Menu
WomanOnly
Zdraví a výživa

Neničte si svoji přirozenou krásu kouřením! Víme jak na to

Každá žena si přeje mít krásnou pleť, zdravé vlasy a pevné nehty. Vypadat dobře a udržet si mladistvý vzhled i v pokročilém věku je částečně dáno geneticky, ale z velké části to můžeme ovlivnit svou životosprávou. Škodlivost cigaret se dokáže pevně vrýt do vaší tváře, což potvrzují i dlouholeté studie. Kouření neškodí pouze zevnitř, ale také zvenku.

Dlouholeté kouření zanechává stopy na kráse

O tom, že kouření poškozuje zdraví, není pochyb. Málokdo si však uvědomuje, že kuřáci si také dobrovolně ničí pleť a urychlují proces stárnutí. Vědci vyzkoušeli unikátní test na jednovaječných dvojčatech, z nichž jeden je kuřák a druhý ne. Po letech jsou vidět opravdu velmi patrné rozdíly. Pleť kuřáka je povadlá, zašedlá s mnohem hlubšími vráskami, výraznější jsou také kruhy pod očima. To si ovšem mladí lidé často neuvědomují. Nehledě na to, že kouření rozhodně není příliš sexy, i když to tak na první pohled nevypadá. Muži se shodují na tom, že políbit silnou kuřačku, je jako líbat popelník. A nelze opomenout také na nevzhledné žloutnutí zubů a nehtů u kuřáků.

Odborníci také poukazují na to, že mladé kuřačky si zadělávají na problematickou pleť, která má větší sklony k akné v pozdějším věku. Akné se v dospělosti objevuje jen zřídka, avšak dokáže potrápit ve třiceti letech stejně, jako v patnácti. Pravidelným kouřením získáváte nesrovnatelně vyšší šanci, že vás akné bude provázet prakticky po celý život. Naše pokožka nemá nikotin ráda a reaguje na něj přesně naopak, než bychom si přáli. Mladí lidé, zejména dívky, si tohle vůbec nepřipouštějí. Kouření považují za určitý životní styl, považují to za projev dospělosti. Následky se většinou objeví až o mnoho let později.

Jak přestat kouřit. Abstinenční příznaky by vás neměly odradit!

Zdravá náhražka kouření? Existuje!

Kouření je celosvětový problém. Závislosti na nikotinu lze poměrně snadno podlehnout. Odvyknout kouření představuje dlouhou a trnitou cestu s nejistým výsledkem, i když mnoho lidí to dokáže. Žijeme však v moderní době, která s sebou přináší dokonalou alternativu klasických cigaret. Takzvaná elektronická cigareta uspokojí touhu po nikotinu, zároveň je však neškodná nejen pro zdraví, ale také „neničí“ krásu.

Elektronické cigarety obsahují náplně – e-liquidy, které lze pořídit v mnoha různých příchutích. Neobsahují žádné škodlivé látky. Je to dáno tím, že v e-cigaretě náplň nehoří, ale je jen zahřívána a odpařuje se. Kouření tedy probíhá ve formě inhalace.

Možná vás napadne, že e-cigareta je sice neškodná a také praktická, ale příliš drahá. To je sice pravda, počáteční investice je o něco vyšší. Na druhou stranu, když si spočítáte, kolik měsíčně utratíte za krabičky cigaret, jistě uznáte, že se vám vložená investice velmi rychle vrátí. Můžete si ji přát jako dárek k narozeninám nebo k Vánocům, vaši blízcí vám jistě rádi vyhoví.

Pojďme si to ukázat na praktickém příkladu. Ceny cigaret se každoročně zvyšují. Vezmete-li v úvahu, že vykouříte denně jednu krabičku cigaret, která stojí nyní v průměru kolem 75 Kč, za měsíc prokouříte více jak 2280 Kč a celková částka za rok kouření se vyšplhá až na 27 375 Kč. Při zakoupení e-cigarety v hodnotě 1 000 Kč, už budete dokupovat pouze e-liquidy, tedy pouze náplně do elektronické cigarety, jejichž cena se samozřejmě liší. Průměrně však lze říci, že provoz elektronické cigarety odpovídající dané spotřebě klasických cigaret vyjde měsíčně na 594 Kč. Ročně tedy ušetříte více jak 19 000 Kč.

Elektronická cigareta – elegantní a stylová

Chcete být za opravdovou dámu a vypadat jako filmová hvězda? Stačí zvolit sexy oblečení, hezky se namalovat, učesat a nezapomenout také na skvělou e-cigaretu Joyetech eRoll-C. V této kombinaci vám žádný muž neodolá. A navíc elektronická cigareta není cítit, takže budete mít stále svěží dech.

Elektronická cigareta eRoll - C

Elektronická cigareta eRoll – C

Elektronická cigareta Joyetech eRoll-C přináší mnoho výhod. Je velmi elegantní, díky malým rozměrům se velmi dobře drží. Luxusní e-cigaretu můžete snadno umístit do pouzdra, které slouží zároveň k jejímu nabíjení. Baterie vydrží dlouho nabitá, lze využít také dobíjení přes USB. Nová generace e-cigarety přichází s mnoha výhodami, které vám usnadní život. Design je navíc skutečně bezkonkurenční.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Neničte si svoji přirozenou krásu kouřením! Víme jak na to