Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box listopad 2017 vás vykurýruje jak v lázních a potěší i děti

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

3. 12. 2017

Krabice s překvapením Brandnooz Box tentokrát přináší luxusní vodu z lázeňských pramenů, ale i zdravé suchary nebo roztomilý pudink pro děti s medvídkem. Přečtěte si naši recenzi, ve které jsme všechny výrobky vyzkoušeli a zhodnotili.

Vánoce jsou už za dveřmi, a tak listopadový Brandnooz Box přinesl i výrobky, kterém vám pomůžou v kuchyni – ať už s bramborovým salátem anebo ovocným koláčem pro návštěvy.

Krabice, ve které najdete novinky v podobě jídla a pití, ale myslí i na děti nebo na ty, kteří chtějí žít zdravě. Uvnitř najdete také minerální vody z Karlových Varů nebo chutné krekry. Vše přišlo jako vždy v zelené krabici, která byla vystlaná syntetickou slámou, aby se nic nerozbilo.

Bonavita Active Crispy Rusk (180 g, cena v obchodě 23,90,-)

Pokud už teď zoufáte, že po Vánocích se budou zase těžko shazovat nabraná kila, v Brandnooz Boxu najdete jednoho pomocníka. S celozrnnými suchary jednoduše nahradíte pečivo, ale zároveň nebudete trpět hlady.

Jistě, kvalitní čerstvě upečený chléb je nenahraditelný. Suchary jsou ve srovnání s ním trochu mdlé. Ale když si dáte navrch tvarohovou pomazánku nebo plátek sýra, jako dietní alternativa to není vůbec špatné. Nespornou výhodou je pak i to, že déle vydrží.

Bohemia Kotlíkové Jarní cibulka a smetana (50 g, cena v obchodě 24,90,-)

Kotlíkové brambůrky jsme už v boxu testovali, tentokrát ale přišla na řadu příchuť s jarní cibulkou a smetanou. Upřímně mi seděla víc sůl s rozmarýnem, ale tyhle nové jsou zase jemnější.

Lupínky jsou ve srovnání s klasickými chipsy o něco tvrdší a mají na okrajích i šlupku. Jedinou vadou je vysoká cena – třicet korun za tak malý pytlík je prostě příliš.

Bohemia Solené (77 g, cena v obchodě 22,90,-)

A tohle jsou klasické chipsy. Slané tak akorát, hezky křupavé, ve srovnání s různými levnějšími brambůrky nejsou nějak přemaštěné. Jenom moc nechápu, proč byly v boxu označené jako exkluzivní.

Ovocňák Jablko jahoda (120 g, cena v obchodě 21,90,-)

Už konečně neplatí, že přesnídávky jsou přeslazené a moc toho ovoce neobsahují. Ovocňák je z 80 procent jablko, z 20 procent jahoda. Nic víc. Neobsahuje ani žádné konzervanty nebo zahušťovadla.

Chutí je moc dobrý, ani dospělý se nemusí zdráhat dát si ho k svačině. Pro děti je pak ideální svým obalem – nijak se od pyré zašpiní.

Mlýnský pramen + Magnesia Extra (2x 0,7 l, cena v obchodě 2x 34,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

S těmihle vodami se budete cítit jako v Karlových Varech. Mlýnský pramen slouží k lepšímu zažívání, Magnesia Extra pak obsahuje dvakrát více hořčíku než klasická perlivá Magnesia.

Jejich použití je jednoduché. Jedna lahev vystačí zhruba na den. Voda se dávkuje podle času, kdy si dáváte jídlo. A chuť? U varianty s hořčíkem nemám výhrad, Mlýnský pramen je zato vyloženě hnusný. Ale přesně tak chutnají i léčivé prameny v lázních – takže není divu.

Hamé Ovocná náplň s kousky ovoce (420 g, cena v obchodě 44,90,-)

Tato novinka se perfektně hodí na pečení ovocných koláčů – konkrétně jde o višňovou variantu. Musím uznat, že se směs dobře roztírala, nikde netekla a celkově usnadnila práci. Jenže náplň je příliš sladká a toho ovoce obsahuje opravdu pomálu (40 procent višní, 10 procent jablek). Takže radši nebýt líný a náplň si vyrobit sám.

Boneco Majolka (220 ml, cena v obchodě 24,90,-)

Majonéza od Boneca není pro pravidelné zákazníky Brandnooz Boxu žádná novinka. Před Vánocemi se ale hodí na bramborový salát, takže proč ne. Chuťově je příjemná a oceňuju, že je bez konzervačních látek, barviv a aromat.

Chipicao Biscuit Angry Birds (50 g, cena v obchodě 15,-)

Nevím, jestli je dobrý nápad tyhle sušenky označovat jako novinku – když jsou v televizních reklamách už nějaký ten pátek. Každopádně nejsou špatné, ale určitě se dají koupit i lepší, byť dražší. Chipicao jsou klasická směs mouka, cukr, palmový olej.

ADY Křen (170 g, cena v obchodě 30,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Křen je vždy lepší čerstvý, ale pro případy, kdy ho člověk zapomene koupit, nevadí i ve skleničce. Tenhle od značky ADY je navíc chuťově dobrý, pálí tak akorát a vypadá, že dlouho vydrží. Na Nový rok k masu ideální.

Chocoland Jsem Madam (100 g, cena v obchodě 15,-)

Představte si tyčinku Margot, akorát v jiném obalu. To je Madam od značky Chocoland, která obecně vyrábí poměrně dost výrobků, které až podezřele připomínají jiné od konkurence.

Co se týče chuti, nejsem úplně fanouškem těchto přeslazených tyčinek. Kokos je sice cítit, ale sladká poleva ho trochu zabíjí.

Amylon Vanilkový puding pro děti (40 g, cena v obchodě 11,-)

Tohle je příjemná sladká tečka na závěr. Klasický vanilkový pudink od Amylonu, který sází na medvídka na obalu.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box listopad 2017 vás vykurýruje jak v lázních a potěší i děti