Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na červen 2019 pro všechna znamení

Červen je krásný a plodný měsíc, kdy končí škola a zkouškové období, maturanti už mají všechno za sebou a začínají první dovolené. Letní počasí v nás většinou vyvolává radostné pocity a touhu po tom si konečně zase odpočinout od celoroční práce, stresu a starostí. Zakotvěte v rozkvetlé zahradě se zmrzlinou nebo si uspořádejte báječný piknik s přáteli, radujte se a oslavujte každý den!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, během června můžete pociťovat značné napětí a nespokojenost v mnoha směrech. Hrozí hádky, konflikty, emotivní výbuchy, problémy ve vztazích a vášnivé emočně zabarvené diskuze. Pokud vám někdo v minulosti ublížil, pravděpodobně mu to dáte pořádně sežrat. Hrozí rodinné problémy a velké starosti. Od druhé poloviny a zejména na konci měsíce se ale všechno posune velmi příjemným směrem, napětí ustoupí a do vašeho života se vnese daleko více klidu a radosti. Vyřešte si, co potřebujete, zkuste zachovat klid a vyhýbat se konfliktům, uvidíte, že bude zase dobře. Užívejte si krásné počasí a zkuste se odreagovat sportem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, nadále budete prožívat velmi šťastné období. Mělo by se dařit po všech stránkách. Vaše energie a pracovní úsilí sklidí své plody, můžete si užívat naplno i váš vztah, rodinné radosti a další šťastné události. Neslevujte ze svého nadšení, odhodlání a vůle k novým projektům a budování šťastné budoucnosti – a klidně i šťastné budoucnosti celého lidstva.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, začíná váš narozeninový měsíc. Vyčistěte si hlavu v přírodě, odpočiňte si od duševní práce a vydávání mentální energie. Chce to klid a pohodu. Rozmyslete se, kterou další cestou se vydáte. Nesnažte se zbrkle rozhodovat, za každou cenu trvat na svých názorech a hádat se s druhými. Všechno má svůj čas. Možná budete trochu líní, poživační, žádostiví a budete prahnout po dobrodružství. A proč vlastně ne? Nastává ideální čas k tomu začít si naplno užívat letní sezónu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, příval krásné letní energie s příslibem přímořského vzduchu, dálek a vzpomínek na žhavé letní zážitky ve vás probudí krásnou nostalgii, touhu, novou energii a snahu splnit si své dávno plánované sny. Všechno tohle může pomoci rozpustit napětí, které můžete už nějakou dobu pociťovat. Energii je třeba ventilovat konstruktivním způsobem, nebát se odvážných řešení a nestěžovat si na své zdravotní problémy. Pozor na hádky, konflikty a potřebu mít za každou cenu pravdu. Konec měsíce bude velice příjemný.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, dlouhodobě se vám daří a máte šťastné období. Pozor však na nastalou zbrklost, nesoustředěnost a napětí. Zbytečně se nerozčilujte a raději si všechno dobře rozmyslete, než uděláte nějaké zásadní rozhodnutí. Pocítíte velký příval energie, ale rozhodně byste ji umět zpracovat, dobře nasměrovat, a její přebytky vybít, třeba sportem, procházkami, tancem nebo sexem.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš červen bude plný nové energie, nadšení a pracovního nasazení, ale budete zřejmě poněkud roztržité, nesoustředěné, nervózní nebo nespokojené. Možná budete rychleji myslet než jednat a realizace vašich nápadů se nebude až tak úplně dařit. Chce to jen trochu trpělivosti a odpočinku, na konci června se budete cítit více šťastně a spokojeně.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, váš červen nebude patřit mezi úplně nejpohodovější a nejšťastnější měsíce. Dlouhodobě se vám nedaří a cítíte se osamělé, v depresi nebo máte možná i nějaké zdravotní problémy. Pokud jste stále neztratily naději, že se na vás už brzy usměje štěstí, je to moc dobře. Během června však ještě vydržte v klidu a ústraní, hrozí hádky a konflikty s lidmi, ale třeba i vášnivé diskuze a filozofické debaty. Nesnažte se něco rozseknout za každou cenu, hrozí vám jen zklamání, vyčkejte i se zásadním rozhodnutím. A nebojte se – váš čas přijde…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, připravte se na expandující energii, která vás může velmi posunout, a to zejména na poli komunikace, profese nebo zábavy a umění. Vzhledem k tomu, že dokážete jít do značné hloubky ve svém myšlení a jednání, můžete dosáhnout pozoruhodných výsledků ve své práci a zkoumání. Mělo by se vám dařit na poli profese, žurnalistiky, komunikace a podnikání. Dávejte si ale pozor, abyste nestrkali nos tam, kam nemáte!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, možná zažijete nějaké komunikační šumy, nedorozumění nebo rozbití iluzorních představ. Dávejte si pozor na platonické lásky a virtuální vztahy, realita bývá opravdu trochu jiná. Zkuste stát nohama pevně na zemi a soustředit energii na jeden cíl, třeba v práci nebo ve své seberealizaci. Nebuďte líní, pasivní ani rezignovaní, bez vašeho úsilí a víry v dobrý konec se nikdy nic pořádně nezmění.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, váš workholismus nabere lehčích trhlin a do vašeho prostoru se mohou začít vkrádat prokrastinace a rozbouřené hormony. Budete přecitlivělí a s tendencemi k emotivním výměnám názorů. Vaše pověstná tvrdost a uzavřenost se roztopí jako zmrzlina na sluníčku. Zrelaxujte se a zkuste se zaměřit na nové tvůrčí projekty a praktickou stránku vašeho života. I emoce si zaslouží pozornost a nebojte se jich.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, užijte si krásné léto v okruhu rodiny a dobrých přátel. Mělo by se vám dařit po všech stránkách, situace se stabilizuje a možná i proběhnou nějaké příznivé změny. Všechno přece vždy záleží jen na vás a na tom, jak se se ke všemu postavíte. Soustřeďte se více na praktické záležitosti a nebuďte zbytečně zbrklí ve svém rozhodování. Prospěje vám práce s půdou nebo řešení ekologických záležitostí.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, vaše nespokojenost se stávající situací poněkud vygraduje. Čeká vás důležité životní rozhodnutí, urovnání sporů a řešení dlouhodobých nejasností nebo potíží. Přichází nová progresivní energie, která rozbouří vaše smysly a emoce. Pomůže vám vystrčit nos z ulity vašeho světa fantazie a umožní vám více prakticky jednat i udělat něco užitečného pro vaši rodinu. Užijte si diskuze a emotivní vyznání lásky, svou energii můžete naplno směřovat také do umění.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na červen 2019 pro všechna znamení