Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jak být extravagantní? Vybočte z řady

Redakce

Redakce

14. 1. 2014

Cítíte se v davu jako šedá myška, která nemá, alespoň co se týče vzhledu, čím zaujmout? Dámy, je nejvyšší čas pro změnu! Oživte šatník neobvyklými módními kousky, kombinujte zdánlivě nezkombinovatelné a radujte se z nového looku.

Každý šatník skrývá poklady

Předtím, než vyrazíte na velké nákupy, zkuste nahlédnout do své vlastní skříně. Tentokrát se do ní ale podívejte jiným pohledem, nehledáte totiž vaše tradiční outfity. Nyní máte v hledáčku skvosty, na které se mnohdy necítíte, které vám přijdou nevkusné na danou příležitost či se zkrátka k ničemu nehodí. Zkombinujte je s tuctovějšími modely nebo mezi sebou. Fantazii se meze nekladou.

Pokud vám skříň nevyplavila dostatek pokladů, vydejte se je ulovit do obchodů. Ale nezapomeňte, nudné kusy nebrat! Čím nepřehlédnutelnější, tím lepší, nechcete se přeci ztratit v nudném davu.

Extravagantní oblečení nestačí

Vhodně zvolené oblečení je sice základem pro výstřední vzhled, ale zdaleka k celkové extravaganci nestačí. Dopomohou vám doplňky, kterých je v nabídce nepřeberné množství barev, tvarů a velikostí. Ne vždy je vhodným řešením dát na sebe spoustu velkých, okatých šperků. Výsledný dojem by připomínal spíše paní od kolotočů na místo zajímavé, extravagantní ženy. Doplňky to ale samozřejmě zdaleka nekončí.

Extravagantní účesy pro krátké a dlouhé vlasy: Trend dneška

Nezapomeňte na make-up a účes, zde platí to stejné co u oblečení. Tuctovost zde nepatří! Vytvořte nepřehlédnutelný účes, dejte mu nevídané rozměry a tvary, vždyť na trhu jsou k dostání výrobky, jež vám dopomohou téměř k jakékoliv kreaci na vaší hlavě.

Make-up neznamená jen černou řasenku s černou konturovací tužkou, využijte barvy, osvěžte pleť. Představte si, že jste malířka a váš obličej je plátno, pusťte se do díla!

Inspirujte se

V případě, že vás múza stále nepolíbila, zkuste se inspirovat. Nápady se to jen hemží všude kolem nás. Módní přehlídky, časopisy, svět hollywoodských celebrit, to jsou místa, která oplývají výstředností. Jen nezapomeňte, že tento styl není o slepém kopírování. Dejte do výsledného vzhledu kus sebe. A pokud zaznamenáte na ulici zraky okolních lidí, pokus o extravaganci se vám zdařil. Výstřednost je otázka vkusu, někoho zaujmete, jiného můžete i pobouřit, ale v každém případě budete originální a nepřehlédnutelná.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak být extravagantní? Vybočte z řady