Menu
WomanOnly
Láska

Jak si podmanit muže? 5 pravidel, s kterými zabodujete

Redakce

Redakce

13. 1. 2014

Snad každá žena touží podmanit si muže, pokud tedy není duší submisivní. Ale je vůbec možné omotat si kolem prstu pány tvorstva? Já sama jsem si s každým novým vztahem vtloukala do hlavy, že tentokrát se mi to povede. Po přečtení ,,zaručených“ rad se mi to zdálo snadné, dokonce logické.

 

Opravdu by muž mohl odolat a nepodlehnout ženě, která je vždy, i při vaření, upravená, má na sobě dokonale padnoucí oblečení zvýrazňující její sexy křivky a těší se, až spolu budou sledovat fotbal? Ano, mohl. Nedržela totiž v ruce pivo.

Chcete-li podmanit si muže jakožto partnera, vnímejte ho jako sobě rovného, nepovyšujte se ani neponižujte. Buďte tolerantní, nežárlete, nekontrolujte ho, neříkejte mu, že už měl dost piv a nekritizujte jeho kamarády ani postup, když se doma snaží něco opravit.

Pečujte o něj

Tendence někoho si podmanit se objevovala odjakživa. Už v prvních okamžicích setkání je jasné, zdali si onoho muže podmaníte či nikoli. Stačí jen, aby mu voněl váš parfém, líbil se mu váš pohled a úsměv. Zkrátka zaujmout, v první fázi vzhledem, v té další povahou a schopnostmi přiměřeně o něj pečovat. Muži mají rádi péči, takže pokud mu ochotně kde co podáte, přinesete a při příchodu domů z práce na něj bude čekat káva, budete mít jedno velké plus.

Jak si udržet muže? Známe 5 pravidel, díky kterým to bude klapat

Dopřejte mu svobodu

Jedno velké plus ale nestačí. Vynechejte výslech, omezte denní kontrolní telefonáty a infantilní obsahy smsek. Z počátku vztahu to je nepochybně příjemné, ale jakmile euforie opadne, muže to začne otravovat. Pokud se přeci jen nedokážete krotit, pamatujte, že jediná věc, kterou si zaneprázdněný muž touží přečíst je ta, že máte chuť na anální sex. Ničím jiným ho nepřekvapíte.

Začněte ihned

Pokud chcete být v podmaňování úspěšné, začněte s tím ve fázi zamilovanosti. Až zamilovanost opadne, nastane realita. A s realitou nehnete. Bohužel, my ženy jsme citlivé a pro samou zamilovanost nemáme potřebu něco měnit. Muž se nám věnuje, tráví s námi skoro všechen volný čas, usínáme současně…následuje společné bydlení a rázem je všechno jinak.

Jak nebýt závislá na partnerovi? Užívejte si svůj volný čas

Nezapomínejte sama na sebe a mějte důstojnost

Domácí práce zbyly čistě jen na nás, k plotně se nestíháme upravit, své unavené tělo schováváme pod dlouhým trikem a páteční večery trávíme na gauči a čekáme, kdy se naše drahá polovička vrátí z hospody. A to jen kvůli tomu, že nedokážeme udržet naše myšlenkové pochody na uzdě, důkladně se vyptáváme na jeho celodenní pracovní náplň, bezdůvodně žárlíme a nevíme, co samy se sebou. Pokud žena nemá vlastní program pro volný čas, nevědomě se stává závislá na svém partnerovi, a jak víme, závislost je otravná. Tímhle si muže kolem prstu neomotáme.

Dobře ho poznejte

Rad a návodů, jak tomu všemu zabránit, je plno. Ale opačné rady se hledají těžce. Každý muž je jiný, řídit se radami kamarádek z jejich vlastních zkušeností mnohdy nepomůže. Vy sama musíte cítit, co na váš současný středobod světa platí a funguje. Ruku na srdce, muž chce navenek dámu, pro své dítě supermámu, zároveň tu nejlepší hospodyňku a v posteli couru. Když se vám podaří vžít se do všech rolí, máte vyhráno…

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak si podmanit muže? 5 pravidel, s kterými zabodujete