Menu
WomanOnly
Láska

Po prvním rande zachovejte chladnou hlavu a zůstaňte sama sebou

Prožila jste právě úžasnou schůzko s přímo okouzlujícím mužem? Rozuměla jste si s ním po všech stránkách, ale druhý den po vyprchání emocí jste se přistihla, že nevíte co dál? Proto jsme pro vás připravili pár pravidel, kterými byste se měla řídit po prvním rande.

Ženy mají sklony životní situace dramatizovat a řešit i nepodstatné detaily. Po prvních schůzkách si proto sednou doma s láhví vína a přehrávají si každý okamžik schůzky, jestli náhodou neudělaly, nebo neřekly něco špatného. Nejen, že takovými seancemi ničemu nepomůžete, ale naopak se můžete vystresovat mnohem víc, než je nutné!

Chce to klid!

Je pochopitelné, že vám záleží na tom, aby jste se před svým vyvoleným předvedla v co nejlepším světle, ale není nutné kvůli tomu přijít o rozum! Pokud vás trápí, že už je to den a půl a vysněný princ se stále neozval, nezoufejte! Může mít spoustu pracovních povinností, problémy v rodině, nebo si chce ujasnit co sám chce, aby vás zbytečně nevodil za nos. Takže první pravidlo zní, zůstaňte v klidu a berte vše s nadhledem!

Jedním z nejtrýznivějších momentů pro ženu je, když čeká až se jí Pan božský ozve. Proč ale nezvednete telefon vy a nenapíšete mu třeba smsku? Nebojte se, že ho tím vyděsíte, ba naopak bude rád, že na chvilku přeberete iniciativu! Zkuste mu třeba napsat, že jste si schůzku moc užila a doufáte, že si to brzy zopakujete. Jak prosté že?

Strašák jménem první rande a proč muži nemají rádi vystresované ženy?

Buďte trochu tajnůstkářka

Po první schůzce také není příliš taktní vyprávět nejrůznější detaily a podrobnosti všem lidem ve vašem okolí. Jak by bylo vám, kdyby jste se dozvěděla, že Pan božský vypráví všem svým kamarádům jak roztomile vypadáte, když jíte kukuřici? Takže udržte své sdílné já na uzdě a svěřte se nanejvýš své nejlepší kamarádce.

Ozval se? Výborně, hlavně zůstaňte sama sebou!

Váš vysněný se vám konečně ozval? Skvělý pocit, že? Ale nezapomínejte se chovat se přirozeně a netlačte příliš na pilu. To, že se s vámi chce vidět znovu totiž neznamená, že musíte plánovat váš společný osud, kolik budete mít dětí, nebo kdy ho představíte rodičům! Zachovejte klid a nechce všemu volný průběh. Hlavně buďte sama sebou, protože přesně tak si vás vybral!

 Někteří nestojí ani za myšlenku…

Pokud se vám protějšek po prvním rande neozval, nevěšte hlavu. Takový muž není pro vás, pokud neměl ani tolik taktu aby napsal smsku! Vůbec se tím netrapte a nehledejte chyby na sobě, váš vysněný princ určitě někde čeká. Víte, co se říká, na nejlepší věci se vyplatí počkat si.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Po prvním rande zachovejte chladnou hlavu a zůstaňte sama sebou