×
WomanOnly

Ptáte se, jak se zbavit ekzému? Pomůže vám vnitřní očista!

Zdroj: Shutterstock.com

Kůže, podobně jako oči, vydává důležité svědectví o našem zdravotním stavu. Spousta zdravotních problémů, které se projevují na kůži, mají svou příčinu někde hluboko v těle. Proto pouhá vnější léčba kůže mnohdy nemusí stačit a je potřeba zahájit léčbu hlubšího problému. Poradíme vám, jak účinně léčit ekzém a kdy je už nezbytné navštívit lékaře.

Kůže – náš největší orgán

Kůže je největším orgánem našeho těla. U dospělého člověka pokrývá 1,6 až 1,8 metru čtverečného. Pokožka kryje povrch těla a chrání spodní vrstvy před poškozením. Je tedy nezbytně nutné abychom si udržovali svou pokožku neustále zdravou a pružnou, aby poskytovala našemu tělu tu nejlepší ochranu!

Estetický problém, či závažné onemocnění?

Estetický problém představují některé kožní problémy jako třeba pihy, bradavice nebo mateřská znaménka. A pak jsou tu problémy s pokožkou závažnější, jako je třeba akné, lupénka, kopřivka či ekzém. Jak se těchto neduhů zbavit? V některých případech vám bude stačit mastička, v některých bude muset zakročit doktor!

Mastičky vás většinou nespasí!

V dnešní době je na trhu spoustu výrobků, jejichž výsledek je často zanedbatelný a krátkodobý. Kožní problémy jsou signálem těla, že uvnitř není něco v pořádku. Je tedy třeba v první řadě detoxikovat organismus, zbavit ho plísní a škodlivých toxinů. Přestože je to většinou cesta dlouhá, mohou nám k přirozenému stavu kůže pomoci bylinky!

Vnitřní očista těla vám pomůže od ekzému

Mezi hlavní kožní problémy patří ekzémy. Přítomnost plísní, znečištění jater, žlučníku a tlustého střeva a nízká protialergická reakce jsou hlavní faktory vzniku tohoto problému. V boji proti plísním pomůže  organismu penízovka, játra pročistí tinktura z měsíčku, celkově detoxikuje organismus zase gemmoterapeutikum z dubu. Zavítejte tedy do nejbližšího bylinkářství!Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*