Menu
WomanOnly
Esoterika

Ohnivá znamení zvěrokruhu se umí snadno naštvat a zažijete s nimi nejlepší sex

Ohnivý živel bývá spojován s nezkrotným temperamentem, vášní a často i cholerickou povahou. Mezi ohnivá znamení patří přímočarý Střelec, netrpělivý Beran a jiskrně oslnivý Lev. Jak tato ohnivá znamení vycházejí s jinými znameními zvěrokruhu a jak se chovají v partnerských vztazích?

Jakou povahu mají ohnivá znamení?

Když bychom se měli zaměřit na to, jakou povahu mají ohnivá znamení, nelze nezmínit jejich energii, vznětlivost a žádostivost. Z psychologického hlediska bychom mohli ohnivý temperament přiřadit jak k typu živého, extrovertního a společenského sangvinika, tak také cholerika, který se rozčílí kvůli každé maličkosti. Každopádně ohnivá znamení jsou rychlá, aktivní, prudká, netrpělivá, emotivní i vášnivá. Rychle se zamilují, snadno ztratí hlavu nebo je posedne nějaká vášeň, pro kterou jsou ochotni obětovat všechno. Jejich posedlostí se nemusí stát jen vysněný objekt lásky a touhy, ale třeba také potřeba dobýt nějaký cíl, dosáhnout sportovního výkonu a podobně.

Pro ohnivá znamení je také typické rychlé a spontánní rozhodování, impulzivní chování, potřeba akce, velká činorodost, spousta elánu, entuziasmu a nadšení. Tito lidé se rozhodně neradi nudí, potřebují hodně pohybu, hlučnou zábavu ve společnosti, být středem pozornosti nebo aktivně zdolávat výzvy, věnovat sportu a lovu či dobývání srdcí těch, kteří je přitahují. Ohnivá znamení nemají moc zábrany, otevřeně komunikují, dávají najevo své emoce, jsou odvážní a neznají překážky.

Vzdušná znamení vám dokážou pořádně provětrat život. Kdo s nimi má největší problém?

Beran, Střelec a Lev. Co mají společného?

Nejaktivnější a nejdobrodružnější je Beran, který je považován ze velmi netrpělivé a urputné znamení v dobývání svých cílů a zdolávání vrcholů. Střelce zase nejčastěji najdeme na horách či v dobré společnosti přátel, kde srší humorem a střílí důvtipem i ostrovtipem, rád dobývá srdce sexuálně přitažlivých objektů a nechává průchod své vášni. U Lva zase můžeme očekávat velkou potřebu pozornosti, živou a přímočarou komunikaci, potřebu zábavy i jistou extravaganci. Nejlínějším znamením, které potřebuje pro sebe nejvíce klidu, je ze všech ohnivých znamení Lev. Nejvíce svobody, dobrodružství a samotářství zase potřebuje Střelec. Beran má pak nejbojovnější povahu a největší odvahu.

Ohnivá znamení mají společnou potřebu aktivního a společenského života i smysl pro čest a spravedlnost. Jsou to typičtí bojovníci za práva druhých, nebojí se otevřeně říct svůj názor a umí se prosadit. Proto také zcela jistě potřebujete mít ohnivá znamení na svém pracovišti, mít je za přátele, protože se vás vždycky zastanou a dokáží vás motivovat k větším výkonům, životním změnám i pořádně nakopnout k tomu, abyste stále jen nepřešlapovali na místě. Rozhodně se s nimi nikdy nebudete nudit.

Ohnivá znamení ve vztazích

Ve vztazích jsou ohnivá znamení velmi dobrými a vášnivými milenci. Jsou sexy a umí být sexy, nejsou to žádní nudní patroni, umí se pořádně odvázat a popustit uzdu svým vášním. Mají odvahu, umí se vás zastat, ale zároveň vás i chtějí mít jen pro sebe. Dovedou být velmi urputní v získávání objektu své touhy, jsou to vyloženě lovci, kteří jdou po své kořisti bez zábran, dokud ji nedostanou. Věrnost vždy nemůžete čekat, protože snadno zahoří pro někoho jiného. Pokud ale milují, umí být věrní, oddaní a dokáží vydržet ve vztahu dlouhodobě. Řeknou vám bez servítek a narovinu, co si myslí, i když vás to třeba urazí nebo se vás to dotkne. Bývají spíše dominantní, umí být i pořádně žárliví a majetničtí.

Od ohnivců můžete často slyšet upřímná slova lásky nebo projevy vášně. V posteli vzdychají, křičí nebo vás pokoušou či poškrábou jako šelmy. Zkrátka vášeň se vším všudy. Umí vás strhnout a pro něco nadchnout, chtějí s vámi sdílet různá dobrodružství i pěkné romantické chvíle ve dvou. Milují hudbu, umění, tanec a chtějí žít naplno, ne jen přežívat. Plane v nich silný vnitřní oheň, který jim dává smysl žít.

Vodní znamení bývají citlivky. Mají ale největší empatii z celého zvěrokruhu

Jak se k sobě hodí ohnivá znamení a další znamení zvěrokruhu?

Ohnivá znamení a ohnivá znamení

Spousta ohně, který rychle hoří, ale může také rychle vyhasnout. Tyto vztahy jsou velmi intenzivní, ale mohou se i snadno přepálit. Patří mezi nejharmoničtější vztahy ohnivých znamení, protože milenci nebo manželé mají podobný temperament a navzájem si velmi rozumí, sdílí podobné koníčky a zájmy, myslí podobně, prožívají stejně emoce a dokáží se dobře chápat i navzájem podporovat. Tyto vztahy jsou velmi aktivní a dynamické, někdy i typu Itálie. Hodně to jiskří. Ti dva se spolu nikdy nebudou nudit a navzájem se budou obohacovat.

Ohnivá znamení a vzdušná znamení (Vodnář, Blíženec a Váhy)

Tyto vztahy mohou být velmi podnětné, a to i v přátelství nebo pracovní oblasti. Skvěle se setkávají a doplňují dva aspekty: ohnivý a vzdušný živel. Oheň totiž potřebuje ke svému hoření vzduch, ale nesmí být toho vzduchu příliš, jinak přemíra vzduchu oheň uhasí. Tyto vztahy bývají hodně interaktivní, někdy i napěťové a plné hádek, přesto velmi obohacující. Je třeba učit se respektu a hledání kompromisů. Ohnivci se vzdušnými znameními umí skvěle dosahovat dlouhodobých cílů, proto jsou například skvělými partnery v podnikání, umění či realizaci různých tvůrčích projektů.

Ohnivá znamení a vodní znamení (Rak, Štír, Ryby)

Ohnivá znamení a vodní znamení jsou svým pravým opakem, proto bývají často vyloženě na ostří nože. V těchto vztazích velmi expandují emoce a bývá to typická Itálie. Ohnivá a vodní znamení se k sobě příliš nehodí, protože jsou příliš rozdílná, přesto mezi nimi funguje neuvěřitelná sexuální sexuální přitažlivost, a proto často končí spolu, a to i v dlouhodobých vztazích. Bývají to osudové, dá se říci tzv. karmické vztahy. Někdy je tento vztah velmi intenzivní a brzy skončí, jedná se spíše jen o milenecký vztah, jindy jde o vášnivou lásku na celý život.

Jako voda a oheň… a víme, že hodně vody dokáže oheň rychle zchladit a uhasit, kdežto hodně ohně zahřeje vodu, která se stává vroucí, což je pak buď žhavá vášeň, nebo opravdové peklo.

Ohnivá znamení a zemská znamení (Kozoroh, Býk a Panna)

Ohnivá znamení a zemská znamení se k sobě vůbec nehodí, pokud nenajdou dostatečné hranice a míru svého působení na sebe navzájem. Ohnivá znamení se se zemskými poněkud nudí, pro ně jsou to suchaři, ale zemská znamení ohnivce potřebují, aby je zahřáli a rozproudili jim krev v žilách. Země oheň potřebuje, pokud je ohraničený, spoutaný a dobře jí slouží, musí jej tedy mít pod kontrolou. V opačném případě oheň zemi spálí a zpustoší.

Ohnivá znamení nemají ráda, když je zemská znamení kontrolují, někdy je mezi nimi i rivalita a spory o to, kdo bude mít navrch. V zásadě není divu, že zemská znamení se ohnivců trochu bojí. Jenomže oheň dokáže i v chladné a racionální zemi probudit dostatek vášně, odbourat sebekontrolu a přimějí je k mnoha aktivitám a projevům vášně. Tím se otevře jejich srdce, naučí se lépe vyjadřovat pocity a nebojí se být více aktivní. Vesměs typický scénář je ten, že zemské znamení zajišťuje praktickou stránku života a sedí v klidu doma, zatímco ohnivé znamení se věnuje společnosti, zábavám, cestuje, sportuje nebo aktivně zdolává výzvy, kterých se zemská znamení bojí. A opět je to o velkém respektu, pak je možné cokoliv, i vytvořit relativně harmonický vztah, ve kterém se oba jedinci navzájem doplňují.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Ohnivá znamení zvěrokruhu se umí snadno naštvat a zažijete s nimi nejlepší sex