Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Umíte vymyslet dokonalé alibi pro nevěru? Proč jsou ženy lepší lhářky!

Redakce

Redakce

17. 11. 2017

V rámci nevěry většina, kromě podvádějících aktérů, je prakticky stejného názoru. Nejedná se o férovou a čestnou záležitost. Do partnerského i manželského života nenáleží. Ale…

Nevěra byla, je a bude…

Avšak mnohdy asi těžko lze akceptovat, že ve výjimečných případech paradoxně může být prospěšná. Přestože za nevěrníky jsou více považováni muži, nicméně realita hlásí opak. Stejně tak ženy vynikají lepší promyšleností ohledně alibi pro nevěru. Prokázáno bylo, že více se podvádí ve větších městech než na vesnici.

Ženy versus muži

Něžná část populace je zkrátka lepší v utajení nevěry. Ženy jsou více zdatnější a důvtipnější v rámci alibi pro nevěru. U žen se nevěra odkrývá mnohem hůře. Pokud se zrovna nejedná o aférku s nejlepším partnerovým kamarádem. Pak je tu zřejmá potenciálnost odhalení.

Ženy se jednak i více svěřují kamarádce, která zároveň poskytne a pomůže jako vhodné alibi. Tato metoda u záletných žen je velmi užívaná. Dle statistiky až dokonce u čtyřiceti procent žen, oproti tomu u mužů má alibi v podobě kamaráda jen šest procent podvádějících. Pánové se s nevěrou nesvěřují a jsou větší tajnůstkáři i před přáteli.

Jak poznat nevěru: 11 jasných signálů, že se něco děje

Zkrátka v alibi pro nevěru a skrývání svých záletů je to jedna nula pro ženy. Nevyčerpatelné diskusní téma, ale holt něžná stvoření mají více psychologicky promyšlená svá alibi. Údajně je to proto, že jsou ženy lépe naprogramovány pro vztahy. Stejně tak více oproti mužům jsou zaměřeny na lidi.

Nesmrtelné alibi pro nevěru aneb ať žijí přesčasy

Alibi, které bylo dříve a je doposud velmi častým a oblíbeným. Je velmi jednoduché tvrdit, že díky mnoha pracovním úkolům je třeba setrvávat dlouho do večera či až do noci v práci. Stejně tak neutuchající oblibě v rámci alibi náleží pracovní cesty. Avšak záleží i na daném povolání, stejně tak jaké bylo pracovní vytížení doposud apod. Vhodný mýtus je třeba uvážit vzhledem k dalším okolnostem.

Ryby táhnou neboli kde záletník rybaří?

Pro některé muže osvědčené a důvěryhodné alibi. Vždyť pro rybaření je třeba minimálně jedno dopoledne někdy i celý den. A co teprve užití si „rybaření“ celý víkend. Tak pozor na to, až příště půjde váš partner na ryby! Aby nešel lovit někam jinam a něco jiného…

Více než třetina zadaných Čechů je nevěrná. Víte proč?

Golf je ideální alibi pro nevěru

Každá třetí výmluva pro nevěru souvisí s tímto sportem. Není divu! Jednak získáte dostatečné alibi hned na několik hodin, případně na celý den či i prodloužený víkend. A stejně tak se jedná o aktivitu vykonávanou pravidelně, tudíž nevzbuzuje nikterak podezření. Jen je pro záletníky dobré si alespoň na internetu najít adekvátní terminologii, to až se doma zeptají, jak se nám dařilo.

Ohodnoťte tento článek:
2,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Umíte vymyslet dokonalé alibi pro nevěru? Proč jsou ženy lepší lhářky!