Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Renáta (25): Tchán mě sexuálně obtěžuje. Bojím se to říct manželovi

Sexuchtivý tchán představuje velký problém. Nemůžete to ani nikomu říct, protože nechcete dělat problémy v rodině. Renata tento svůj problém dlouho přecházela a bála se to říct manželovi. Rozhodla se bez vysvětlení vyhýbat jeho rodičům a odmítala je navštěvovat, až jí toto rozhodnutí málem stálo manželství!

Oba jeho rodiče mi byli hodně sympatičtí

Vdávala jsem se před půl rokem. Předtím jsme s Honzou spolu asi tři roky chodili a z toho poslední rok i žili. Když jsem před pár lety poznala jeho rodiče, oba mi byli hodně sympatičtí. Jeho máma je usměvavá zubní lékařka, otec veterinář. Všichni o něm věděli, že miluje zvířata a velmi dobře dělá svou práci, ale že je na ženské. Já to tehdy neřešila. Uznala jsem, že je to pěkný chlap. To, že po mně pomrkával, jsem přešla a brala jsem to jako takovou legrácku. Postupem času mi ale přestalo být do smíchu.

Před manželkou a ostatními členy rodiny se vždy choval slušně, galantně a dělal různé vtípky. Zdál se být naprosto okouzlující muž. Líbilo se mi, jak se choval ke zvířatům a jak s nimi pracoval. To jsem ještě nevěděla, že i on je takové zvíře. Nezastavil se ani před tím, že jsem manželka jeho syna.

Proč dětství ovlivňuje náš pozdější milostný život? Odpovídá psycholožka

Měla jsem pocit, že mě tchán při tanci osahával

Když jsme spolu s Honzou ještě chodili, nebyla příležitost k tomu, abych se s jeho otcem setkávala. Později jsme už spolu žili, ale ani tehdy jsme jeho rodiče do našeho vztahu nijak nezatahovali a nevídali jsme se často. Teprve když mě Honza požádal o roku, začali jsme se s jeho rodinou více stýkat.

Během toho půl roku, co jsme s Honzou manželé, se toho stalo až příliš mnoho. Svatba byla moc fajn a všichni jsme si ji užili. Už tehdy byl ale přiopilý tchán dotěrný a měla jsem pocit, že mě při tanci osahával. Vůbec jsem to neřešila, brala jsem to tak, že trochu přebral a nechtěla jsem si kazit krásné svatební zážitky.

Po svatbě jsem Honzovi řekla, že chci dítě, ale nakonec jsem se rozhodli ještě rok či dva počkat, než dostavíme dům. Navíc jsem měla nějaké změny v práci a bylo potřeba, abych se své profesi věnovala naplno.

Kočce pomohl, mě naštval

Když mi onemocněla kočka, byla jsem s ní na veterině právě u Honzova otce. Zřejmě jen dostala průjem ze stravy, která jí nesedla nebo někde něco sežrala, beru ji občas totiž i z bytu ven na zahradu k mámě. Tchán byl velmi milý a vstřícný a po veterinární stránce mi pomohl. Problém však byl v tom, že se mnou během vyšetření kočky flirtoval! Byli jsme tam zrovna sami, jeho asistentka si odskočila na poštu. To už se mi zdálo divné, ale ještě pořád jsem nic neřešila.

Pak mě pozval, ať se zastavím k němu domů, že mi ještě dá nějaké tablety na odčervení a odblešení, které momentálně nemá u sebe v ordinaci. To znělo sice podivně, ale na smluvený den a čas jsem se stavila si to vyzvednout. Překvapilo mě, že u nich doma zrovna nikdo nebyl. Tchán mě pozval dál a nabídl mi sklenku vína. Pak se začal chovat jako šílený.

Žárlivá tchyně nám ničí vztah. Jak si vysloužit její respekt?

Začal se vyptávat na náš sexuální život

Nerozuměla jsem tomu, co se to s ním děje. Flirtoval se mnou celou dobu. Začal se vyptávat na náš sexuální život a snažil se to zaobalit toho, jestli se už brzy může těšit na to, že bude dědečkem. Nakonec mi pochválil ňadra a synovi dobrý vkus. Když jsem mu řekla, že už půjdu, snažil se mě zastavit tak okatě, že mě chytal do náruče. To už bylo opravdu moc! Naštvaně jsem utekla. Ještě za mnou volal, že kdybych něco potřebovala, dveře jeho veterinární ordinace jsou pro mě otevřené, a to zdarma.

Namlouvala jsem si, že se nic nestalo

Všechno jsem si nechala pro sebe a namlouvala si, že se nic nestalo a že jsem hloupá. Snažila jsem se na to zapomenout. Nějakou dobu to fungovalo, dokud zase nebyla příležitost se s tchánem potkat.

V létě jsme měli možnost jít si zaplavat do bazénu v domě Honzových rodičů u příležitosti narozenin jeho otce. Na zahradě se sešlo celkem dost lidí, grilovalo se, hrála hudba a tak. Odpoledne se lidi koupali v bazénu, protože bylo horko. Já měla celkem strach vzít si plavky a ukazovat se před Honzovým tátou, nakonec jsem se ale překonala, ať na mě nikdo nic nepozná. Nedalo se ale nevšimnout, jak po mně kouká. Pochválil mi nový sestřih vlasů a plavky. Přitom se mi pořád jenom díval na prsa. Když se trochu opil, vzal mě do náručí, přitom mě osahával a chtěl mě hodit do bazénu. Bral to jako legraci, ale já to jako tak rozhodně neviděla. Tehdy jsem se dost naštvala a odešla jsem domů.

Lenka (35): Manžel má v peněžence kondom. Přitom je nepoužíváme

Jak mám manželovi říct, že je jeho otec prase?

Honza nechápal, co se děje. Myslel si, že přeháním. Bála jsem se mu to říct, neměla jsem v tom ani žádnou jistotu, že si něco jen nenamlouvám. Cítila jsem se úplně ponížená a trapná. Začala jsem se od té doby tchánovi raději vyhýbat a nechtěla jsem se s Honzovými rodiči vůbec stýkat. Honza neznal moje důvody a často jsme se kvůli tomu hádali. Mohl si domýšlet cokoliv a málem nás to stálo manželství! Myslel si, že je nemám ráda, jednou jsem totiž něco prohodila o snobech, ale oni snobi vůbec nejsou. Jen je prostě jeho tatínek prase. A jak to mám manželovi říct?

V té době jsem nečekaně zjistila, že jsem v jiném stavu. Kamarádka Lenka mi řekla, že už kvůli našemu budoucímu dítěti bych si měla s Honzou promluvit a své chování mu vysvětlit. Přece mi jeden sexuchtivý tchán nezničí moje manželství a moji novou rodinu! Jenomže co když mi Honza nebude věřit a bude to přičítat mým těhotenským hormonům? Anebo bych si raději měla promluvit s tchýní? Podle toho, co se povídá, by měla být na excesy a nevěry svého muž zvyklá…

Poznámka redakce: jména účastníků v příběhu byla na požádání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Renáta (25): Tchán mě sexuálně obtěžuje. Bojím se to říct manželovi