Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Hanka (30): Bratrova žena si ke mně přišla stěžovat na manželovo sexuální chování. Nechci to vědět!

O tom, jak sexuálně žijí druzí, se zajímáme do té míry, jaká nám je příjemná. Co za tím stojí? Snad zvědavost nebo touha po inspiraci? Ale o tom, jak často spolu spí naší rodiče, jaký je sexuální život našich dětí nebo sourozenců, opravdu nic vědět nechceme. Je to zkrátka tabu a tyto informace v nás zpravidla vzbuzují nepříjemné pocity až odpor. Tohle všechno si ale bohužel neuvědomila manželka Hančina bratra, která si ze své švagrové chtěla udělat důvěrnici.

Vypadalo to na poklidný rodinný život

Irča je hrozně fajn holka. Když se s bráchou seznámili a začali spolu chodit, byla jsem ráda. Věřila jsem, že právě ona ho trochu srovná a jeho život dostane jasný směr a řád. Byl to totiž poněkud rebel a v době dospívání to s ním nebylo jednoduché. Skamarádily jsme se. Všechno bylo fajn, s bráchou a jeho ženou jsme podnikali různé akce, výlety, absolvovali jsme dokonce i společnou letní dovolenou na Korfu. Můj muž Alex si s nimi taky rozumí, takže nebylo co řešit. My s Alexem jsme tehdy měli krátce po svatbě a plánovali jsme potomka. A mladší brácha zřejmě nechtěl zůstat pozadu, takže do roka od seznámení už Irču žádal o ruku.

Seběhlo se to trochu rychle, ale zřejmě věděl, že je to ta pravá a nechtěl už na nic čekat. Sice jsem moc nechápala, proč se do toho tak opřel, když je to bohém každým coulem a má rád svou nezávislost. Ale rodiče měli z toho radost a Irča jen zářila štěstím, tak proč ne. Brali se v červnu následujícího roku a já jsem brzy nato otěhotněla. Zdálo se, že je všechno naprosto dokonalé a všichni jsme prožili další krásné léto.

Kandaulismus je, když si muž přeje parohy. Jak poznáte cuckolda?

Na Silvestra jsme se dozvěděla o bratrovi něco, co mě šokovalo

Silvestra jsme společně oslavili na chalupě u rodičů. Já už jsem byla na začátku pátého měsíce, konečně mi přestaly ranní nevolnosti a na nějakou velkou bujarou akci s přáteli jsem momentálně neměla ani pomyšlení. Tehdy mi přiopilá Irča v soukromí kuchyně u kamen, zatímco ostatní popíjeli a sledovali šachovou partii Alexe a mého táty, prozradila něco o mém bratrovi. Něco, co jsem nechtěla nikdy vědět, natožpak ve svém stavu. Nepochopila jsem, zda si stěžuje, anebo se chlubí. Řekla mi, že můj bratr jej cuckold a vyžaduje, aby ho podváděla s jinými muži a pak mu o tom vyprávěla, pouštěla mu nahrávky a kamerové záznamy, anebo aby se na tu její nevěru přímo mohl dívat. A prý to není jeho jediná úchylka.

Více jsem už slyšet nechtěla!

V tu ránu jsem byla dočista znechucená. A více jsem už rozhodně slyšet nechtěla! Bohužel mi prozradila ještě něco, co tady ani nebudu zmiňovat! Pochopila jsem, proč si ji bratr vzal. Zřejmě našel ženu svých snů, se kterou si rozumí v sexuální oblasti a která mu dává to, co on potřebuje. Legalizace vztahu zřejmě měla zakrýt jeho úchylky a zvednout mu sebevědomí. Irča přiznala, že se za to styděl a měl s tím velké problémy. Jeho předchozí vztahy totiž nekončily zrovna šťastně.

Katka (43): Teprve po čtyřicítce jsem poznala orgasmus

Nechtěla bych za zády našich dětí dělat úchylárny

Zeptala jsem se Irči, jak si představují společný rodinný život. Vždyť to přece s tímhle vůbec skloubit nejde. Já bych to nesnesla. Mateřství a rodičovství je pro mě něco posvátného a nechtěla bych za zády našich dětí provozovat úchylárny. Irča přiznala, že i ji to docela trápí, a proto to někomu potřebovala říct. Vlastně to všechno dělala jen pro mého bratra, ale nechtěla by takhle žít, jak se říká, 24/7.

Řekla jsem jí, že ho to třeba přestane bavit, když už si tuto sexuální stránku naplnil. Ale sama vím od jedné své kamarádky, jejíž známá provozuje S/M a D/S život a která byla kolikrát zdrojem našich debat u vína, že jakmile tomu člověk jednou otevře dveře, tak neví, kdy přestat. Je to jako závislost na drogách. Je to posedlost.

Švagrovou to trápí, chtěla by už žít normálně

Bavit se o tom s kamarádkou, která mi vypráví zkušenosti své známé, kterou ani neznám, mi nevadí. Pokud ale tohle slyším o svém vlastním bratrovi od jeho manželky, cítím se totálně znechucená. A Irča si vůbec neuvědomila, že vykládat tohle těhotné ženě asi taky není úplně nejvhodnější.

Druhý den na procházce si mě vzala stranou a velmi se omlouvala za včerejšek, že byla prostě opilá. Viděla jsem na ní, jak je jí trapně. Pak ale dodala s pohledem na moje břicho, že by taky chtěla dítě a že by chtěla už žít normálně, hezkým rodinným životem…

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla na požádání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Hanka (30): Bratrova žena si ke mně přišla stěžovat na manželovo sexuální chování. Nechci to vědět!