Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v srpnu 2018 představil alkoholové kaštany i řepné krekry

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

10. 9. 2018

Dáváte přednost zdravějšímu jídlu, nebo rádi občas zhřešíte s čokoládou? Ať už tak nebo tak, srpnová krabice s překvapením Brandnooz Box vám představí novinky z jídla a pití, které vám zachutnají. Vše jsme pro vás vyzkoušeli a v recenzi zhodnotili.

Letní prázdniny jsou už za námi, a tak děti vyrážejí do školy a potřebují i nějakou tu svačinu. S inspiracemi vám pomůže srpnový Brandnooz Box, který přinesl třeba zdravou ovocnou přesnídávku tak akorát do ruky nebo třeba Brumíka s dvojitou náplní. A pro vás jako odměnu Ledové kaštany s kapkou alkoholu.

Vše bylo jako vždy zabalené do zelené krabice vystlané dřevěnou slámou, aby se nic nerozbilo.

Dr. Oetker Celozrnný banánový chlebíček (500 g, cena v obchodě 69,90,-)

Polotovar, který neurazí, ale ani nenadchne. V podstatě jde o směs celozrnné mouky, cukru a kypřicího prášku, ovšem za nemalé peníze. Banány nebo vejce stejně musíte přidat sami. Po upečení ale moučník chutnal dobře, nebyl přiliš sladký a nelepil.

Mattoni Meloun (1,5 l, cena v obchodě 16,90,-)

Ideální do horkého léta, ale chutnat vám bude i teď v září. Jde o melounovou variantu mattonky, která je o něco sladší, než by se mi líbilo. Perlivá je ale tak akorát, a když ji hodně vychladíte, půllitrová sklenička vám sedne.

Podravka Natur (150 g, cena v obchodě 38,90,-)

Nejsem nějaký velký fanoušek podravky, ale tahle mě mile překvapila. V podstatě jde o směs sušených bylinek a zeleniny. Žádná éčka. Skvěle se hodila na zapečené brambory se slaninou. Akorát pozor, je poměrně slaná, tak to nepřežeňte!

Vitana Dej si super jídlo! Kuskus (66 g, cena v obchodě 34,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Nové kuskusy s quinoou nebo červenou čočkou od Vitany jsou fajn svačina, když nechcete jíst pečivo nebo něco nezdravého. Já jsem zkoušela směs se zeleninou, ale prodává se třeba i s rajčaty. Stačí zalít horkou vodou a po několika minutách máte hotovo. Jde o praktický, skladný výrobek, který i dobře chutná. Ale za tu cenu si sami doma uděláte tři porce.

Vitana Dej si super jídlo! Instantní polévka (22g, cena v obchodě 14,90,-)

Ze stejné řady pochází i nová polévka. Zkoušet jsme mohli tomatovou s quinoou nebo červenou čočku s kurkumou, jako třeba já. Polévka je fajn, klasický instantní pytlíček. Spíš určená na zahřátí, než že by nějak extra zasytila.

Ledové kaštany S kapkou alkoholu (2x 45 g, cena v obchodě 2x 14,90,-)

V boxu byly taky dvě novinky od Orionu – Ledové kaštany ve verzi irish cream a s brandy. Oboje byly výborné, příjemné ozvláštnění známého, tradičního výrobku. Navíc oceňuji, že čokoláda je alkoholem spíš ovoněná a nemá žádné tekuté jádro.

Racio Knäck Snack (100 g, cena v obchodě 25,-)

Letní novinka, která by se uplatnila hlavně v nedávných vedrech, ale ani teď neurazí. Určitě nelze jíst krekry samotné, chutí jsou spíš nevýrazné. Ale například k polévce nebo pod tvarohovou pomazánku jsou výborné. Obsahují 60 % žitné mouky a červenou řepu.

efko Bio Genus plus squeezer (150 g, cena v obchodě 24,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Výborná zdravá svačinka třeba pro vaše ratolesti, které už vyrazily do školy. V boxu jsme mohli najít jednu ze dvou variant: jablko a banán s jahodou, anebo s meruňkou. Já měla první zmíněnou a chutnala výborně. Žádný přidaný cukr ani škrob v přesnídávce nenajdete. Navíc padne tak akorát do ruky.

Brumík Duo (30 g, cena v obchodě 8,90,-)

Tohle ale už žádná svačinka není, byť se to tak v reklamách tváří. Jde o novou verzi Brumíka, tentokrát s čokoládovou a zároveň lískooříškovou náplní. Je poměrně sladký a lepkavý, ale tak už to u těchto výrobků bývá.

Bebe Dobré ráno Na Měkko borůvka (50 g, cena v obchodě 12,90,-)

Jako sladkost za odměnu fajn. K snídani, jak doporučují reklamy, ale v žádném případě. Výrobek je plný cukru a energie z něj ve vás moc dlouho nezůstane. Nová varianta měkkých Bebeček s borůvkou je fajn, ale oproti zavedenější brusinkové je to jen drobná změna.

Dr. Oetker Jahodová smetanová náplň (50 g, cena v obchodě 19,90,-)

Asi nejslabší výrobek boxu jsem si nechala na konec. Opět další polotovar, tentokrát má jít o smetanovou náplň do dezertů. Jenže ouha, musíte přidat smetanu… Takže jde ve výsledku o divnou, sladkou směs, co vzdáleně připomíná šťavnaté jahody.

Ohodnoťte tento článek:
0

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v srpnu 2018 představil alkoholové kaštany i řepné krekry