Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Radana (33): Manžel chce vzít naši sousedku do trojky. Jsem znechucená

Sexuální experimenty nejsou ničím ojedinělým ani ve stabilním partnerském svazku nebo manželství. Takzvaná trojka může být velmi příjemným zpestřením sexuálních radovánek manželů. Musí však souhlasit všichni. Pokud není žena bisexuální a jedná se o dvě ženy a jednoho muže, často žena vyhoví manželovi jen proto, aby měl radost. Stejný problém řeší i Radana, kterou manžel neustále do trojky přemlouvá. Nadšená z toho však rozhodně není…

Adam byl v posteli náruživý a nebránil se ničemu

Když jsem si před pěti lety Adama brala, myslela jsem si, že se ve všem shodneme a budeme mít klidné a harmonické manželství. Opak byl pravdou, bylo to jako na houpačce. Náš sexuální život byl však perfektní, nebránili jsme se experimentům a Adam se ukázal být jako hodně náruživý a nebránil se v posteli vůbec ničemu. Nijak mi to nevadilo, byla jsem zamilovaná až po uši. Tehdy jsme se milovali nejrůznějšími způsoby klidně i třikrát denně. Děti jsme zatím nechtěli, prostě jsme si užívali života se vším všudy. Jezdili jsme na vodu s kamarády, chodili po zábavách, koncertech a barech. Žijeme v bytě ve velkém městě a máme tady dost společných přátel.

Švédská trojka v posteli x trojka v životě. Proč to v životě většinou nefunguje?

Už bych se chtěla usadit a mít děti

Já ale pocházím z venkova a představovala jsem si trochu klidnější život. Už bych se i usadila a měla dítě. Myslím, že je na to pomalu čas. Mí rodiče nám navrhli, že nám přenechají velký dům na venkově, kde jsem vyrostla, a odstěhují se do menšího bytu poblíž, který se jim moc líbí a je tam zrovna na prodej. Adamovi se ale do něčeho takového vůbec nechce. Je to spíše městský člověk a kavárenský povaleč, navíc tady má práci. Musel by dojíždět. Mně je to jedno, já pracuji z domu, jsem grafička. Je tu ale asi ještě i jiný důvod, proč se Adam nechce stěhovat.

Mám podezření, že můj muž kouká po sousedce

Do našeho paneláku se asi před třičtvrtě rokem přestěhovala krásná sousedka Simona. Malá prsatá blondýnka s velkými rty, která už pohledu vypadá jako hodně zajímavý sexuální objekt. Je ale moc milá a vůbec se nechová vyzývavě. Pracuje jako učitelka v mateřské škole a je single. Během času jsme se s ní seznámili a Adam jí i pomáhal stěhovat nějaké věci. Už jsme s ní několikrát byli v baru. Trochu jsme se jí ujali, protože tady nikoho nezná a říkala, že má za sebou poměrně ošklivý rozchod s přítelem. Pak ji Adam viděl po boku nějaké ženy a přišel domů s tím, že si myslí, že ona je na holky. Jednou v hospodě jsme se jí na to ptali a ona to v podstatě nepopřela. Prý je bisexuální. To samozřejmě Adama dost rozrajcovalo a začal spřádat své plány.

Katka (43): Teprve po čtyřicítce jsem poznala orgasmus

Chce vzít sousedku do trojky

Doma jsem mu suše oznámila, že já teda rozhodně bisexuální nejsem a nepotřebuji mít kromě něj v posteli ještě někoho jiného. Navíc jsem si uvědomila, jak moc na Simonu žárlím. Bylo očividné, jak se Adam kolem ní neustále motá. Když mi jasně navrhl, abychom Simonu vzali do trojky, brala jsem to jako alibistický pokus zajistit si legálně nevěru s holkou, která ho rajcovala. A to mě samozřejmě dost naštvalo a znechutilo. Podle mě nešlo ani tak o to, aby Adam vyzkoušel nějaký další sexuální experiment pro zpestření našeho milostného života. Šlo o to, že se mu líbila jiná žena a on ji prostě chtěl. Tak si ve své perverzní hlavě vymyslel, že bude mít nás obě. A bude to o to lepší, když ona je i na ženské a prý se jí líbím.

Rozhodla jsem se vyříkat si to se sousedkou sama

Rozhodla jsem se zajít za Simonou a vyříkat si to s ní sama. Mohly jsme být kamarádky a poslední dobou jsme se i začaly spolu více bavit, ale Adam to totálně pokazil. Když jsem seděla naproti ní a usrkávala kafe, mhouřila oči jako kočka a řekla mi, že by se tomu vůbec nebránila a společně bychom si to všichni tři mohli užít. Později mi přiznala, že to o té bisexualitě si vymyslela jen proto, aby se Adama zbavila, protože jí až příliš dával najevo zájem. Ta žena tehdy byla prostě jen její kamarádka. Simona byla výhradně na chlapy. To, co Adamovi řekla, ale naopak ještě více vzbudilo jeho zájem. Podle Simony bychom však klidně společně mohly Adamovi toto přání splnit…

Mirka (38): Nedokážu odejít z nefunkčního vztahu. Bojím se být sama

Mám manželovi vyhovět? Anebo dokonce vytvořit dohodu něco za něco?

Já ale nevím. Přijde mi to hodně přes čáru. Člověk nikdy neví, jak to dopadne. Na Simonu žárlím i tak a vlastně nemám chuť hrát před Adamem nějaké divadlo. A už vůbec nechci přihlížet tomu, jak s ní Adam souloží. Pokud bych to udělala, tak jedině pro něj. Aby byl spokojený. Možná si to dám jako podmínku toho, aby se pak se mnou odstěhoval do baráku po našich a abychom už konečně začali pracovat na miminku.

Co když se to ale Adamovi zalíbí natolik, že už pak nebude chtít nic jiného než sex ve třech? Anebo co když mezi ním a Simonou něco vznikne, anebo už dávno je, a Adam mě opustí? Vůbec nevím, co mám dělat…

Poznámka redakce: jména v příběhu byla na přání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
2,8

Úplňky

Právě čtete

Radana (33): Manžel chce vzít naši sousedku do trojky. Jsem znechucená