Menu
WomanOnly
Láska

17 originálních způsobů vyznání lásky. Jak říct miluji tě jinak

Redakce

Redakce

24. 3. 2018

Ne vždycky musíte vyslovit stejná slova, aby váš partner dostal tu správnou informaci. Originálně, nečekaně, v maličkostech. Jak říct miluji tě jinak?

Máte pocit, že i po 5 letech vztahu vám tu příjemnou větu říká vaše drahá polovička nějak málo? A co když vám svoji lásku vyznává každý den, jen trochu jinak? Naučte se dát význam “miluji tě“ maličkostem.

Jak říct miluji tě jinak

Tyhle láskyplné drobnosti vás dostanou 🙂

1. Všímejte si maličkostí

Sundej si tričko, řekl mi jednou můj přítel, když jsem se líčila na pracovní večeři. Cože? Promiň, ale už takhle jdu pozdě…ne, dej mi tričko, máš ho vzadu pomačkaný. Nejdřív jsem vybuchla smíchy, ale když jsem ho viděla u žehlícího prkna, věděla jsem, co to znamená.

2. Morseovka lásky

Vzpomínáte na morseovku? A co takhle říct mi-lu-ju-tě jako signál? Třeba když ráno odjíždíte z domu autem, a víte, že se ten druhý dívá z okna, zablikejte 4x pro každou slabiku. Můžete taky troubit, ale možná se to nebude každý den líbit sousedům.

 

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

3. Všichni milujou mámu

Život s dětmi je pro partnerský život obohacením i ztrátou intimity. Malé neposedy ale můžete využít pro krásnou lumpárnu: rozvěste po domě obrázky dětí a vámi psanými vzkazy. Můžete také společně namalovat portrét. A kdo ví, kdy na oplátku najdete po pracovním víkendu v kuchyni malé kuchaře a tátu, jak pečou ten nejlepší dort na světě.

4. Pošlete oběd

Posílání kytek už dávno vyšlo z módy. Co takhle poslat tomu druhému do práce skvělý oběd z oblíbené restaurace? Bude na vás myslet až do konce pracovní doby a kolegové budou závidět.

5. Ve víně je pravda

Z Chile jsme jako suvenýr přivezli 30 lahví vína. Mým nejnovějším plánem je na každou z nich zezadu přilepit vytištěný text s 30 historkami ze společných cest. Už se nemůžu dočkat, až se pokaždé se skleničkou vína budeme smát nad společnými zážitky.

Jak poznáte, že vás partner už nemiluje a co ho k tomu vede

6. Všedně-nevšední snídaně

O víkendu možná snídáte společně, ale ve všední den na to nezbývá čas? Udělejte to jednou jinak! I za cenu, že budete v práci ospalí si nařiďte budík o hodinu dříve, než vstává váš partner a připravte jeho oblíbené jídlo. Zatímco se palačinky hřejí v troubě, dejte si sprchu, upravte se, jako kdybyste šli na romantickou večeři a pusťte hudbu, kterou rádi posloucháte společně.

7. Ranní hygiena

Tomuhle krásnému zvyku se možná budete smát, ale není na něm nic špatného. Můj kamarád odchází ráno z domu dřív, a svojí přítelkyni nechává vzkaz přilepený na zubním kartáčku, společně s připravenou dávkou vymačkané pasty. Originální způsob, jak říct miluji tě, co říkáte?

8. Nechte ho dělat co má rád

Není nic horšího než radit svému partnerovi, co si vzít na sebe (pokud vás o to sám nepožádá) anebo jestli se má dívat na fotbal, nebo ne. Respektujte jeho záliby, i když to pro vás nejsou úplně top činnosti. Využijte volný čas pro sebe. Ve finále to oceníte oba a je to další způsob, jak si dát najevo lásku.

Řeč těla zamilovaného muže. 8 signálů, že o vás opravdu stojí

9. Klidný spánek

Pracuji většinou z domu, a vstávám o něco později než on. Přes noc máme otevřené okno, ale když odchází, zavře ho a zatáhne žaluzie až dolů – krásná tma a ticho na poslední hodinku spánku! A navíc před spaním otevře šuplík se spodním prádlem, aby mě ráno nerušil otevíráním.

10. Vzkazy lásky

Schovejte doma krátké vzkazy, na které váš partner narazí při běžných činnostech. Do šuplíku k ponožkám, okolo plechovky s pivem, uvnitř hrníčku na ranní kávu. Můžou být pospojované nebo prostě každý jinak vystihující, co na něm máte nejradši.

11. Emaily s odkazem

Přes den, když je ten druhý daleko od vás, pošlete email s odkazem na písničku, kterou jste slyšeli, když jste se seznámili. Nebo na video či meme, které vás rozesmálo, komiks, recenzi na novou restauraci ve městě…

12. Respekt

Můj přítel skvěle vaří a jeho specialitou je maso na všechny způsoby. Jenže já jsem vegetariánka. Jemu ale nevadí připravit stejné jídlo na dva způsoby, a nakonec vše posypat semínky a čerstvými bylinkami. A já jsem se naučila víceméně dělat pár skvělých jídel s masem s extra porcí pro sebe.

Fáze zamilovanosti ve vztahu. Jak se liší zamilovanost od okouzlení a jak poznat přechozený vztah? Odpovídá psycholožka

13. Pomáhejte si

Studuji postgraduální kurz přes internet a když došlo na látku o finanční matematice a statistice, byla jsem dost mimo. Naštěstí mám doma chlapíka, co přesně s tímhle pracuje každý den. Na videa se díval se mnou a látku mi trpělivě vysvětlil. Já jsem vždycky před začátkem hodiny vyrazila do obchodu pro zmrzlinu nebo připravila nějakou sladkost jako odměnu.

14. Heslo lásky

Vymyslete si vlastní slogan, jehož význam budete znát jenom vy a budete si tak moci říct miluji tě, i když budete třeba ve frontě v obchodě nebo zkrátka nechcete, aby vám někdo rozuměl. Může to být zvláštní slovo nebo třeba ´´V pět v kině. ´´

15. Nechte ho se vyspat

Spánek léčí. V Thajsku jsme hodně cestovali lodí každý a po prochozeném dni to byla první šance se vyspat. Můj přítel nosil ve svém batohu můj oblíbený polštářek a nechal mě spát v jeho klíně. Bylo to lepší než noc v hotelu!

16. Poslouchejte ho

Není nic lepšího než mít ve svém partnerovi oporu. I drsní chlapi potřebují někoho, kdo je vyslechne nebo se podělí o radu. Zeptejte se ho, čeho se bojí, jestli je něco, co ho trápí…buďte partnerkou, kterou si vždycky přál: kromě toho, že mu připadáte krásná, pro něj buďte i člověkem, který mu opravdu rozumí a se kterým může zajít na pivo.

Jak udělat partnera šťastným? Nespoléhejte se na zamilovanost

17. Udělejte mu čaj

Přijde vám to jako hloupost? Ne tak docela. To, že mu ráno po probuzení nebo večer před spaním nabídnete šálek horkého nápoje, je gesto, které tryská láskou. Servírujte ho s medem, citronem, s podšálkem s lepicím papírkem a vzkazem…zapojte fantazii.

Ohodnoťte tento článek:
4,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

17 originálních způsobů vyznání lásky. Jak říct miluji tě jinak