Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Iveta (33): Při milování v lese nás přistihli turisté. Na ten trapas nezapomenu

Krásné letní počasí obvykle láká k sexuálním hrátkám v přírodě. Když se Iveta rozhodla udělat si o víkendu se svým novým přítelem piknik na louce u lesa, dalo se čekat, že se to zvrhne v pořádně vášnivý sex. Pro kolemjdoucí turisty to však bylo mimořádně kuriózní překvapení, na které jen tak nezapomenou.

Chtěla jsem s přítelem oslavit narozeniny na louce u lesa

V životě jsem se tak nestyděla. S Kubou jsme úplně zapomněli na to, že by ještě mohl někdo přijít. Pomalu se smrákalo, ale vidět bylo pořád dostatečně. Dost na to, aby kolemjdoucí houbaři viděli to, co vidět neměli. A ještě nás i pozdravili!

S Kubou se známe teprve krátce. Seznámili jsme se na jedné párty u kamarádů a párkrát jsme si spolu vyšli. Vlastně jsme se spíše kamarádili. Když jsem navrhla procházku v lese, nadšeně souhlasil. Připravila jsem sendviče, jablíčka, jahody a dokonce i šampaňské, které jsme si chtěli otevřít na louce, protože jsem zrovna měla narozeniny. Kuba k tomuto účelu koupil speciální piknikovou deku a věnoval mi ji společně s kytkou. Aby té romantiky bylo trochu víc, tak ta kytka byly kopretiny téhož dne vlastnoručně nasbírané na louce.

Počasí bylo moc pěkné. Krásně jsme se prošli na jeho hezké místo, které jsem znala z vyprávění kamarádky. Našli jsme si nejlepší prostor k tomu, abychom se usadili. Aby mi kopretiny nezvadly, dala jsem si je do nedalekého napůl vyschlého potůčku.

Sex na veřejnosti: víme jaká jsou nejčastější místa

Byli jsme tam úplně sami

Celou dobu jsme si povídali a popíjeli šampaňské, kolem ani noha. Bylo to naprosto úžasné. Protože bylo dost teplo, měla jsem na sobě jen tílko a kraťasy. Po nějakém příjemně uplynulém čase se to pomalu ale jistě začalo zvrhávat ve vzájemné doteky a polibky, až mě Kuba povalil na deku. Vůbec jsem s tím nepočítala, celou dobu předtím, když jsme se scházeli, si ke mně nic nedovolil, až jsem si začínala myslet, že z toho opravdu bude jen přátelství. Kuba se mi ale líbil a byla jsem už dlouho sama, tak jsem se ničemu nebránila. V podstatě se dá říct, že jsem na to i čekala. Protože jsem ale nesmělá, ani mě nenapadlo, abych po něm vyjela já.

Dováděli jsme, jak nejvíce to šlo

V tu chvíli jsem nějak zapomněla na to, že jsme zrovna na louce. Celou dobu jsme byli sami. Pravda, až na nějaké pejskaře, ale ti byli v dálce a jen procházeli. Těsně kolem nás neprošel za celé odpoledne vůbec nikdo, což mě uklidnilo, když mi Kuba po chvíli mazlení svlékl kalhotky. Bohužel jsem si nevzala sukni, takže musely dolů napřed tenisky, pak kraťasy a nakonec kalhotky. Zůstala jsem od pasu dolů nahá, jen s vyhrnutým tílkem až k bradě. Pomalu už se smrákalo a my jsme se naplno oddali vášni. Kuba byl připraven, měl s sebou i kondom. Na sobě jen volné kraťasy, které si sundal takzvaně na půl žerdi. Moc pohodlné to na zemi nebylo, ale nám to nevadilo a dováděli jsme, jak nejvíce to šlo.

Jak na sex ve vodě? Připravte si zásobu kondomů a mnoho lubrikantu

Najednou se z lesa vyřítil vlk

Najednou se z lesa vyřítil vlk. Tedy jsem si to aspoň myslela. Zrovna jsem ležela na zádech s hlavou podloženou Kubovým batohem a vzdychala vášní, když jsem kousek dál napravo ve svém zorném úhlu uviděla bez hnutí stát majestátní zvíře. V tu chvíli jsem rovněž ztuhla a nezmohla se ani na polekaný výkřik. Začala jsem zběsile bušit pěstmi do Kubových zad. Ten mě zrovna líbal na krku a byl zabořený do mých vlasů, nevnímal vůbec nic a moje náhle prudké pohyby si vyložil úplně jinak.

V tu chvíli se z lesa vynořil vousatý chlap jako hora s kloboukem na hlavě a plným košíkem hub. Měla jsem dojem, že to je snad Rumcajs z lesa Řáholce. Přivolal si psa a pokynul mi rukou, kterou se dotkl svého klobouku. Jeho tvář zůstala naprosto kamenná, bez jediné grimasy.

Turistka byla jízlivá a nahlas nás pozdravila

„Pavlééééé!” ozval se ženský ječák. Vzápětí se objevila rozevlátá blondýna, která nás sjela pohledem. Výhled měla přímo na Kubův nahý zadek. To už se Kuba probral, protože mezitím dlouze zasténal a odpadnul. Rumcajs se diskrétně vzdálil, ale ta blondýna stála takřka přímo nad námi, protože se vyhýbala balíku sena a překračovala potůček, ve kterém jsem měla kopretiny. Samozřejmě mi je úplně pošlapala, jak jsem později zjistila. Místo aby se trapně pousmála a koukala rychle zmizet či se omluvila, že nás vyrušila, zatvářila se opovržlivě a schválně nahlas ječivým a jízlivým hlasem pozdravila: „Dobrýýý večer!”

Kuba se chytil za hlavu a praštil sebou do trávy. „Tyvoletojetrapas,” vypadlo z něj. Já jsem už neříkala nic. Přišlo mi, že ti dva byli pohádaní a ten Rumcajs vypadal dost k světu, na rozdíl od té jeho nabubřelé semetriky. Trapas to byl teda pořádný, ještě nikdy se mi nic takového nestalo. Ještě že s sebou neměli děti! Dívali jsme se potom s Kubou, že oni přicházeli z takového směru, že to nešlo obejít a přes ty balíky sena nás ani nemohli vidět, navíc už se smrákalo.

Energetické yoni vajíčko. Vaginální polodrahokam zlepší nejen váš sexuální prožitek

Na ten trapas jsme nikdy nezapomněli

S Kubou to ale nevyšlo, jsme jen kamarádi, vlastně jsme měli být kamarádi od začátku. Na tuhle naši úsměvnou příhodu jsme nikdy nezapomněli. Celé loňské léto jsem chodila na stejné místo odpočívat. Víte, jak se to říká, vracela jsem se na místo činu. A doufala jsem, že tam jednou potkám Rumcajse. Bez blondýny…

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla na přání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
2,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Iveta (33): Při milování v lese nás přistihli turisté. Na ten trapas nezapomenu