Menu
WomanOnly
Sex

Marek (35): Udělal jsem dítě dvěma ženám najednou. Nakonec se spřátelily

Osud si s námi někdy nepěkně zahrává. Pětatřicetiletý pedagog Marek byl vždycky spíše bohém a nikdy si moc nedovedl představit, že by žil spořádaným rodinným životem uvázaný v jednom vztahu. Proto si také užíval, kde jen mohl. To se mu ale jednou opravu nevyplatilo. Zatímco jeho občasná milenka mu oznámila, že je s ním těhotná, za dva měsíce nato jej vyhledala dívka, kterou sbalil v baru na jedné diskotéce a s níž si užil vášnivou noc, aby mu ukázala pozitivní těhotenský test. Marek byl v šoku. Co teď? Jak celou situaci nakonec vyřešil?

Byl to šok, vždycky jsem byl opatrný

Tohle byl pro mě opravdový šok. Něco, co jsem fakt nečekal. Vždycky jsem si dával pozor, anebo mi holky tvrdily, že berou prášky. Samozřejmě se chovám zodpovědně a pokud holku vůbec neznám a nemám zájem o to ji blíže poznat, vždycky používám kondom. Nejsem přece blázen. Poznat holku, která pro mě bude bohyně a kterou budu chtít pořád, to je můj sen. Zatím se to ale nějak nestalo. Ve dvaceti jsem měl vážný vztah a měli jsme se brát. Pak to ale nedopadlo, já se zklamal, a od té doby jsem prostě holky jen střídal. Chtěl jsem mít svůj klid a na vážný vztah už vlastně nikdy nijak nedošlo.

Mám rád svou práci a žiju s mámou, aby nebyla sama, protože táta před osmi lety umřel. Ona dobře ví, že si občas zajdu se pobavit, zpravidla každý víkend, občas si i přivedu nějakou tu holku na noc domů. Když jsem v noci opilý, moc neřeším, jestli je holka zadaná nebo ne, prostě jen vím, jestli chce, anebo nechce. Druhý den si třeba napíšeme nebo zavoláme, ale často to vyšumí do ztracena a bereme to oba jako úlet. Jednu oblíbenou holku ale mám. Je to Hanka, kterou znám už spoustu let. Rozumíme si jako kamarádi a rádi spolu trávíme čas, když ani jeden nikoho nemáme. Teda spíše když ona nikomu nemá. Protože u mě, jak jsem právě vysvětlil, je to jasné. Já prostě jen čekám na to, až se opravdu zamiluju a budu nějakou chtít napořád.

Adriana (32): Žiju ve zlaté kleci. Mám všechno kromě lásky a prý si nemám stěžovat

Už jsme se dobře znali a věděli, co kdo potřebuje

Hanka se nedávno rozešla s nějakým prevítem, který ji jenom využíval. Tak jsem ji utěšoval. Občas jsme zašli spolu na hory, na večeři nebo se někam večer pobavit, do kina a tak. Vídali jsme se ale tak s frekvencí dvakrát do měsíce. Samozřejmě jsme spolu spali. Byla to taková pohoda, už jsme se dobře znali a věděli, co kdo potřebuje. Dával jsem si pozor, Hanka prášky nebrala a protože jsme se znali a věřili si, tak jsme se nechtěli obtěžovat s kondomem. Že by ale mohla otěhotnět, mě ani ve snu nenapadlo. O dítěti nikdy nemluvila a myslím si, že už nějaké své snahy najít si chlapa, který bude pro založení rodiny ten pravý, vzdala. Hanka je o dva roky starší než já, takže když se mnou otěhotněla, bylo jí už sedmatřicet. Takže když mi to oznámila, měla fakt radost a rozhodla se, že si dítě nechá.

Ubezpečila mě, že po mně vlastně nic nechce a že můžeme být nadále kamarádi. Já byl z toho dost rozhozený a samozřejmě jsem jí nabídl peníze, podporu a tak dále. Přece nejsem žádný prevít. Prostě jsem to přijal tak, jak to bylo. Oba jsme si říkali, že už se dobře známe, máme se rádi a mohlo by to fungovat. Ale o tom, že spolu budeme žít, nepadla ani zmínka. Řekl jsem to i mámě a byla ráda. Sice by si představovala, abychom se vzali, ale to si myslím, že ani jeden nechceme.

Objevila se slečna s těhotenským testem

Ale aby toho nebylo málo, asi za dva měsíce poté, co jsem přijal, že je Hanka těhotná, co jsme se na všem domluvili a řekli to našim rodičům, se mi ozvala jedna pětadvacetiletá blondýnka, kterou jsem náhodně potkal v baru a se kterou jsem se, přiznávám bez mučení, vyspal. Vůbec se neznáme a viděli jsme se jenom jednou. Stalo se to totiž krátce poté, co mi Hanka řekla, že je těhotná. Já to potřeboval nějak vydýchat, odešel jsem s kámošem do baru na nějakou akci ve městě, totálně jsme se zprasili a já se pak vyspal s tou holkou. Bylo to šílené, byl jsem úplně opilý a ani nevím, zda jsem si vzal kondom, nebo ne.

Ona mi sice druhý den psala a chtěla mě vidět, ale já to zazdil, protože jsem nechtěl ublížit Hance. Tahle Veronika byla hodně mladá vysokoškolačka, která tady v době studií žila u své tety, jinak bydlí na druhém konci republiky. A ta si mě vyhledala a ukázala mi těhotenský test. Mohl jsem ji poslat do háje s tím, že to určitě není moje, ale neudělal jsem to. Opravdu se mi hodně líbila a viděl jsem na ní, že to myslí upřímně a je z toho fakt rozhozená. Dali jsme si pár schůzek a řešili, co by se dalo dělat.

Lenka (35): Manžel má v peněžence kondom. Přitom je nepoužíváme

Dozvěděl jsem se od kamaráda, že ona má tady tetu a je to fakt slušná holka, která pochází z dobré rodiny, je hodně inteligentní, studuje pajdák, obor čeština a dějepis a ten rok má školu končit. Určitě to pro ni byla čára přes rozpočet.

Oba jsme tu noc byli rozhození a potřebovali se odreagovat

Řekl jsem jí, že nechápu, proč se mnou tehdy vůbec šla, navíc jsem byl opilý. Ona mi vysvětlovala, že ji právě nechal přítel a taky byla opilá a nevěděla co dělá. Navíc jsem se jí prý fakt hodně líbil. Hned jsem se zeptal, jestli si je jistá tím, že to dítě nečeká s přítelem a jestli se k němu nechce vrátit. Vysvětlila mi s ledovým klidem, že její přítel má pětačtyřicet a děti mít prokazatelně nemůže. Jak jsem se později dozvěděl od toho svého kamaráda, je to zdejší známý podnikatel a o tom, že nemůže mít děti se tady všeobecně ví, protože ho kvůli tomu opustila žena. Takže jsem byl v pasti.

Rozhodl jsem se říct pravdu a zachovat se upřímně

Veronika se překvapivě rozhodla, že si dítě nechá. A mně nezbývalo nic jiného, než obě ženy seznámit, protože jsem se chtěl zachovat čestně a upřímně. Řekl jsem prostě pravdu. myslím si, že právě v takových situacích je upřímnost to jediné řešení. A opět velmi překvapivě moje upřímnost na obě ženy zapůsobila tak, že je zcela odzbrojila a v jejích očích jsem jako čestný muž stoupl. Protože jsem Hance nikdy nic neslíbil a nedělala si na mě žádné nároky, situaci s Veronikou přijala mnohem lépe, než jsem čekal. Obě ženy se spřátelily, Veronika úspěšně odstátnicovala a domů k rodičům na druhý konec republiky se už nevrátila a zůstala tady žít v domku po tetě, která se odstěhovala ke svému příteli.

Radana (33): Manžel chce vzít naši sousedku do trojky. Jsem znechucená

Matka mě napřed profackovala, ale teď je šťastná babička

Mám tady tak obě svoje ženy, jedna už porodila kluka a druhou to zakrátko čeká. Navštěvujeme se, trávíme spolu čas i ve třech a já samozřejmě platím a platím, přivydělávám si ještě soukromým doučováním dětí, hraním se zábavovou kapelou a též jako letní táborový vedoucí. I když jsem nikdy žádné děti a rodinu už nechtěl, zdá se, že děti jsou nakonec mým osudem.

Máma mě napřed profackovala, ale nakonec to všechno přijala a je šťastná babička. I lidi tady u nás to začali respektovat a vidí, jak se starám a jak nám všechno krásně funguje. Žijeme prostě v 21. století a co bylo dříve nepřijatelné, je dneska možné. Nač se trápit? Žijeme jen jednou, tak proč si to neudělat hezké a nezařídit všechno ke spokojenosti všech…

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla na požádání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Marek (35): Udělal jsem dítě dvěma ženám najednou. Nakonec se spřátelily