Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Kdo je nejošklivější muž světa? Dva muži se přou o titul, nikdo se ho nechce vzdát

Zprávy ze světa hovoří o tom, že takový muž žije v Zimbabwe.

Nejošklivější muž světa Mison Sere

Mison Sere, Zdroj: tekokampung.com

Taková záležitost, jako je nejošklivější muž, se posuzuje k množství lidí na planetě, dost složitě. V Zimbabwe to udělali jednoduše: udělali na to soutěž. Ta se koná jednou za rok vždy v listopadu. Naposledy tuto soutěž vyhrál Mison Sere.

Vzhledem k tomu, že v Zimbabwe je velmi nízká životní úroveň, jež se mj. promítá i do velmi špatných hygienických návyků tamějších obyvatel, dává Seremu titul Nejošklivější muž Zimbabwe slušnou šanci být i nejošklivějším mužem na světě

Sereho odpůrci se poprali jak zvířata

Jestli si myslíte, že o tento titul snad nikdo nemůže ani stát, tak to jste na omylu: soutěž se pořádala celkem čtyřikrát a třikrát v řadě ji vyhrál William Masvinu. Když jej o čtvrtý triumf v řadě připravil již zmíněný Mison Sere, nemohl tomu uvěřit.

Nejošklivější muž světa William Masvinu

William Masvinu

„Já jsem škaredý, on ne. Sere je ve skutečnosti pohledný, škaredý je pouze ve chvíli, kdy otevře pusu,“ rozzuřeně narážel Masvinu na fakt, že Seremu chybí několik zubů.

Fanoušci Masvina tuto prohru rovněž nevydýchali snadno a porotu dokonce fyzicky napadli. A přestože se na ceremoniálu několik lidí popralo jak zvířata, nikomu se naštěstí nic nestalo.

Sere ovšem vzal celou situaci s nadhledem. Při přebírání 500 dolarů pro vítěze prohlásil: „Lidé mi závidějí, že jsem hnusnější než oni. Už jsem svoji škaredost ukazoval ve školách a teď doufám, že se dostanu i do televize.“

V Zimbabwe jsou obecně soutěže posuzující vzhled jedinců velmi populární. Dokonce existuje i soutěž o nejošklivější ženu. Soutěže ale tradičně doprovází skandály. Například poslední Miss Zimbabwe byla kritizována za to, že na tento titul je málo pohledná.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kdo je nejošklivější muž světa? Dva muži se přou o titul, nikdo se ho nechce vzdát