Menu
WomanOnly
Krása

Čištění pleti konjakovou houbou. Šetrné k pleti i k planetě

Čištění pleti představuje základ péče o pokožku, která během dne podstupuje spoustu stresujících procedur a odolává vlivům počasí a prostředí i rozmarům žen. Ženy, které se líčí, dobře vědí, jak pokožka trpí pod nánosem makeupu a jak je důležité na noc pleť dobře vyčistit, aby si mohla odpočinout a volně dýchat. Zahoďte odličovací tampóny, poradíme vám, jak na čištění s ekologickou houbičkou nebo kartáčkem!

Čistič pleti – kartáček na čištění pleti

Správné odlíčení pleti je nesmírně důležité u každého typu pokožky, obzvláště u mastné pokožky s dispozicemi k tvorbě akné, nebo u suché a citlivé pokožky náchylné k předčasnému vzniku vrásek. Čistič pleti – kartáček na čištění pleti může být nápomocný v mnoha ohledech. Čištění pleti by mělo být především efektivní a praktické. Běžné odličovací tampóny k hloubkovému čištění pleti nestačí a navíc jejich používání není zrovna moc ekologické.

Konjaková houbička pro opakované použití

Vynikajícím prostředkem ke každodennímu čištění pleti je kromě kartáčku také například konjaková houba. Tu můžete používat opakovaně, a to společně s čistícím gelem nebo čistící pěnou, ale i pouze s vodou nebo s bylinným odvarem. Zbaví vaši pokožku odumřelých buněk, dobře ji prokrví, promasíruje a vyčistí do hloubky.

Konjaková houba je ryze přírodního původu. Konjakové vlákno vytváří rostlina rostoucí v Japonsku. Tento 100% přírodní produkt je ekologický a šetrný k pokožce, navíc přináší skvělé výsledky v péči o pleť. Konjakovou houbičku můžete při pravidelné údržbě a proplachování používat až 3 měsíce.

Houbičku je třeba před použitím dobře namočit a po použití zase dobře vypláchnout. Aby se nám neponičila, je vhodnější ji neždímat, ale raději nechat volně uschnout. Konjaková houbička má přirozené dezinfekční vlastnosti, je šetrná ke všem druhům pleti a hodí se i pro atopickou pokožku. Velkým bonusem je také to, že vám vydrží dlouho a ušetří tak vaši peněženku!

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Čištění pleti konjakovou houbou. Šetrné k pleti i k planetě