Menu
WomanOnly
Sex

Jak dosáhnout více orgasmů za sebou? Klíčem je spolupráce mezi partnery, tvrdí odborníci

Orgasmus je oblíbené a zároveň poněkud rozpačité téma k diskuzím u vína. Pokud o něm vůbec dokážeme otevřeně mluvit. Zatímco mužský orgasmus je ve většině případů jistý a produktivní, ten ženský je opředen mnoha mýty a tajemstvími. Otázka jak mít více orgasmů za sebou se týká především žen, které mohou dosáhnout až pěti druhů orgasmů vlivem nejrůznějšího dráždění. Multiorgastické ženy dokážou prožít dlouhý řetězec několika orgasmů za sebou, což přináší nekonečnou rozkoš a neskutečnou extázi. Jak toho docílit? Prý se to dá naučit.

Jaké druhy orgasmu může žena prožít?

Co si budeme povídat. Orgasmus důležitý je. Pokud ho žena nemá, je velmi mrzutá a to se promítá do všech oblastí jejího života: partnerského, rodinného, pracovního i osobního. V podstatě rozeznáváme dva hlavní druhy orgasmů, o kterých se nejvíce mluví. Buď je to klitoridální orgasmus, který prožívá většina žen a dosáhnout jej lze drážděním klitorisu rukou či jazykem, anebo se jedná o orgasmus vaginální. Ten ale všechny ženy pokaždé nemají. Vaginální orgasmus může být vyvolán drážděním pověstného bodu G na přední stěně vaginy, anebo i lechtáním na děložním čípku. Ne vždy se při souloži povede tento orgasmus prožít.

Jak na nejsilnější orgasmus? Dráždětě děložní čípek

Pak je možné přivést ženu k orgasmu kombinací vaginálního a klitorálního dráždění. To představuje daleko větší jistotu, že se žena udělá. Otázka jak udělat ženu vůbec není jednoduchá, každá žena totiž potřebuje úplně jiný způsob dráždění a milování, navíc je to ve velké míře i psychická záležitost vyžadující naprosté uvolnění a odevzdanost partnerovi (a dnes už můžeme bez obav napsat, že i partnerce).

Dále je tu ale ještě orgasmus, který může spustit důkladné a správné dráždění bradavek. A dokonce existuje i orgasmus emoční představující neskutečnou pocitovou extázi. Tu však můžete zažít, jen pokud jste zamilovaná a vaše hormony vás opájí natolik, že si připadáte, jako byste si šlehla hodně silnou drogu. Žena může prožít i psychicky orgasmus společně s partnerem, což je pro ni velmi silný a nezapomenutelný zážitek.

Jak se stát multiorgastickou ženou

Vlastnímu a dokonale uvolňujícímu orgasmu se ale samozřejmě nic nevyrovná. A nejlépe, když nezůstane jenom u jednoho. Je pravda, že ženě třeba stačí jeden orgasmus a pořádný, ale často může prožít i více orgasmů za sebou, zejména pokud jsou vyvolány vibracemi nebo drážděním klitorisu. Každý druh výše popsaných orgasmů je jiný a způsobuje jiné pocity, jsou do něj zapojeny jiné nervy a části těla. Ideální je mocný vrchol, který se týká nervů celého těla a není to jen krátká instantní křeč.

Ženská ejakulace dokáže leckoho odzbrojit. Kolik žen může při orgasmu ejakulovat?

Odborníci uvádějí, že v podstatě každá žena může být multiorgastická, pokud má toho správného partnera. Je to pouze ve vaší mysli, ve vaší hlavě. Pokud chcete více orgasmů za sebou a budete o ně usilovat, můžete je mít. Vyzkoušejte to správné dlouhodobé dráždění, které bude vhodně vystupňováno dle vaší potřeby. A za prvním orgasmem tak může následovat další. Pozor však na předráždění, silný tlak a bolest. Každá žena totiž snese něco jiného. Proto je ze všeho nejdůležitější umět v posteli otevřeně komunikovat a říct si o to, co chcete. A to bez jakéhokoliv studu.

Techniky pro dosažení více orgasmů za sebou nebo jednoho silného a mnohonásobného orgasmu

Nejsilnější prožitky při dosažení orgasmu přináší předchozí vystupňovaná touha pomocí dlouhého oddalování vyvrcholení při intenzivním dráždění, které vždy těsně před orgasmem přerušíme. Pomáhá kombinace různého dráždění: bodu G, klitorisu, děložního hrdla i bradavek, mnoha erotogenních zón, šeptáním do ouška a podobně. Vzrušení musí být velmi intenzivní a co nejdéle trvající. Od věci nejsou ani erotické pomůcky s vibracemi, které mohou způsobit silný mnohonásobný orgasmus. Podmínkou dosažení uspokojivého orgasmu u žen jsou pevné svaly pánevního dna.

Zdroje: prozeny.cz, healthline.com

Ohodnoťte tento článek:
3,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak dosáhnout více orgasmů za sebou? Klíčem je spolupráce mezi partnery, tvrdí odborníci