Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v listopadu 2018 přinesl směs na vafle

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

8. 12. 2018

Pokud máte rádi sladké, pak je listopadová krabice s překvapením Brandnooz Box přesně pro vás. Najdete v ní nové sušenky Oreo nebo výborný  šípkový džem. Jako vždy jsme všechny výrobky vyzkoušeli a zhodnotili.

Oreo Bañadas (2x 246 g, cena v obchodě 2x 54,90,-)

Asi největším výrobkem v listopadovém boxu byly dvě krabice sušenek Oreo. Tentokrát ovšem v limitovaném zimním balení a s jednou novinkou: sušenky jsou namočené do čokoládové polevy. Jedny do mléčné, druhé do bílé.

Nemůžu úplně říct, že bych tomu fandila. Sušenky Oreo jsou super věc, zvlášť “tradičně” s mlékem nebo ke kávě. Poleva tuhle jejich funkci celkem omezuje. Navíc jsou pak natolik sladké, že vás téměř bolí zuby. Víc než jeden kousek normální člověk snad nedá.

Klasickým minusem, který je ale společný pro všechny sušenky od této značky, je nesmyslné množství plastového obalu. Vždycky jsou dvě sušenky zabaleny zvlášť.

Cheetos Mix Ups Mega Fun (70 g, cena v obchodě 24,90,-)

Další výrobek, který vám budou trhat z rukou vaše děti. V jednom balení najdou hned tři různé druhy kukuřičných křupek – s příchutí jarní cibulky, paprikové anebo sýr a kečup. I když je trojice docela odlišná, nijak se v pytlíku neslévá.

Mně osobně akorát konkrétní typy moc nechutnaly. Od značky Cheetos jsou perfektní klasické arašídové nebo sýrové křupky, tyhle mi už připadaly “přeplácané”.

Chio Donuts (80 g, cena v obchodě 24,90,-)

Asi kdyby těch kukuřičných křupek bylo málo, tak v krabici najdete ještě jedny od značky Chio. Mají tvar donutů a kombinují chuť slaných arašídů a sladkého karamelu.

Nejprve mi chuť přišla “zvláštní”, ale po druhém nebo třetím soustu jsem si na ni zvykla a pak jsem si křupky oblíbila podobně jako burákové máslo. Někteří další “ochutnávači” ale zhodnotili, že něco tak špatného dlouho neměli. Evidentně tyhle křupky rozdělují společnost!

Tutto Gusto Polévka (2x 370 g, cena v obchodě 2x 34,90,-)

Jedna z mála slaných věcí v Brandnooz Boxu, dvě předpřipravené polévky ve sklenici. Vždycky šlo o jednu porci, která dobře zasytila. Ideální jako velká svačina nebo normální večeře, když si nestíháte sami něco připravit. Stačí ohřát a můžete se do polévky pustit.

Tutto Gusto Polévka. Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Tomatová byla chuťově poměrně výrazná, určitě doporučuju ji doplnit zakysanou smetanou. Na gulášové oceňuju, že nebyla příliš slaná, jak to u těchto polévek někdy bývá. Masa tam ale bylo poskrovnu.

Vitana Vafle Nebeské (250 g, cena v obchodě 26,90,-)

Od konkurence jsme už zkoušeli polotovary na upečení banánového chlebíčku nebo mrkvového koláče – a bylo to celkem fajn. Podobné je to i s vaflemi. Stačí smíchat s vodou a máslem, upéct ve vaflovači a máte chutnou snídani.

Recept na pravé belgické vafle. Jak je upéct a čím je ozdobit?

Vafle byly hezky křupavé, na vaflovač se nelepily. S javorovým sirupem perfektní. A kdo nemá vaflovač, našel v Brandnooz Boxu recept na trhanec. Otázkou je, jak moc potřeba tenhle polotovar je. Přece jen když si vyrobíte směs sami, tak to moc času nezabere a výsledek je ještě chutnější.

Podravka Šípkový džem (380 g, cena v obchodě 39,90,-)

A na konec jsem si nechala hit listopadové krabice – šípkový džem. Neshání se snadno, pokud za něj tedy nehodláte utratit menší jmění. Tenhle od Podravky má ale cenu příznivou.

Džem neobsahuje žádná barviva a sladidla. Není ani přehnaně sladký, takže ho můžete využít jak na slepení lineckého cukroví, tak ke kančímu masu. Ovocný podíl je taky pozitivní: 32 gramů šípků a osm gramů jablek na 100 gramů výrobku.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v listopadu 2018 přinesl směs na vafle