužů, co je při sexu na ženě zajímá, odpovídají často oči. Chtějí s vámi udržovat kontakt, vidět v nich jiskru a vzrušení. Zapomeňte proto na výrazné líčení a soustřeďte se spíš na to, aby nebyl váš pohled kvůli všem těm starostem prázdný.

Srovnáte se s tím?

A je to venku. Hodiny strávené v salonech krásy vyjdou vniveč, když se sebou přes všechnu snahu nakonec nebudete sama spokojená. Zkuste se méně soustředit na dokonalost a více na vás dva a ten unikátní zážitek, kterým první milování s novým mužem bezpochyby je. Hoďte starosti za hlavu a prostě si to užijte.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Čeho si muži skutečně všimnou při prvním sexu?! Make-up neřešte!