Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: První letošní Brandnooz Box přinesl avokádovou majolku i žíhanou čokoládu

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

10. 3. 2020

Brandnooz Box, krabice s překvapením v podobě jídla a pití, představuje své první letošní vydání. Těšit se můžete na nová ovocná nealko piva nebo třeba avokádovou majonézu. Vše jsme jako vždy vyzkoušeli a zhodnotili v recenzi.

Studentská pečeť mléčno-hořká (180 g, cena v obchodě 63,90,-)

Normálně nebývám fanouškem Studentské pečeti. Na můj vkus je tahle čokoláda příliš sladká a není v ní moc cítit kakao. Kombinace mléčné a hořké varianty mě ale příjemně překvapila. Čokoláda není půl napůl – v každém kousku budete mít obě chuti dohromady. Ovšem cena převyšující 60 korun je příliš, za takovou částku seženete opravdu kvalitní čokoládu s vysokým podílem kakaa.

Penam žitno-pšeničný toast (500 g, cena v obchodě 29,90,-)

Toasty téhle značky nekupuji, většinou nemají žádnou chuť a rychle se kazí. Balení této novinky v Brandnooz Boxu mě proto úplně nepřesvědčilo o opaku.

Toastový chléb byl jako vata – bez chuti a zápachu, ani moc nezasytil. Byla v něm cítit trocha semínek, ale to je tak vše. Navíc dorazil s končícím datem spotřeby, takže po pár dnech byl už bohužel plesnivý.

Hellmann’s Avocado Oil (280 ml, cena v obchodě 79,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Toast si případně můžete naplnit sýrem, salátem a nějakou tou majonézou. Co zkusit novinku od Hellmann’s? Jde o odlehčenou omáčku, která obsahuje mimo jiné avokádový olej (více ovšem řepkového) a limetkovou šťávu. Chutná velmi podobně jako klasická majonéza, ostatně taky obsahuje pasterovaný žloutek.

Havlík Cibulové tyčinky (90 g, cena v obchodě 14,90,-)

Tyčinky od Havlíka jsou výborné, ať už jsou kmínové nebo třeba tvarůžkové. Teď k nim přibyla nová příchuť: cibulová. A opravdu je v nich cibule cítit. Akorát pozor, nejde o žádné mlsání, tyčinky celkem solidně zasytí.

Birell Cola a Citronáda (2x 500 ml, cena v obchodě 2x 22,90,-)

Když už si dáte tyčinky, co je zapít nějakým dobrým nápojem? V boxu jsme mohli najít hned dvě novinky od značky Birell – colu a citronádu. Oboje jsou nealkoholická piva smíchaná s limonádou.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

V prvním případě je základem extrakt z kolového oříšku. Nápoj je neobvyklý a nesedne každému, ale celkem rychle se do něj “propijete”. Citronáda je pak s nižším obsahem cukru, což je fajn. Skutečně je méně sladká než konkurence, ale jinak nepůsobí nijak výjimečně.

Rej Rejfínci (20 g, cena v obchodě 17,90,-)

Možná jste už na tyhle kukuřičné křupky viděli reklamu v televizi. Jde o výrobek určený čistě pro děti, křupky mají tvar delfínů a barevný obal. Prodávají se s různými příchutěmi, já měla štěstí na jahodové. Jinak existují i borůvkové, mangové, slané nebo případně zcela bez soli pro ty nejmenší.

Mentos Pure Fresh Žvýkačky (30 g, cena v obchodě 24,90,-)

Žvýkačky Mentos Pure Fresh jsme v Brandnooz Boxu už několikrát zkoušeli. Mají křupavý obal a šťavnaté jádro. Mátové jsou o něco lepší, jahodové, které byly tentokrát do krabice zařazeny, budou chutnat spíš dětem. Jejich výdrž je průměrná – po půl hodině chuť vyprchá. Velkým plusem je ale malé, kapesní balení.

Kromě zmíněných výrobků bylo v boxu také kakao od firmy Cacaolat, které známe už z dřívějšího vydání, a sýrové tyčinky Vest.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: První letošní Brandnooz Box přinesl avokádovou majolku i žíhanou čokoládu