Menu
WomanOnly
Láska

Řekni to po svém! Jak si vyznávají lásku tatéři a blogeři

Veronika Tichá

Veronika Tichá

11. 2. 2015

Valentýn se kvapem blíží a vy si možná lámete hlavu, jak vyznat lásku své drahé polovičce. Sepsali jsme příběhy tří lidí, kteří to pojali po svém a vyznání se ujali opravdu originálním způsobem.  

Řekni to jehlou

Šestadvacetiletý tatér Tomáš si zakládá na nekonvenčnosti nejen ve světě tetování, což se projevilo i v jeho osobním životě. Jeho posledním výstřelkem bylo vyznání lásky v podobě tetování přímo na jeho těle. Celé jeho lýtko zdobí motiv růže, který symbolizuje vzpomínky na důležitou životní událost.

O své nejnovější ozdobě mluví jako o jednom z nejsilnějších tetování, které má. Připomíná mu velký přelom, který v životě prožil a který souvisel s jeho přítelkyní Karolínou. Přestěhoval se do Prahy a začal být díky ní veganem. Tetování mu připomíná jejich první společný film, od kterého se odvíjí motiv růže se šerpou, v níž je vepsaná část textu písničky Nightcall ze soundtracku k filmu Drive. Růži si vybral proto, že symbolizuje růst, z něčeho malého vzniká něco krásného a velkého.

Na otázku, jestli by si někdy nechal tetování odstranit, odpovídá, že rozhodně ne, je to podle něj navždy, stejně jako ta pravá láska, která by měla být věčná. I když se s milovaným člověkem třeba jednou rozejdete, stejně si vždy rádi vzpomenete na to hezké, co jste spolu prožili.

Láska prochází žaludkem

Druhé originální vyznání lásky se točí kolem jídla. Společnou vášní Jirky a Mariky je vaření, veškerý svůj volný čas tráví přípravou receptů na svém blogu Kitchen Story. Speciální recepty z oblíbených surovin jsou tím nejkrásnějším, čím si navzájem projevují lásku. Neexistuje větší důkaz lásky, než když svému partnerovi přinesete snídani do postele nebo mu uvaříte jeho oblíbené jídlo, které navíc sami vymyslíte.

Zamilované vzkazy

Fashion blogeři Juraj a Martina spolu sdílí už více než dva a půl roku nejen své blogy A Fake Artist a Danny rose fashion, ale také svou vášeň pro svět módy. Jejich vyznání se překvapivě netočí kolem drahých a luxusních značek, ale jsou to především drobnosti, které potěší víc než drahé dárky. Juraj například s oblibou připisuje Martině milostné vzkazy na její lístečky s poznámkami a úkoly, které musí splnit.

Pro ty, kteří milují módu, navrhuje Martina s Jurajem dárek v podobě letenky do kterékoli z módních metropolí nebo voucher do oblíbeného obchodu. Pokud tedy pořád tápete, jak potěšit partnera na Valentýna, vyřešte to originálním tetováním, výborným jídlem nebo letenkou. Ani milostnými psaníčky rozhodně nic nezkazíte, ba naopak!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Řekni to po svém! Jak si vyznávají lásku tatéři a blogeři