Menu
WomanOnly
Domácnost

Používáte čurokap? Moderní ženy čůrají ve stoje. Koukněte!

Alena Zelová

Alena Zelová

8. 9. 2018

Už jste slyšely o čurokapu? Dokonce jej používáte, plánujete jeho koupi nebo vůbec nevíte, co to je? Čtěte dál a zjistíte, o čem je řeč!

Plastové nebo papírové kornoutky či trychtýře, které umožňují ženě čůrat vestoje, tak jako muži, to je čurokap. Název vznikl ze slov čůrat a okap. Žena přiloží tuto pomůcku ke svému přirození a močí obdobně jako muž.

Kdo nejčastěji čurokap využívá? Nejsou to jen feministky

Někdo by si myslel, že čurokap si vymyslely feministky jako protest vůči mužům, avšak jedná se o prosté důvody. Jedním z hlavních důvodů je návštěva veřejných toalet, kde se to špínou, bakteriemi a zápachem jen hemží. Další důvody jsou čistě praktické. Využívají jej např. sportovkyně nebo ženy, které mají povolání, kde využití čurokapu je pro ně jednodušší.

Kdo využívá čurokap?

  • ženy na veřejných záchodcích
  • při sportu (lyžařky, golfistky, cyklistky, při vodních sportech, potápěčky, atletky, horolezkyně…)
  • při práci (pilotky, ženy v armádě…)
  • při táboření a různých akcích jako jsou festivaly

Doporučuje se:

  • ženám s obtížnou pohyblivostí (invalidé, těhotné ženy, ženy upotané na lůžko nebo se zraněním, kde je pro ně pohodlnější využítí čurokapu, než přirozeného močení)
  • při dávání vzorku – víme, jak je někdy těžké docílit vzorku moči pro lékaře, proto se doporučuje využít čurokap

Muže není možné nutit k močení vsedě. Je to potvrzeno soudem

Cena čurokapu není nijak závratná

Nejvíce se využívají jednorázové papírové čurokapy, které lze koupit v balení po 5 ks za cca 200 Kč. Avšak na internetu můžete najít i různé návody, jak si vyrobit svůj vlastní čurokap.

Proč čurokap aspoň vyzkoušet

Některé ženy si tento hit pochvalují, dost jim pomáhá. Jiné naopak se drží klasiky a přijde jim čurokap minimálně zvláštní. Nic není černé, ani bílé. Určitě někdy je lepší užít čurokap, když třeba máte na sobě hodně oblečení, složitě byste se svlékaly.

Vaginoplastika – tabu, módní výstřelek nebo běžná operace

Co se však týče veřejných záchodků, stejně přijdete na toalety, otevřete si špinavé dveře a následně se špinavými rukami dotýkáte svého oblečení a i těla, alespoň minimálně. Pak si sáhnete na splachovadlo a dveře, takže špíny, bacilů a zápachu se pomocí čurokapu na veřejných záchodcích nezbavíte.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Používáte čurokap? Moderní ženy čůrají ve stoje. Koukněte!